Jak dlouho po vyčištění se můžeme pokusit o miminko?

Po jak dlouhé době se s přítelem můžeme pokusit zase o miminko když jdu v pondělí na vyčištění??? Bohužel je miminko bez srdeční akce.......
lucijes
16. kvě 2014
Někdo na to vlítne po první MS, někomu ani první MS nedojde, DR. doporučují 3 měsíce, setkala jsem se i s názorem čekat půl roku...a vyšlo to po 2. MS, třetí už nepřišla...Nedělej si z toho velkou hlavu, až se budeš cítit, tak na to vlítněte...
fykyska
16. kvě 2014
Na to Ti nedokáže odpovědět přesně žádná z nás je to toiž ruzné žena od ženy tělo od těla . Zaleží na tvém stavu Také na stadiu gravidity . Pokud se jedná o zamlklý potrat v prvním trimu tak s největší pravděpodobností podstoupíš kyretáž dělohy tzn, vyčištění děložní dutiny pod narkozou. Pokud miminko musíš porodit tak pak jsou opatření jako po běžném porodu. 6 nedělí a pak je to jen na přírodě..
Nicméně po kyretáži je je dobré dodržet 6 nedělí nejen aby si odpočinulo tělo, ale především psychika.
Ta je nejdůležitější. Po operaci přichází krvacení v různé inzenzitě a i když je slabé nebo skoro vůbec je dobré 6 n dodržet. Aby jsi nedostala nějaký zánět, infekci do dělohy nebo pochvy .Některé ženy jsou nedočkavé a ,,hupsout" na počínání hned není to bezpečné, děloha je unavená , slabá a hrozí další potraty
. Ale netvrdím že se v těhlech případech nepodařilo dítě donosit.
Všeobecně pokud je vše ,,ok" a nenastala nějaká koplikace při kyretáži, nebo po tak dr doporučují aspoň 3 cykly někdy 6.. Ale to záleží jen a jen na tvé anamnéze.
Nebuď smutná určitě bude dobře .


Ale to vše Ti vysvětlí doktor...
Držím palce F.
lucifereeek
17. kvě 2014
nám řekli, že doporučují počkat 3m-6m, já čekala 3ms a pak jsme to zkoušeli znovu, zadařilo se po dalších 4měsících a podruhé to dopadlo už dobře.
werunka21
17. kvě 2014
Lékaři doporučují různě. Ale já se po MA setkala s tím, že mi tři lékaři řekli, že stačí počkat na první MS. Není třeba čekat. Ono po vyčištění to jde nějak rychle, samo. Nám se zadařilo na první pokus. Po 2MS, s tím, že po 1MS jsme to v době ovulace vůbec nezkusili. Po druhé revizi se zadařilo opět na poprvé. Hned po první MS.
cervenejablko
17. kvě 2014
Doporučuji počkat minimálně 3 měsíce od první ms. Může se sice hned znovu zadařit, ale tělo by mělo mít šanci dočerpat ztracenou energii. Sice spoustě holek to vyšlo otěhotnět a donosit třeba hned po, ale třeba já otěhotněla 2 cykly po 1. MS a opět to bylo zamlklé těhotenství a myslím, že tělo prostě ještě nebylo připravené... Teď, potřetí, jsme čekali ještě na výsledky nějakých testů a otěhotněla jsem po půl roce od revize a zatím je vše v pořádku.
kami1984
17. kvě 2014
No nam se povedlo od revize za 14dni... ani jsme se nesnazili, nic.. proste mimi k nam moc chtelo..
A psychika.. ja tohle vse zavrela odchodem z nemocnice. Rikala jsem si, ze to priroda proste vyresila, nez mit nemocne dite..
terrorkax
17. kvě 2014
nam se povedlo hned v sestinedeli po spontalnim potratu v 10 tt a naslednem cisteni..v nemocnici mi doporucili 3 mesice, doktor po druhe menstruaci..telo si poradilo samo a byla jsem v tom ani nevim jak 🙂
clementina
23. srp 2014
záleží to hodně i na histologii
m4yu
13. říj 2014
Ahoj holky a muzu se zeptat za jak dlouho vam prisla MS?,dekuji

Začni psát odpověď...

Odešli