Kdy otěhotnět po samovolném potratu?

mmmilda
30. dub 2013

Ahoj holky, před pár dny jsem potratila ve 4tt naše dvojčátka. Kdy bychom se mohli opět dnažit o další mimi? Včera mi dělali vyčištění dělohy.. Jestli máte někdo podobnou zkušenost tak písněte. I jestli další pokus byl úspěšný.. Mám strach, že se to bude opakovat...

maikyp
30. dub 2013

Ahoj, také my dělali kyretáž. Byla jsem z toho moc smutná. Gynekolog mi radil nechat proběhnout, alespoň 3 cykly, ale to je podle doktora. Po 3 cyklech jsme se snažili znovu a nic..Asi po půl roce se podařilo. Ze začátku jsem hodně špinila.tzn, další obavy zda samovolně neodejde. Dnes už nám bije srdíčko a já si prcka mooc hýčkám. Takže hlavu vzhůru! A nech tomu volný průběh.

lucifereeek
30. dub 2013

ahoj, my se začali snažit až po 3 měsících od revize (potrat v 8tt), povedlo se to až za další 4 měsíce.

mmmilda
autor
2. kvě 2013

Dokzor mi řekl že aspoň 2MS a pak začít znovu.. Snad užˇ to pak bude v pořádku

cital
2. kvě 2013

Mě doktorka řekla, že se můžu začít snažit hnedka. Ale nebyla jsem v nemocnici na revizi dělohy. Všechno to odešlo hezky samo (tedy doufám v to).

antymania666
2. kvě 2013

me rekl dokror po revizi ze se mame snazit nejdriv za pul roku, ale hned po sestinedeli se nam podarilo a cekame peknyho macka, takze na to bych nebrala ohled..je to spis podle toho jak se citis ty i partner... 🙂

antymania666
2. kvě 2013

cim driv tim lip, deloha je ted jak pohnojena ver mi

cital
2. kvě 2013

@antymania666 Přesně tak. Slovo pohnojená použila i má doktorka a já doufám, že budu sklízet co nejdřív 😀 . Zatím jsem týden po potratu, ještě je moc brzy.

antymania666
2. kvě 2013

@cital jj to je brzy,ale jak padne sestinedeli a pomine 1. menzes tak jdete do toho....ja jsem teda muzovi rekloa az to bude chtit udelat tak at to udela ale nerika mi to dopredu,abych se na to nesoustredila...a on to udelal hned , a dopadlo to dobre. termin mame v cervnu a cekame holcicku

cital
2. kvě 2013

@antymania666 Mě řekla doktorka, že se máme začít snažit hned. Nečekat ani na MS. Tak uvidím, ale asi do toho půjdeme. Tak ti přeji ať ti to dopadne dobře 🙂.

antymania666
2. kvě 2013

@cital lepsi je pockat na ms ktera stejne prijde po sestinedeli hned.....telo se tim docisti

mmmilda
autor
2. kvě 2013

Ještě taková hloupá otázka.. Holky píšete že hned.. Sex prý ale můžu mít nejdřív za 14 dní po zákroku a nejlíp až za 6 týdnů.. Bojím se abych si pak heště něco neudělala..

zuza01
14. kvě 2013

@mmmilda Po revizi se má počkat 6 týdnů kvůli možnému poranění, i drobné trhlince, kvůli infekci. Pak by mohl být problém při časném otěhotnění, aspoň tak mi to vysvětlil můj dr. Takže po šestinedělí by to mělo být ok 😉

di_
27. kvě 2013

Přijde mi rozumné nechat proběhnout jednu menstruaci, více bych nespěchala (tělo to podle mě ani neumožní, první musí vyplavit předchozí těhotenské hormony) a na druhou stranu, ani déle nečekala - v případě dříve krátce trvajícího těhotenství není proč.

U mě se v 11týdnu přišlo na zamlklé těhotenství - na kyretáži jsme byla hned den poté - 16. ledna 2013.
Teď jsem v 7. týdnu, 1. den poslední MS byl 11.4.

První mi hlavou taky běželo, kdy nejdříve budu moci mít prcka, ale to za mě mluvily hormony, když se hladina hormonů krapet srovnala, zjistila jsem, že hned (první dva měsíce) na to stejně nejsem psychicky připravená - když jsme si řekli, že z toho "vzpamatovaní" jsme, zadařilo se okamžitě - vlastně až moc... 🙂

Na první kloudný UTZ jdu až teď v pátek - s krapet bojácnými pocity, ale převažuje těšení se.

lolinka29
4. čer 2013

V říjnu 2012 jsem byla na revizy dělohy(13tt).Měla jsem jen dvoje měsíčky a začaly jsme se snažit.Další už jsem nedostala. Nyní jsem ve 25tt a čekáme zdravou holčičku.Tak držím palečky at se brzy zadaří 😉 ;

di_
5. čer 2013

Tak naše prtě je v pořádku a má krásně viditelné srdíčko, jdu na kontrolu 14.6. a pak už asi klasicky co 4 týdny.
Tak ještě 2. polovinu prvního trimestru, ať si můžu definitivně oddychnout....

di_
14. čer 2013

Z našeho pulečka už je malý medvídek s ťapičkami 🙂, 9+1 podle UTZ i MS.
Hematom se zacelil, děloha se narovnala - takže už jsem bez "přidaných rizik".

Jsem objednaná na krev a prvotrimestrální sreening, bojím se méně a těším více.

lenusinka2
21. črc 2013

včera jsem prodělala revizi dělohy - 8 tt. paní doktorka mi řekla, že nejlépe je počkat se snažení o další mimi tak 4 měsíce. dříve rozhodně ne 🙂

permarti
31. srp 2013

já jsem potřetí potratila před 14 dny, v desátém tt, mám jednoho syna. Doktorka mi řekla, že počkat dva až tři cykly a můžeme se zase začít snažit, tak uvidíme zda se odhodláme.

dominka06
1. zář 2013

ahoj holky je tu některá z vás které se ještě nepodařilo otěhotnět po potratu?letos v červnu to byl rok kdy jsem přišla o mimi a dodnes se nám nedaří.zjistili mě sníženou funkci štítné žlázy.beru na ni léky a už je vše o.k.nyní beru clostilbegyt,pregnyl a pak utroš máte někdo nějaké zkušenosti?