Opakované zamlklé těhotenství, prožil někdo?

dadaanela
27. zář 2012

Jsem po revizi delohy 6tydnu,doktor rekl ze je dobre pockat aspon pul roku a ze se to stava jen jednou za zivot.Je tu nektera ktera to prozila vickrat?Jaky byl duvod zamlkleho tehu?

editamarie
5. kvě 2017

Holky,mám velkou radost a všem,co zatím čekají, přeju, aby to co nejdříve vyšlo! Nebojte, letos to prostě půjde! 😍

jancabart
7. kvě 2017

@petracafourkova nedám dopustit na Podoli. Nutno registrovat 14 plus 0

petracafourkova
7. kvě 2017

ahoj holky, díky za rady, snad něco vyberu.

petracafourkova
9. kvě 2017

@karolec1
Ahojky, v Mělníku rodila kamarádka 2 děti a taky byla spokojená 🙂. Já jsem se nakonec rozhodla pro Hořovice. Mám na ně taky dobré reference, i jsem s nimi mluvila a byly moc příjemné.... Mám termín 6. listopadu.

petracafourkova
9. kvě 2017

@cafinka
Ahojky, tak jak jsi na tom? Všechno v pořádku? U mě zatím vše OK. Termín mám 6.listopadu.

cafinka
9. kvě 2017

@petracafourkova ahoh jsen 10tt..no mimco v poradku ale uz tyden jsem hospitalizovana s krvacenim ..termin 12.12.

karolec1
9. kvě 2017

@cafinka tak drzim palce, at jste brzo ok 🙏

petracafourkova
10. kvě 2017

@cafinka
Tak to mě mrzí, ale když se mimčo pořád drží, tak to bude dobré, neboj...
Krvácení je v prvním trimestru celkem normální. Drž se kočko a dávej průběžně vědět, ju?

sangina
13. kvě 2017

@cafinka jak to vypadá?já měla hematom,krvácela a ležela v nemocnici a nakonec jsme to zvládli

cafinka
13. kvě 2017

@sangina zatim vse v poradku, pustili me domu a polehavam doma..tak uvidime 🙂 s prvnim sem to mela taky tak..tak snad i ted to bude v poradku.

karol_87
16. črc 2017

Dobry den, chtela bych se podelit o svoji zkusenost a pripadne zjistit neco noveho. Prodelala jsem dve zamlkla tehotenstvi - v 8. a 10. tydnu. Muj gynekolog nejdriv rikal, ze se pricina vysetruje az po tretim ZT, ale ja jsem ho poprosila o reseni uz ted, nechci cekat na dalsi neuspech a bude mi brzo 30. Doktor mi udelal hormonalni profil(hodnoty jsou zhorsene, ale nic hranicniho), potom stitnou zlazu, hematologii a genetiku. Nyni me chce poslat na hysteroskopii, jestli je deloha v poradku a potom me poslat na IVF kliniku. Myslite, ze je tento postup dobry? A mate nekdo zkusenosti s tim, ze jste se nekam objednaly samy? Vsechno totiz hrozne trva, uz pul roku to resim, ale mam jen 4 hotove vysetreni, doktor mi ty zadanky dava postupne. Objednavala jste se nektera na imunologii sama a bez doporuceni?
Vsechny pribehy tady jsou smutne, ale doufam, ze ted uz jste na tom lepe a gratuluji vsem, ktere cekaji miminko🙂. Dekuji za nazor a preju hodne stesti

makovapanenka12
12. lis 2017

Dobrý den,
mám za sebou 1xanemybryomolu a 1xzamlklé těhotenství během min. roku.
Pročítala jsem Vaši diskuzi, můžu se zeptat, jak to dopadlo u Vás, které jste po opakovaném potratu otěhotněly? Petracafourková, cafinka, sangina a další? Diskuze už nepokračovala..
Díky.

bobulka28
18. lis 2017

Ja byla na revizi v červenci 2017 a teď tu ležím zas opět zamlkle a tentokrát krvácení vůbec nevím co je příčina čekám na zákrok a pravděpodobně asi genetická vada nějaká.

linee
18. lis 2017

@bobulka28 to mne mrzi.Nicmene,pokud mas rozumnou dr.,posle te na vysetreni uz po dvou potratech.Obvykle se posila po trech.Kazdopadne ti moc preji,at se brzy dockas!

maesmynach
28. lis 2017

Ahoj holky, mam po uz za sebou 3, prvni jsem v 5tt, druhe v 11tt a ted pred dvema tydny opet v 11tt.
Byla jsem poslana na hematologii a vysetreni mam az 25. 1., coz uz v te dobe jsem se chtela s manzelem snazit.
Premyslim jestli to risknout nebo cekat, jelikoz dr. ma v planu me posilat na vysetreni postupupne.

