Mimoděložní těhu 2014

mala_carodejka
14. kvě 2014

Zakládám toto téma, abych se neztratila v příspěvcích jinde a doufám, že to spolu nějak na dálku zvládneme dodávat si trošku podpory, aspoň co se dá🙂 budu ráda za každý pozitivní poznatek a posun ve vašich životech k lepšímu, ale stejně tak i jakýkoli postesk, se kterým budete potřebovat pomoct.

Takže..jak říká můj muž.. príště lépe 🙂)

Stejnou zkušenost nepřeju vůbec nikomu, nicméně vítání jsou všichni, kteří mají zájem se k diskuzi přidat.

@nikcza
@moldanubia
@ptjj
@catchulinecka

mala_carodejka
autor
27. říj 2014

@ptjj @nikcza tak u nás bohužel špatný, dnes 6+5 a zamlkly..rozbiha se potrat..snad se aspoň vyčistím sama..at se vam daří,holky..přeju vše dobré*

ptjj
27. říj 2014

@mala_carodejka ach jo, tak to mě teda moc mrzí ☹ vím, jaké to je, prošla jsem si tím před rokem, byla jsem taky v 7tt, vzali mě na revizi, dnes už bych na ni tak brzy nešla a taky počkala, jestli se to nevyčistí samo...tak ať to brzy přebolí a můžete se do toho pustit znovu, moc na tebe myslím!

ptjj
27. říj 2014

@moldanubia a co ty a tvá MS? Dneska byl ten den D, že?

moldanubia
28. říj 2014

@ptjj asi se nezadarilo; (,ms se sice jeste stale nefostavila,ale testy nevychazi:(,jsem nastvana,ze mi ty hormony rozhodily cyklus,mela jsem krasnych 28 a ted je 30 a nic...vezmu si je jeste tento mesic a kaslu na to:(

nikcza
28. říj 2014

@mala_carodejka tak to je mi líto. ale tento pocit jsem měla v 9tt (před pár týdny),měla jsem pocit,že je to taky zamlklý..prostě jsem musela okamžitě na uzv...no jeli jsme, vše bylo ok... teď mám zase strach.. zítra ale už jedem do brna na ten NT screenink.. když není dlouho nevidím mimčo na uzv, tak mě napadjí takové myšlenky,jestli je vše ok atd. ALE, četla jsem, že dost spolehlivé určení pohlaví je dle prstýnku na niti. teď jsem to zkoušela,kýval se ze strany na stranu - kluk..když se točí-holka. týjo, jestli se zítra potvrdí kluk,tak prstýnku budu věřit :D ! nejste tu některá ,kdo ještě pohlaví neví? zkuste prstýnek a dete pak echo, co a jak ?? co holky?

kurimka
31. říj 2014

@mala_carodejka ☹ to je mi strasne lito

marky82
5. lis 2014

Ahoj, já mám za sebou mimoděložní těhotenství, kdy mi odebrali vejcovod emoticon Doktorka mi poradila, že můžeme zkoušet po 6ti nedělí. Také čekám na měsíčky... Jaký máte na to názor? Beru Gynex a kys.listovou a piju kontryhelový a čistící čaj, myslíte, že to na podporu otěhotnění stačí? Jsem ráda, že si o tom tad s vámi mohu pokecat...

annna79
7. lis 2014

@marky82
Ahoj máme podobný problém v červenci SP v záři bio.těhotenstvi nyní 4.11.14 mimoděložní ,laparoskopie ,vzali mi pravý vejcovod.Ještě jsem se neptala kdy mohu znovu zkoušet,ale mám fakt strach.Imkdyž si říkám,že už jsem si to všechno vybrala a dalši smůlu už snad nebudu mít.Někde jsem četla,že když se dlouho čeká tak se dělají srůsty atd..Nevím co je na tom pravda.Také piji kontryhel a kyselinu listovou.Nevím čím to je,že se to neudrží.Nyní to teda budeme řešit žák uvidíme na co se přijde.Ale chtěla jsem pod stromečkem alespoň //.To by byl krásný dárek.

marky82
7. lis 2014

annna79 Ahoj! Tak to mě mrzí.... DR ti nedoporučila nějaké imunologické vyšetření na genetice? Když máš za sebou tohle všechno...Já dnes byla na kontrole, dr mi Gynex i kontyhel schválila 🙂 a po měsíčkách prý můžeme začít zkoušet, tak uvidíme, jak to půjde.. Musíme tomu věřit a být v pohodě. Kamarádka mi to taky říklala, že to máme zkoušet brzo, dokud je tělo vyčištěné, nabuzené. Jinak ta kamarádka 2 krát potratila asi v 6.týdnu, sama se objednala na genetiku, tam ji vyšetřili, na něco přišli, dali léky a teď má zdravé krásné dítě....

nikcza
28. lis 2014

@annna79 ahoj, také jsem měla mimoděložní v dubnu tohoto roku. také jsem si říkala,že se mi to snad podruhé nestane,že jsem si to už vybrala...a otěhotněla jsem nečekaně (neplánovaně) a dá se říct,že do roka i porodím..skoro, v dubnu mimoděložní, v květnu 2. termín porodu..takže nic není ztracené.Ale, hodně účinné a doporučuji je Inofolic a myslím rozdil jen ve složení i Nosifol..😉 prášek,který se rozpustí ve vodě a vypije..

annna79
28. lis 2014

@nikcza
Dik .Po první MS , která nevím kdy přijde po lap. Asi příští týden.Pak jdu ještě na hysteroskopii, než začnou v Pronatalu něco dělat.

nikcza
29. lis 2014

@annna79 držím palce 🙂

martinahost
29. lis 2014

Holky prodelala jsem mimodeložné tehotenství v roku 2013 odstránili mi pravý vejcovod a po roku od laparky a po dvou snažení o miminko se nám na druhý pokus zadarilo, tak nezoufejte 😉

annna79
29. lis 2014

@martinahost
Hodně zdravíčka.No já doufám, že to přijde brzy.I když nevím jak fungují vajíčka.Ted´ jsem měla ovu potvrzené testem i bolest v podbříšku a cítím, že se nezadařilo.Nepočítala jsem, že by se se zadařilo před 1 MS , ale doufala jsem.Jsem otěhotněla teď každý měsíc, ovu jsem taky věděla, ale vždy blbě.Tak snad o svátcích 🙂 díky

annna79
9. pro 2014

Tak tento pátek hysteroskopie a tento rok vrátka zavřená.Ježíśek nepřijde a já se bojím, že budu u stromečku plakat. 😢