Kdy jste se po potratu pokusili znovu o miminko?

veronika861
31. kvě 2017

ahoj holky,mam dotaz jsem po potratu bohuzel miminku netlouklo srdicko zjistili na velkem utz ve 13tzdnu tt.umrit mi melo v 10tt.potrat probehl 13.4.2017.vse bez komplikaci a potizi.bylo vytouzene.ted jsem jiz po prvnych mesickach .ale to dilema....tod otazka,moc touzime s pritelem po miminku ale je tu to ale.....dr rikaji cekejte dva tri mesice.jenze ctu na ruznich strankach jdete do toho hned po prvnich mnesicjkach nekde zase vydrzte.dr jeden rekne ano dalsi dva ne.uz nevim.pritel uz chce ja mam strach co kdyz zase potratim .za dva mesice svatba chce abychom uz do svatby cekali.prosim neodszujute me.chci jen slyset nazor holek co potratili a treab kdy se pokusili o miminko a zda probehlo jiz vse ok.nejsem prvorodicka mam uz za sebou 4poroody zdravych krasnich kluku.dekuji

sedlackovak
31. kvě 2017

@veronika86 Ahoj,já potratila 6.11 2016 samovolně v 7tt.I mě doktor řekl,čekat 3 měsíce. Já to zkoušela už po první a stejně jsem otěhotnela až jakoby ten 3 měsíc. Ale jsou i holky co otěhotněla hned.Záleží na tobě jak se cítíš,všude tvrdí jak je tělo nadupaný hormony,ja tomu nevěřím,až tělo bude chtít a bude připravené povede se.Jen věř že psychika dělá hodně. Hlavně musíš být v poho a držím pěsti 😊😊

masotri
31. kvě 2017

@veronika861 Ahoj, jsme na tom úplně stejně. Já jsem taky někdy ve 12tt zjistila, že přestalo tlouct srdíčko a 13.4. jsem podstoupila revizi. Jen já na první MS pořád čekám, včera jsem dostala vyvolávačku, tak snad 🙏 🙏 Řešíme doma úplně stejné dilema. Jestli to zkusit znova hned po první MS, nebo čekat. V tomhle asi neporadím a každá z nás si to musí v sobě přebrat, jestli přijme ten risk a zkusí to hned s tím, že když to nevyjde opět, bude si to nejspíš vyčítat, že měla ještě měsíc počkat. No ono se to ale taky může opakovat i po půl roce že jo. 🙂 Čekat mě za 2 měsíce svatba tak už bych asi počkala, pěkně si svatbu užila jako netěhotná a pak hup na to. 🙂

kihan
31. kvě 2017

Ahoj,
Podla mna si same telo "povie".
Ja som tiez potratila, radili cakat 3 mesiace. No ako sme tak velmi chceli trvalo to viac kym som bola tehu. A prislo to ked som to najmenej cakala.
Ja viem, ze sa lahko povie vypustit to z hlavy a nezatazovat sa nad tym. No nieco na tom je.
Uzi si svatbu, tes sa z malickosti a uvidis, ze to pride.
A...chlapi inak vnimaju veci ako my, nie vzdy nam rozumeju 😉

yerry
31. kvě 2017

@veronika861 ahoj po první revizi jsem otěhotněla za 4 měsíce a po druhé revizi za 20 měsíců....
Taky bych počkala po svatbě a teď se plně věnovala právě svatbě a pořádně bych si ji užila a pak šipky do peřin dělat prcka .... Vím jaké to je, mám to za sebou dvakrát a taky vím že čím víc na to budeš mysle tím hůř to půjde a větší bude smutek když dorazí menstruace....teď se zaměř na tu svatbu a možná tě tvoje tělo překvapí

journals
31. kvě 2017

Taky to právě řešíme. Potratila jsem naše první miminko v 10 tt. Příští týden mi končí šestinedělí po spontánním potratu. Doktorů jsem se ptala asi čtyř. Víceméně mi všichni řekli, že můžeme začít teoreticky hned po šestinedělí, nebo po první/druhé menstruaci. Taky nevím. Chtěla jsem změnit doktora, tak si možná skočím na vyšetření, jestli vypadá všechno ok a můžeme zase začít. Mám samozřejmě strach, že se to bude znovu opakovat, to už bych asi nezvládla, ale věřím, že pozitivní přístup a odreagování jinde zafunguje.

