• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co s sebou do nemocnice na vyčištění?

17. května 2014 
Dr. mi bohužel nic neřekl. Děkuji
17. kvě 2014 v 09:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klasicke veci co do nemocnice. Zalezi jak dlouho tam mas byt. Me to asi bude cekat taky, mam sbalene nocni kosile 2 pro jistotu, zupan, backory, kalhotky, vlozky, hygienicke potreby, rucnik. Taky doklady a jestli mas zpravu od doktora. A doporucuji neco na ukraceni dlouhe chvile kdyby si tam mela byt dele - knizku nebo tak. Hospitalizace pri revizi byva vetsinou 2 dny pokud nejsou komplikace, nekdy pousti domu i v ten den. Ale tasku bych si sebou urcite vzala. Hodne stesti.
17. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Košili, župan, knížku, pantofle, hygienu, doklady (kartičku pojišťovny, občanku, papíry od dr.). Mě pustili ten den odpo.
17. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohunka1482010 přesně jak napsala vlajka1. Na nic dalšího jsem si nevzpomněla. A co zapomeneš, může ti donést někdo z rodiny později.
17. kvě 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jela rovnou z práce s krvacením a už si mě tam nechali, přítel mi pak dovezl akorát ručníky, kapesníky, hygienické potřeby, papuče, vložky nic víc jsem nepotřebovala. Přijela jsem tam v pondělí odpoledne a pustili mě ve čt ráno.
17. kvě 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dlouho tam nebudeš, jestli bude vše OK. Já tam poprvé jela ve čtvrtek v noci a pustili mě v sobotu ráno a podruhé jsem tam jela navečer a druhý den mě pustili. Samozřejmě vložky, župan, košili, pantofle, ručník a hygienické potřeby a něco na zkrácení chvíle.
17. kvě 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po mně chtěli stahovací antitrombotické punčochy vysoké až do třísel. Nasadila jsem si je před zákrokem a mohla je sundat tak 2 hod. po zákroku. Nemám žádné problémy se srážlivostí, ve FN Olomouc je to zřejmě standard u všech gynekologických zákroků.
17. kvě 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz to delaji "na pockani" rano nastup odpoledne domu...byla jsem uz 2x staci nocni kosile a pantofle +vlozky(+toaletak)....vzala jsem si i knizku ale nikdy jsem stejne nemela chut cist.....
17. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek