O interrupci nezletilé budou informováni rodiče, jak?

anetaneta
5. led 2017

Hezky večer. Mám otázku, je mi 17 let a dítě si určitě nemůžu dovolit. Všude čtu že když půjdu na zákrok tak jen ' informují rodiče '.. Jak? Někde jsem četla že doporučeným dopisem nebo někde to nedělají vůbec.. Předem moc děkuji.

lenatu
11. led 2017

@blecha94 😀

olicka1
11. led 2017

Snažila jsem se z celého srdce zakladatelku upozornit, že její chování není podle mě vhodné. Cítím se být "trochu" i její matkou. Mateřství přenáším i na jiné lidi, starám se. Tak by to mělo snad být. Vycházím z toho, že všichni jsme příbuzní, a dobrá rada nad zlato... Když jsem náhodou narazila na tuto diskuzi, nedalo mě to nepřispět. Je mi líto drobečka, který to odskáče. Stejně se zakladatelka rozhodne, jak bude chtít. Byla jsem nařčena, že se s.ru do cizích věcí, tam jsem drsně odpověděla.

olicka1
11. led 2017

Nechápu, proč moje rada byla nakonec označena za hloupou a omezenou .... nemohu tu přihlížet a číst o vraždění neviňátek a ještě za zády rodičů.

olicka1
11. led 2017

Tak se mějte kočky, jdu přebalit malou.

lindaaax
11. led 2017

Souhlas ve všem s Tebou...Taky bych svou dceru vedla k zodpovědnosti, která není o tom, že půjde na potrat, atd. ... Nenech se tady vyprovokovat.

olicka1
11. led 2017

díky moc

terry1512
11. led 2017

@olicka1 tak tohle už snad ani nemůžeš myslet vážně?

blecha94
11. led 2017

@lindaaax @olicka1 Většina matek by svoje dcery podpořila, nabídla pomoc a od potratu zrazovala. Vám ale uniká jeden detail - tahle slečna s matkou nežije, žije se svým bratrem. To samo o sobě vypovídá o tom, že její rodina ve své funkci krutě selhala a slečna nemá absolutně žádnou podporu. A bez podpory rodiny, nebo otce dítěte prostě v 17 letech dítě nevychováte, i kdybyste byly sebedokonalejší. V takovém případě je 100x moudřejší podstoupit interrupci.

A že nemá souložit? Proč by, proboha, v sedmnácit letech nemohla souložit? Tím spíš, že kolem sebe nemá milované rodiče, potřebuje lásku, a tak si ji prostě hledá. A že jí při tom všem život znovu nakopal do zadku a otěhotněla, to se prostě stává. Když jste tak dokolaný a chytrý, mohly byste to vědět.

Nehledě na to, že o morální kecy se tu nikdo nikoho neprosil. ;)

katgatoo
11. led 2017

Já vím, že se zakladatelka na tohle neptala, ale co adopce? Na přímou adopci čeká zástup rodičů.

tulikiss
11. led 2017

@olicka1 ne ty rozhodne nejsi ma pribuzna. ale tady nikdo nevrazdi nevinatka za zady rodicu, tady se budouci rodic rozhodl, ze tim rodicem byt nechce. ja vazne nechapu kde se v lidech bere ten pocit, ze musi rikat druhym co maji a nemaji delat a jak se oni divaji na jejich zivotni rozhodnuti. docela bych chtela vedet jestli by jste mela tu drzost takoveho cloveka poucovat i na zivo, nebo mate pocit ze anonimita internetu vam dava pravo kecat nekomu do zivota a davat mu nevyzadane rady.

skotskaa
11. led 2017

Diskutujte prosím o tom, na co se zakladatelka ptá. A hlavně bez urážek.

misakri
14. led 2017

ptala jsem se svého gynekologa a prý u něj musí být přítomen rozhodnutí zákonný zástupce, který podepíše souhlas..
btw - já bych svou 17-letou dceru podpořila v tom, nestát se matkou, je to moc brzy, MOC....

caverina
14. led 2017

@olicka1 tak tvou dceru teda lituju...chudak holka

anina32
14. led 2017

@caverina a já myslím že žádný důvod litovat dceru @olicka1 nemáš, proč by měla být chudák? Protože bude slušně vychovaná a bude mít ve své matce oporu??? Nevím co se tu následně odehrálo, ale vzhledem k tomu kolik příspěvků je tu smazáno za urážení, by litovat zasloužil spíš někdo jiný. Osobně s názorem olicky plně souhlasím.

astyna
14. led 2017

@olicka1

amen, sestro! zase zítra do kostela?