Jak probíhá revize?

kristymaty
2. zář 2018

Ahoj maminky, jak probíhá revize? Dělají předtím před operační vyšetření? Co si vzít s sebou? Děkuji moc

vendelinka08
2. zář 2018

Delaji krevni obraz...a gynekologicke vysetreni..aby se vse potvrdilo. To delaji hned rano v den nastupu..pak te pripravi...a cekas..revize trva chvilku. Jak kde..ale tady u nas si nechavaji pres noc. Rano me pustili. Citila jsem se pak dobre..nic me nebolelo a ani jsem moc nekrvacela. Staci normalni menzes vlozky. Po psychicke strance to na me dolehlo pozdeji..ale i pred narkozou..takovy beznadejny pocit. Sestricky byly moc empaticke a prijemne. Drz se..nikdy to neni jednoduche.

marcelina14
2. zář 2018

https://www.babyonline.cz/tehotenstvi/problemov...

Tady je to docela přehledně popsané... Držte se 🍀

kristymaty
autor
2. zář 2018

@vendelinka08 Děkuji moc. Já mám dvouletého syna, tak mě zajímalo jak dlouho a jak to probíhá. Je to strašně těžké. Kdo zažil tak prostě ví. Moc děkuji opravdu. ❤️

kristymaty
autor
2. zář 2018

@marcelina14 Děkuji moc 🌺

marcelina14
2. zář 2018

@kristymaty není vůbec za co 🙏🏻 Většinou je jeden den příjem, výkon v krátké anestézii a druhý den ráno domů, pokud je tedy vše bez komplikací. Samozřejmě je i možnost negativního reverzu a jít domů den po výkonu (kvůli prckovi). Zase na druhou stranu, je lepší si ten jeden den odpočinout a trošičku se po všem vzpamatovat... :(

kristymaty
autor
2. zář 2018

@marcelina14 Rozumím, chápu. Já bohužel po roce v nemocnici kdy jsem měla rakovinu, nemůžu nemocnice vystát. Tak kdyby bylo jo všechno v pořádku asi bych podepsala reverz. Ale spíše v mém případě to nechám být a tu noc prostě vydržím. Uvidíme. Moc děkuji za osvětlenou. Mám teda z toho hrůzu, porod je proti tomu opravdu nic, alespoň pro mě.

marcelina14
2. zář 2018

@kristymaty Moc držím palce, ať je vše brzy zdárně za Vámi :(

kristymaty
autor
2. zář 2018

@marcelina14 Kéž by uz bylo.
😭😢 Děkuji moc

misak48
2. zář 2018

@kristymaty hele s tou hospitalizaci je to jak kde, u nás v nemocnici poušti už pár hodin po zákroku. Já sice byla v nemocnici přes noc, ale jen proto, že jsem tam přijela s krvácením jeden den odpoledne a zákrok byl možný až ráno. Jinak jsem byla na sále cca mezi 8-9 ráno a ve 13 hodin jsem šla normálně domu.

romesak
2. zář 2018

Ahojky ráno jsem mela nástup cca v deset jsem šla Nasál a odpoledne me pousteli na me přání domu.bylo to me druhé ZT

elis16
2. zář 2018

Já měla nástup v 7 ráno. Proběhl ještě kontrolní ultrazvuk, doktro se poptal na pár věcí (už ani nevím co) a po 9 jsem šla na sál. V 10 zpět na pokoji a po 13 hod. Domů. Sebou jsem měla mens. vložku, přezuvky a něco na zabaveni. At vše dopadne dobře 😉 Fyzicky to poté bylo v poho, ale psychicky horší, ale člověk to musí prekonat. Taky už mám doma dvouleté dítko 🙂

janapetrvalska
2. zář 2018

rano v 7h potvrzeni od dr.ze neni srdicko, tak revize ten den ze maji volno, jelikoz jsem vypila sklenku dzusu sla jsem na sal ve 12h , po pul hod jsem se probouzela, prvni hodinky silnejsi krvaceni ktere postupne zeslabne. Za dve hod od revize odpoji od pristoroju, a domu se muze cca 3-4h po zakroku. Musi nekdo vyzvednout. Ja prvni dva dny trosku krvacela , a pak uz nic . Az tak zejsem treti den musela proste uklizetbo mi bylo super, a blbe vysavani a rozkrvacela jsem se znova. Takze nohy hore a nepremahat se. Max sledovat bolesti vzdy se rika ze budou silnejsi nez jak u ms, ale kdyby byly fakt nesnesitelne a horecka tak jit k dr. hned. Jinak jsem nemela sebou vubec nic, po oznamwni jsem to chtela mut rychle za sebou a vse dali v nemocnici od kosulky az po vlozky - doporuceni urcite koupit vlozky ktere jsou na povrchu bavlne, nebo ty poporodni co ti daji v nemocnici...

