Amh 2,17 je nízké? Někdo kdo ma stejnou hodnotu?

moniseeek01
24. kvě 2019

Je mi 28let a mam amh 2,17 myslite ze je to malo? Jak se tohle řeší? Doktori bohužel mi nic nerekli, myslim správně že budu mít pcos? Děkuji

begood
24. kvě 2019

Ja mam 27, AMH 0,69 a prave jsme v programu IVF. Takze 2,17 je jeste pekna hodnota. AMH se neda ovlivnit, je to tva zasoba vajicek a ta s vekem klesa.

chiara75
24. kvě 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Ahoj, ony ty výsledky nebývají úplně průkazné. Liší se podle laboratoře. ně kolísaly od 1,99 do 3. Výsledek máš ale slušný. Já jsem při tomto skóre měla dost vajíček, při dlouhé protokolu dokonce 21...

moniseeek01
autor
24. kvě 2019

@begood no a ja mam právě vajicek málo, ani ovulaci nemam pravidelnou, nekdy ji mam nekdy ne.
@chiara75 tak to si mela štěstí, ja pri dlouhem protokolu mela jenom 8 vajicek ☹️
Holky myslite ze mam pcos?

chiara75
24. kvě 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@moniseeek01 Vážně? Ono záleží i na množství hormonů a také je to prostě cyklus od cyklu. Štěstí jsem neměla, byla nezralá... Myslím, že PCOS určitě ne, to bys měla právě vysoké AMH a ěch vajíček by při stimulaci bylo třeba 30 nebo 50. Proč myslíš, že bys ho měla mít?

moniseeek01
autor
24. kvě 2019

@chiara75 aha tak to me se oplodnily vsechny, ale zbyly jen 2, jedno mi zavedli ale v 6tt zamlkle těhotenství a potrat. Ted mam jit na ket ale uz mam z toho vseho strach. No myslim si to k vuli tomu ze mam problem s ovulaci. A v papiru na odberech krve mam napsane pcos. Ale doktor mi k tomu nic nerekl tak nevim co si mam myslet

kkacca
24. kvě 2019

@moniseeek01 ahoj, mám pco a to máš právě vysoké, měla jsem přes 16, po drillingu vaječníku přes 13. Jinak při stimulaci na IVF jsem měla jen tři vajíčka, jedno nepoužitelné, dvě oplodněné a jsem ted ve čtvrtém měsíci...

moniseeek01
autor
24. kvě 2019

@kkacca tak to gratuluju🙂no pri dalsi kontrole v caru se jich na to jeste zeptam, mam vsechny papiry u sebe takze do nich furt hledim a hledam co muzu mit za problem kdyz mi tvrdi ze nemam žádný ale to me vrta proste hlavou ta hodnota a to pcos😐

kkacca
24. kvě 2019

@moniseeek01 děkuju 🙂 pco by museli vidět na UTZ, pak podle AMH a k tomu teda nepravidelná MS a tím pádem ovulace...tak oni důvod najít ani nemusí, někdy to tak prostě je..IUI jste zkoušeli?

moniseeek01
autor
24. kvě 2019

@kkacca iui jsme ukoncili protože pri posledni kontrole mi vajicka popraskaly a doktor to ukoncil. Pak jsme rovnou zkusili prvni ivf. Ja prave ms mela docela pravidelnou 28dni, +-1,2dny. Ale jsem po operaci cyst na obou vajecnicich. Tak pry ta tvorba vajicek je i proto malá.

kkacca
24. kvě 2019

@moniseeek01 tak 8 vajíček je dobrých, to není málo, kolik z toho oplodnili?

silvi34
Autor odpověď smazal
Zobraz
chiara75
24. kvě 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

@moniseeek01 Ještě mne napadá, že pokud bys PCO opravdu měla, tak prý úžasné výsledky má nízkosacharidová vysokotuková strava (LCHF - low carb high fat). Možná by stálo za to zkusit - vyloučíš sacharidy a nahradíš je tuky. Tím srovnáš hormony, neb moc nezatěžuješ slinivku, která spouští inzulín + další. Strava je to navíc hrozně chutná 🙂)) Jím tak už půl roku - srovnala se mi pleť, zmizel chronický zánět močáku a něco jsem i zhubla. Najdeš např. ve videích Margit Slimákových nebo tady: http://lowcarbinfo.cz/

jednaholkaa
25. kvě 2019

Myslim, ze hodnota je to ok. Od 1 do 3 je to v pohode.. PCOS jsou spis vyssi hodnoty. Me namerili 2,4 a otehotnela jsem prirozene (a ve 37 letech poprve..)

terka80
26. kvě 2019

mam 1,76 AMH a je mi 38 a pul podle doktoru jsem v normalu a ovulaci mam kazdy cyklus.takze u tebe je to ok a to ze nemas ovu bych spis rekla problem jinde

moniseeek01
autor
26. kvě 2019

@terka80 no jenže oni nevi kde a proc, vejcovody pruchozi, ms fakt chodi vice méně přesně po 28 dnech, tak nevím jsem nešťastná ☹️

terka80
3. lis 2019

@moniseeek01 muze byt problem u muze,byly jste na spermiogramu?

silvi34
4. lis 2019

Rada by som vas povzbudila. Moje AMH bolo 0,2 a v pražskom IVF centre, že žiaľ som neplodna....do pol roka som spontanne otehotnela a dnes ma dcera 4 roky. Nestracajte nadej, držim všetkym palce.

pavlusak
4. lis 2019

@moniseeek01 ja mela 1,25 ve 41 letech a otehotnela jsem prirozene, sice to trvalo 15 mesicu, ale slo to, tvoje hodnota je podle me v poradku... u nas bylo taky vse ok ale neslo to! Zacala jsem cvicit Mojzisovou a druhy mesic jsem byla tehotna...🍀