Dlouhá menstruce při spontánním potratu, je to normální?

lenzaaa
5. dub 2015

Ahoj, chtela bych znat nazor, nebo vase zkusenosti... minule utery mi dr z krve potvrdila tehotensvi, ale na utz nic videt nebylo a rikala ze je velmi ranne a pokud prijde menstruace potratim...menzes bohuzel den na to prisla, byla docela bolestiva a krev spis hneda az cerna...trvalo to do teto stredy, ale v patek se zas rozjela tentokrat krev dost svetla... k dr mam jit na kontrolu v utery, ale bojim se jestli je to normalni a nemela bych jit do nemocnice?!?... Nemuze to byt znamka mimodelozniho?! Nebo se jen deloha cisti?! Dekuji za nazory

lenzaaa
autor
5. dub 2015

Jeste chci dodat ze na konci ledna sem prodelala zamlkli potrat ve 14tt plod 12tt, takze jsem byla na revizi a menzes sama nedirazila, tyden pred tou krvi jsem byla na vyvolavcce...nemuze to byt taky tim?!

lucie255
5. dub 2015

Pokud se vám něco nezdá tak raději navštivte lékaře. Já jsem prodělala biochemicke těhotenství a menstruace trvala delší dobu a pak pokračovalo ještě spineni.....

lenzaaa
autor
5. dub 2015

Biochemicke??? to je jake?? ...a jak asi dlouho priblizne vam trvala? k dr. Jdu az v utery prave... me jen strasi ta dlouha doba a zmena barvy krve... ale jinak priznaky jako u ms bolest podbriska a akne...

lucie255
5. dub 2015

Je to ze dojde k oplodnění ale vajíčko odchází s menstruaci. Moc přesně si to nepamatuji ale trvalo to dyl než běžná menstruace a pak tmavé spinění. klidně zavolejte lékaři a popisté co vám je a poradí.

nonacek
5. dub 2015

@lenzaaa biochemicke těhotenství odejde s menstruaci a ja do nemocnice nemusela