Co s sebou do nemocnice na vyčištění?

bohunka1482010
17. kvě 2014

Dr. mi bohužel nic neřekl. Děkuji

vlajka1
17. kvě 2014

Klasicke veci co do nemocnice. Zalezi jak dlouho tam mas byt. Me to asi bude cekat taky, mam sbalene nocni kosile 2 pro jistotu, zupan, backory, kalhotky, vlozky, hygienicke potreby, rucnik. Taky doklady a jestli mas zpravu od doktora. A doporucuji neco na ukraceni dlouhe chvile kdyby si tam mela byt dele - knizku nebo tak. Hospitalizace pri revizi byva vetsinou 2 dny pokud nejsou komplikace, nekdy pousti domu i v ten den. Ale tasku bych si sebou urcite vzala. Hodne stesti.

terinda
17. kvě 2014

Košili, župan, knížku, pantofle, hygienu, doklady (kartičku pojišťovny, občanku, papíry od dr.). Mě pustili ten den odpo.

vlocka1984
17. kvě 2014

@bohunka1482010 přesně jak napsala vlajka1. Na nic dalšího jsem si nevzpomněla. A co zapomeneš, může ti donést někdo z rodiny později.

lucifereeek
17. kvě 2014

já jsem jela rovnou z práce s krvacením a už si mě tam nechali, přítel mi pak dovezl akorát ručníky, kapesníky, hygienické potřeby, papuče, vložky nic víc jsem nepotřebovala. Přijela jsem tam v pondělí odpoledne a pustili mě ve čt ráno.

maqggienka
17. kvě 2014

Moc dlouho tam nebudeš, jestli bude vše OK. Já tam poprvé jela ve čtvrtek v noci a pustili mě v sobotu ráno a podruhé jsem tam jela navečer a druhý den mě pustili. Samozřejmě vložky, župan, košili, pantofle, ručník a hygienické potřeby a něco na zkrácení chvíle.

butterfly
17. kvě 2014

Po mně chtěli stahovací antitrombotické punčochy vysoké až do třísel. Nasadila jsem si je před zákrokem a mohla je sundat tak 2 hod. po zákroku. Nemám žádné problémy se srážlivostí, ve FN Olomouc je to zřejmě standard u všech gynekologických zákroků.

holubice.petra
17. kvě 2014

Ted uz to delaji "na pockani" rano nastup odpoledne domu...byla jsem uz 2x staci nocni kosile a pantofle +vlozky(+toaletak)....vzala jsem si i knizku ale nikdy jsem stejne nemela chut cist.....