Interrupce, jaká je cena v Kladně a okolí?

geilinka
26. čer 2017

Ahoj otěhotněla jsem přes HA. Po důkladném zvážení jsem se po přihlédnutí k finanční situaci přiklonila k interrupci. Jaká je cena intrrupce v Kladně a okolí ☹ děkuji
PS: věřte, že mi není lehko, ale vzhledem k již narozenému dítěti a taky příteli,který dělá do úpadu ,aby nás zajistil , je to asi nejlepší. Prosím neodsuzujte mě. Situace je velmi vážná a kdyby to šlo aspon trošku dítě bych si nechala.

eliza1
26. čer 2017

Koukni na stránky nemocnice na Kladně, jsou tam ceny.

linee
26. čer 2017

@geilinka moc mne mrzi,ze ses dostala do teto nelehke situace a musis volit tuto cestu;(
Cenu neznam,ale zavolej na sekretariat,reknou ti cenu,i blizsi informace a zaroven te muzou i objednat na konkretni termin.Musela by ses k nim objednat i tak,aby te zaradili na operacni plan. Hodne sil!
Sekretariát primáře: K. Malá, tel. 312 606 373, Po - Pá: 7.00 - 15.00 hodin

geilinka
autor
26. čer 2017

@eliza1 to jsem koukala 2500mini a 3500velká, ale několik lidí mi řeklo, že se cena pohybuje až kolem 7000tis..tak mě to zajímá

geilinka
autor
26. čer 2017

@linee děkuji, bude to psychický nátlak (už jsem ji jednou zažila) , ale je to lepší než nemít těm dětem co dát jíst ☹

eliza1
26. čer 2017

@geilinka netuším jak se cen pohybují, v životě jsem to nezažila a doufám že nikdy nezažiju. Každopádně je mi jasné že je to těžké, ale alespon se nějak chraň když už je to podruhé. Jen mě napadá co třeba přímá adopce? je tolik lidí co by rádi mimčo...

geilinka
autor
26. čer 2017

@eliza1 já jsem otěhotněla přes HA ☹ adopci bych nedala, neumim si představit být s dím dítětem spojená 9m a pak ho dát pryč....ikdyby otevřená adopce, apod....

geilinka
autor
26. čer 2017

poprvé to bylo před 6lety.....