elennka
2. zář 2018

@kristymaty me rano prijali, kolrm 13.30 zakrok a po 18h jsem byla.doma, nechtela.jsem byt pres noc, ale nemeli s tim.problem, nemela jsem komplikace.

alpinka1
2. zář 2018

Ahoj. Mrzí mě to ☹ já jsem absolvovala revize u Apolináře, v Benešově a v Příbrami. Vždycky jsem měla ráno příjem, dopoledne zákrok a odpoledne domů (automaticky, bez reverzu, pokud nejsou komplikace, jen jsem musela mít doprovod). U Apolináře jsem sebou musela mít punčochy, v Benešově vlastní obvazy, v Příbrami punčochy půjčují. Přeji hodně sil!

kristymaty
autor
3. zář 2018

Už mám po revizi za pár minut jdu domů.

kristymaty
autor
3. zář 2018

@alpinka1 Ahooj, jsem z Příbrami za pár minut jdu domů už. Fyzicky jsem naprosto ok.Ale psychika pracuje no🙄

klea81
3. zář 2018

@kristymaty první den byla psychika nejhorší, ale od té doby jsem v pohodě, taky budeš ;o)

alpinka1
3. zář 2018

@kristymaty Bude líp, uvidíš 😉 Hlavně, že už to máš v pořádku za sebou. V nemocnici to s psychikou dělá divy, doma přijdeš na lepší myšlenky. myslím na tebe!

kristymaty
autor
3. zář 2018

@alpinka1 Jsem ráda že už je to za mnou. Manžel má zítra volno, bude se synem jsou mu dva roky. Tak nemůžu ted kolem něj pořádně skákat, tak jsem ráda že jako rodina budeme celý den pospolu. Já měla na sale tchyni, dela totiž instrumetarku na sále, takže tam byla semnou. Je mi lépe když jsem doma s klukama nu. Nemocnici po absolvování rakoviny nemám ráda, ale dnes to bylo jiné tím že jsem tam měla vlastně rodinu, skvělý personál. Lépe se to o něco snáší. Budou asi horší a lepší dny, ale kvůli našemu prckovi vydržím všechno. ❤️

kristymaty
autor
3. zář 2018

@klea81 Tím že už jedno dítě mám, je to o něco pozitivnejsi ale stejně.

pavla555
3. zář 2018

Ja ji mela akutni, hodne jsem krvacela a mela krece a tak me vzali hned na sal, bez nejakejch vysetreni. Trva to asi 10min. A pak jsem par hodin lezela na normalnim pokoji a pak, protoze jsem byla OK me pustili domu. A to bylo pred 14lety. Tak drzim pesti. Taky jsem nerada v nemocnici.

janapetrvalska
3. zář 2018

Ta psychika je nejhorsi, ale to prejde , vzpominat budes , ale ... ja mela na pokoji zenskou nez me vzali na sal ktera sla dobrovolne na revizi ne kvuli zdr.stavu, nebo tak ale peoste nechtela a porad mi tam skuhrala i po mem zakroku , to jsem mela chut ji neco rict , ale vydrzela jsem doma poplakala a ted uz max co kdyz , a jak by atd. ale to je bezne , hlavnese neboj o tom mluvit s manzelem ... a tulit se k synackovi 🙂

klea81
4. zář 2018

@kristymaty také to bylo naše druhé dítě, za 3 měsíce jsem na první pokus otěhotněla znovu ;o) Brala jsem to tak, že prostě příroda ví co dělá a že něco nebylo v pořádku, bylo to pro mě menší zlo, než trávit třeba celé těhotenství v nemocnici nebo mít ve finále postižené dítě.

kristymaty
autor
4. zář 2018

@pavla555 Viz. výše jsem už psala. Včera mi dělali kyretáž taktéž akutní bez vyšetření.

kristymaty
autor
4. zář 2018

@janapetrvalska S manželem jsme se s drobkem rozloučili. Rozhodně se o ničem nebojim mluvit. Každopádně o té paní co píšeš, tu bych asi zfackovala na místě 😌

kristymaty
autor
4. zář 2018

@klea81 Kazdy to bere jinak. Já otěhotněla hned druhý měsíc. Ale nedokážu to úplně takhle brát. Samozřejmě příroda ví co dělá, to ano. Ale už prostě napořád to bude druhé. Přeci jen už jsem měla i bříško no...😖

klarinka10
2. pro 2018

Ahoj holky, tak jsem 9 dnů po revizi dělohy a 8 dní po laparoskopii levého vejcovodu, jelikož v něm bylo zjištěno mimoděložní těhotenství.. Byl někdo v podobné situaci? Kdy jste se začali snažit? Moje gyndařka mi řekla 1-2ms, ale raději po 2ms a v nemocnici mi řekli dát klid 14 dnů a pak po 1.ms začít jsem zdravá a druhý vejcovod je funkční...cítím se dobře nic mě nebolí, chut na sex se vrací a tělo se připravuje na ms cítím, že dojde každým dnem...