Madonin komplex. Odezní nebo navštívit odborníka?

21. led 2020

Holky,na tohle téma jsem si hledala hodně, ale pořád si vnitřně tvrdím, že nás se to netýká.
V těhotenství jsme spolu spali naposled cca ve 12tt. Pak měl partner obavy, aby malému neublížil (je od přírody více obdařen a dítě je vymodlené). Vydržel i celé šesti nedělí, když na to došlo, řekl, že to čekání za to stálo. Ale od té doby nic. Mezitím měl problémy se zuby,zánět ruky, náročná práce ... Ale na růžích jsme neměli ustláno ani před tím a šlo to. Tak mne napadlo, zda by mu nepomohl nějaký prostředek jako Arginmax ,nebo je to psychické a je to již zmíněný Madonin komplex ,který buď sám odezní, nebo budeme muset navštívit odborníka?

jitulka87
24. led 2020

U nas od te doby taky celkem procisteny vzduch a taktez se podarilo 😛 uvidime, jak dlouho se pohoda podari udrzet. Ale maly jak kdyby mel v sobe naky senzor...celkem dobre funguje jako "kazisuk" 😂 ale i to prituleni se a usmev je fajn

autor
24. led 2020

@jitulka87 držím palce, ať se vám daří. Dnes jsem si ještě uvědomila, že jsem měla ovulaci a bylo to tak nečekané,že jsem si nevzala ochranu 😂 tak aby malý neměl sourozence dřív,než bylo v plánu 😂