Je tu někdo, kdo přišel o první miminko po porodu a mohla bych si s ním popovídat?

lendy01
6. pro 2019

Je tu prosím někdo kdo prysel o první miminko po porodu a byl by ochotny a trpělivý si se mnou o tom promluvit. Nejedna se primo o mne ale potřebovala bych pomoct. Dekuji

eloise02
6. pro 2019

Jednu radu ti dám. "Přyšel" se rozhodně nepíše s tvrdým "Y".

gruyerre
6. pro 2019

@eloise02 tleskám ti 👏, jsi naprosto úžasná, víš, že po Ř se píše i...je báječné, že dáváš svoji vysokou inteligenci na odiv v každé situaci a dokazuješ si tím svoji výjimečnost.

lendy01
autor
6. pro 2019

@eloise02 tak děkuji. To mi opravdu pomohlo

eloise02
Autor odpověď smazal
Zobraz
lendy01
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gruyerre
6. pro 2019

@eloise02 možná jsi chtěla předvést, jak jsi chytrá, ale spíš si ukázala, jaká jsi pipka.

gruyerre
6. pro 2019

@lendy01 doporučuji dát do nadpisu, o jakou radu stojíš, např. "prosím o radu ty, které přišly o miminko", bohužel tady některé jsou, ale takhle si tu diskuzi ani nerozkliknou

eloise02
Autor odpověď smazal
Zobraz
katkagabinka
6. pro 2019

Myslím, že tu byla skupinka Andílci v nebi, zkus se tam přihlásit. Tam ti holky určitě vše zodpoví .

lendy01
autor
6. pro 2019

@katkagabinka Dekuji

lendy01
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
deaneira29
6. pro 2019

@lendy01 je tu skupina prázdná náruč tam by ti holky snad poradily

mimco
6. pro 2019

@eloise02 nikdy jsem to tady ještě za ty roky nikomu nenapsala a že mě svrběla ruka....jsi kráva!!!! Neskutečná!!!!

sudylichozrout
6. pro 2019

@eloise02 Jako ja tady obcas naseru kde koho, na pravopis jsem pes, ale v tuhle chvilku a pri tomto tematu dotazu bych se hanbou propadla, na to upozornovat.

drakenn
6. pro 2019

@eloise02 jsi empatická jak šmirgl papír.. ozvala ses opravdu v pravou chvíli..

knuffel
6. pro 2019

@eloise02 Taky Ti jednu radu dám - už neraď.

sister05
7. pro 2019

Tak jste ji vynadaly a teď se prosím věnujte tomu co by ráda zakladatelka věděla. Pokud k tomu nemáte co říci, zavřete si pusu cukrovím a do ruky vemte hadr s kýbl, aby vás to nenutilo psát. Díky.

@lendy01 zkus tu skupinku andílků. Tihle situaci osobně nemám,ikdyz mám obdobné pocity ,když mi odešla neteř. Máš li potřebu psát, napiš mi. Umím poslouchat ❤

lendy01
autor
7. pro 2019

@sister05 me právě synovec

sister05
7. pro 2019

@lendy01 mě tedy neteř vzala leukémie,nebyla mimino, nicméně bolest je to stejná. Chceš li , napiš

lendy01
autor
7. pro 2019

@sister05 Děkuji nemá si s kým promluvit a nějak se z toho nemůžu dostat. Je to jak zlej sen

veuveu
14. pro 2019

@lendy01 Ano já 20.11,2019 klidně mi napiš .