veronika861
autor
1. čer 2017

no prave holky prvni potrat byl spontalni pred rokom ve 3tydnu coz jsem zjistila az na prohlidce u dr.ted dalsi nedavno a uz to ve me zacina drimat zda to takhle nema nahodou byt ze to miminko proste k nam nechce.potratit dva krat z jednim a rtym samim partnerem.vcera mi telo vyhlasilo valku.kdyz partner rekl ze to miminko si udelame hned nastal blok a ja pred koncem milovani ho odstrcila pryc .videla jsem slzy v jeho ocich a ten strach jak na me hledel az se mi chtelo brecet.pak me obejmul a rikal ze se boji ze miminko uz mit nebudeme .ja mam svoje deti.on ma teda jak se to vezme jedno svoje.teda nevi zda je jeho pac u toho splozeni behem tri dnu byli jeste dva potencionalni tatinkove a syn se na nej vubec nepodoba.a pani ktera to cekala umyslne zabijela toho malyho v sobe a nechtela ho.na prohlidky nechodila a kourila60 cigaret denne a opakovala ze to dite nechce.a jeste ho porodila ve 24tzdnu pac nevim co si tam strcila aby to dite zabila.hold je to dlhy pribeh .co ja si s tim mim prezila.z kamaradu a lasky utajovane se stala skutecnost a ten nejhezci vztah co si muze zena prat.chce se mi bulet holky😢

sedlackovak
1. čer 2017

@veronika861 veru a nezkoušela si vyšetření sebe i partnera,nebylo by to na škodu,říká se,že po dvou potratech by se mělo dělat celkové vyšetření obou partnerů aby zjistili včem je chyba,může to být prkotina,která se dá vyřešit a můžete být konečně šťastní

luccis1982
2. čer 2017

Já byla na revizi loni....v devátém týdnu miminku přestalo tlouct srdíčko. Menstruaci jsem dostala cca za pět týdnů a hned při první ovulaci jsme si nedávali pozor a za 15 dní máme termín porodu 🙂. Doktor mi řekl, že klidně můžeme hned.....že tělo je "nabuzené". Přeji hodně štěstí 🙂

veronika861
autor
4. čer 2017

holky uz me to taky napadlo,ted mam po mesickach par dni a v patek jsme na to neplanovane vlitli proste se to nedalo udrzet a rano v sobotu jsem mela malinke zaspineni .uvidime zitra na kontrole u doktora jak to bude cele probihat a co mi rekne.

veronika861
autor
6. čer 2017

@luccis1982 luci a probehlo vse v poradku pocas tveho tehu,nemela jsi potize😲

jade85
6. čer 2017

@veronika861my zkoušíme od konce šestinedělí, zatím neúspěšně, teď jsem po třetí menstruaci, takže uvidíme 🙂

veronika861
autor
7. čer 2017

@jade85 tak to moc drzim palecky.jsem taky zvedava jestli nam to vyjde .mam to dostat za 11dni takze hop nebo trop.takzeuvidime.i kdyz neverim ze to vyjde ale uvidime

petta12
16. čer 2017

Ja jsem byla 6.4. na revizi dělohy po 6 týdnech jsem šla na vyvolavacku a zjistili mi cystu za 4 dny jsem dostala 1 ms a cysta praskla a po 20 dnech jsem dostala další ms a uz normální tak uvidim jak to bude dal, ale začneme to znovu zkoušet bez nátlaku tak uvidime 😊

luccis1982
17. čer 2017

@veronika861 Vůbec žádné potíže se neobjevili....dokonce jsem do sedmého měsíce chodila klasicky do práce....jsem servírka. A když jsem pak doktorovi řekla, že už chci na nemocenskou (dvanáctky na nohou jsou náročné) tak mi připadlo, že se zrovna moc netvářil....proč nemocenskou, když je vše ok 😀

veronika861
autor
18. čer 2017

tak to vypada holky ze mame zadelano.cekame jeste dva dny na zvysene hcg ale je to na 80procent jisty dva testy ukazali jednu silnou a jednu slabou carku.drzet peste moc.ps vikendovy tlak byl 97 na 45 puls srdicka meho tela 44.dneska uz lepsi o trosku