Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Je možné na konci šestinedělí otěhotnět?

lenkavitova
6. zář 2017

Ahojte ženy, jsem nekojící maminka šestinedělní holčičky a chci se zeptat jestli je možné na konci šestinedělí otěhotnět. Příznaky raného těhu by tu byli,ale možná si to jen namlouvám. Otěhotněla některá z vás v šestinedělí?

prostejina
6. zář 2017

Stává se to 😉 test jsi zkoušela?

blaablaablaa
6. zář 2017

Možné to je, moje máma otěhotněla v podstatě těsně po šestinedělí

chocolady
6. zář 2017

Myslim ze to mozne je, ja jsem dostala mesicky 4 dny pred koncem sestinedeli a to jsem kojila. :D

monaluza
6. zář 2017

Jo, mozne to je, manzeluv kolega ma dva syny narozene v jednom kalendarnim roce...

lenkavitova
autor
6. zář 2017

@prostejina ještě brzo na test,ukázal by kulový :D

romca05
6. zář 2017

Možné to určitě je, moje sestry jsou od sebe 10 měsíců 🙂

luj89
6. zář 2017

@lenkavitova pokud je brzo na test, tak je brzo i na priznaky 🙂. Kazdopadne teoreticky to samozrejme mozne je 🙂

lenkavitova
autor
6. zář 2017

@luj89 tak snad to bude jen výplod fantazie 🙂 na druhé je ještě moc brzy

sarkoc
6. zář 2017

@luj89 nemusí být, poznala jsem těhotenství po čtyřech dnech od styku...a určitě nejsem sama, kdo to rozpoznal tak brzy ☺

lenkavitova
autor
6. zář 2017

no,rozhodně vás budu informovat jakmile se něco dozvím 🙂

luj89
7. zář 2017

@sarkoc muzu se zeptat jak?

@lenkavitova budem radi 🙂

sarkoc
8. zář 2017

@luj89 bolestivý a nateklý prsa, žaludek na vodě a v práci jsem nesnesla pachy, co mi dřív nevadily (částečně jsem dělala v chemický laborce)...do týdne po otěhotnění jsem nebyla schopná tam vkročit bez navalování ;)

alboo
8. zář 2017

@luj89 opravdu to někdo na sobě pozná již třeba 4-5 dní po styku... nevěřila jsem dokud nezažila. A to mám VS zdráv.směru, takže vím jak to v těle funguje 🙂 a že je to trochu blbost
Ale já třeba bolest prsou, noční nevolnost, pachuť v puse. Prostě to poznám a test je jen kontrola 🙂

terkync
8. zář 2017

Mam dve deti narozene v roce 2015. Mozne to je 😊 ms na konci šestinedělí. (Ac mi dr tvrdila ze to sou stale ocistky)

jezz1e
8. zář 2017

Ve středečních Malých láskách byl pár (Polka a Slovák), kde ta holka otěhotněla do 14 dnů po porodu 😉

simina9111992
9. zář 2017

@jezz1e coo? Ty vogo

lenkavitova
autor
30. zář 2017

tak těhotenství bylo potrvzeno,ale neudrželo se...nu což,tak snad příště,ale už vím jistě že opravdu možné je...

Sem začni psát odpověď...

Odešli