Chci otěhotnět po šestinedělí, máte zkušenost?

neominka
10. zář 2013

Ahoj🙂
jsem par dni po vyvolavanem porodu v 16tt ( Downuv syndrom).☹
Chci otehotnet podruhe co nejdrive-nejlepe po sestinedeli. 3 mesice se nam cekat nechce.-/
Mate zkusnosti????
Jinak tehotenstvi probihalo uplne bezproblemu-zadne krvaceni atd....Je tady nejaka maminka co otehotnela po vyvolavanem porodu z duvodu VV a potehotnela po sestinedeli?

mischuges
9. říj 2013

@neominka Jsme na tom hodně podobně...já se vdávala 20.10 🙂 ale ovu mi vychází na datum té vaší..:D věřím, že jak píšeš, že se cítíš v pohodě a to je strašně důležité. A věřím, že tělo si prostě řekne a moje myslím doslova řve že je připravené..:D

neominka
autor
9. říj 2013

@mischuges uplne me beres slova z ust... pristi tyden mam ovulaci a to me konci posledni tyden sestinedeli...Pokud mam otehotnet otehotnim a pokud ne telo me to nedovoli. Posloucham sama sebe:_)
Jenze dnes mam ATB na tyden - zanet mocaku.-(

mischuges
10. říj 2013

@neominka jeje...to je neprijemne...snad to nebude nicemu vadit...a doberes je driv nez ..;) a snad se vam to podari..🙂

kacik87
13. říj 2013

@mischuges a @neominka 🙂 budu držet pěsti oběma 😵 Já jsem dnes 11 DC a tak pomalu asi začneme od zítra "náš" plodný týden 🙂 tfuj tfuj ať se nám to podaří 😉 😉 😉 😉 😉

mischuges
13. říj 2013

Hodne stesti holky...🙂

neominka
autor
13. říj 2013

@kacik87 tfuj tfuj🙂 Ja mam od zitra taky ovulku🙂)))

kacik87
14. říj 2013

@neominka můžu se zeptat, jak to počítáš ? Taky to odhaduješ podle posledních cyklů ? Já měla ovulku nejkratší dobu 15 DC a nejdelší 19 DC. Dneska jsem 12 DC a už jsme raději začali od včera 🙂 Neradi bychom to prošvihli 😀

neominka
autor
14. říj 2013

@kacik87 na internetu si vypocitam dle kalkulacky kdy mam plodne dny.-) U prvniho tehu me to vyslo hned napoprve

mischuges
21. říj 2013

Takco holky...jsme těhotené???..:D
Já bych asi čůrala na těh. test dvakrát denně..:D

mischuges
21. říj 2013

Holky...mám už týden pitomej kašel...:( mám pocit že i kdyby přes ty šílené záchvaty ta spermie to vajíčko našla a oplodnila tak ty otřesy jsou takové že si myslim že se to nemůže uchytit..:( už mě z toho bolí pěkně břicho..takže se trochu bojim, že u mě to nedpoadne...:( :( :(

neominka
autor
17. led 2014

@mischuges taky si myslim, ze staci poslouchat sve telo... Jsem po porodu v 16tt uz 6 mesicu a snazime se od te doby co me zkoncilo sestinedeli a stale nejsem tehotna a je to uz pul roku-telo si rekne samo kdy otehotnet a kdy ne