@bobulka28 poslali Te na nejake vysetreni?
@karolec1 Muzu se zeptat, co vsechno jsi brala a delala pro uspesne tehotenstvi?

mili34
16. srp 2018

Take jsem po druhe revizi (vcera).Prvni zamlk.tehu minuly rok v kvetnu.V cervnu jsem otehotnela a narodila se krasna,zdrava holcicka.Ted jsem mela v 8 tydnu opet u dr bez srdec.akce .Zadarilo se nam po 4 mesicich po porodu otehotnet,ale bohuzel to nevyslo.Budeme se snazit tak za 2 mesice.

maesmynach
16. srp 2018

@mili34 Ahoj, mě zjistili trombofilii, takže si teď píchám fraxiparin. Zkus se objednat na hematologii. Přeji hodně štěstí 🙂

bobulka28
16. srp 2018

@mili34 já měla 3x už zamlkle těh. Všechny testy dopadly dobře s partnerem jsme kompatibilní jako pár ale je to pravděpodobně imunologicky problém takže teď zobu kortikoidy a léky na řešení krve a to by prý mělo zabrat tak jsem zvědavá držte palce a mili taky držím palce

petracafourkova
17. srp 2018

@bobulka28 ahojky, proč ti nasadili kortikoidy a léky na krev, když jsi v pořádku? Čistě preventivně? Zdá se mi to nesmyslné, ale nevím, nejsem doktor. Měla jsem také 3 potraty, 2 zamlklé a jeden samovolný. Byla jsem na genetice a vše OK. Doporučil mi jen nějaké vitamíny (listovku, jod atd) a povedlo se. Raději bych se na tvém místě poradila ještě s jiným lékařem. Neříkej mu co ti řekli tady a uvidíš, jestli ti navrhne stejné řešení. Možní máš opravdu nějaký imunologický problém, ale jestli ti žádný nenašli a cpou tě kortikoidy zbytečně, tak je to podle mě blbost. Z osobní zkušeností vím, že lékaři někdy cpou pacienty léky úplně zbytečně. Říkají tomu "preventivně", ale je to jen další zbytečná chemie, kterou ti cpou do těla. Já jsem tenkrát kromě listovky a jodu začala sama jíst také vitamín E, zinek a selen. Všechny jsou a plodnost a reprodukci a jedl to i můj manžel (včetně listovky, doporučil mi to genetik). A povedlo se 🙂. Radši bych na tvém místě vsadila také spíš na tyhle vitamíny, pokud nemáš vysloveně nějaký zdravotní problém. Nechci lékařům fušovat do řemesla, ale mě to pomohlo. Jo a na genetiku jsem šla do Motola. Objednala jsem se tam sama, jen jsem si přinesla zprávu od gynekologa. Že se tam chodí až po 3 potratech je lež. Šíří ji sami lékaři, aby měli méně práce. Opět osobní zkušenost a bohužel ne jen moje. HOLKY, TEĎ PRO VŠECHNY - MŮŽETE SE SAMI OBJEDNAT NA GENETICKÉ TESTY (V PRAZE JE DĚLAJÍ NAPŘ. V MOTOLE NEBO PODOLÍ) UŽ PO PRVNÍM POTRATU!!!! NEMUSÍTE ČEKAT AŽ NA TŘETÍ A ZTRATIT TAK DRAHOCENÝ ČAS. STAČÍ K TOMU JEN ZPRÁVA OD GYNEKOLOGA A NEMUSÍ TO BÝT ŽÁDNÉ DOPORUČENÍ K VYŠETŘENÍ, STAČÍ OPRAVU JEN TA ZPRÁVA OD GYNEKOLOGA A Z NEMOCNICE PO REVIZI.
Držím palce holky 👍.

mili34
18. srp 2018

Diky holky,at uz nam to vyjde dobre 🙂

biedronca
18. srp 2018

Holky, my se snažíme necelý rok a půl. Po roce jsem v CARU. V lednu samovolný potrat, a ted v cervenci vyšlo naše první IUI,ale vcera revize. Dlouhy byl prádzny gestační váček....
Takže 2 potraty behem půl roku cca.
Zadanky v CARU mi hned napsali na imunologické, hematologické a genetické vysetrení. Genetika i imuno se dělá primo u nich v CARU externí lékař, tak to jsem ráda.
Rikali, ze ve většině případů, vse dopadne dobre, na nic se nepříjde a pak je to opravud už spatnou kvalitou vajíčka, ale to se dá zjistit jen při postupu na IVF.
To my zatim nechceme, odmítáme, zatim to je pro nas SCIFI. Nejdříve zkusíme vsechny pokusy IUI. Vícemene mi jde otěhotnět,ale nejde donosit.....
kazdopdáne vcera proběhla revize, dnes krvacím, za 14 dní ty vysetrení mě čekají a chci si dát od snažení měsíc, dva ... tři klidně pokoj. Nechci nic hrotit, zadné hormony, zadní doktoři nic. Odprostit se vypustit, odpočinout si.
Mam PCOS, nerostou folikuly, ani pres hormony, ani pres zdvojenou jejich dávku...ani pres injkece do bricha. Jen ktomu IUI byl zázrak se dostat, kdyz folikuly nereagují na "nic".
takže ted chci jen klid, na vse se vykašlat... protože ve 28 letech, 2 potraty behem půl roku. Je i na mě moc!

bobulka28
25. srp 2018

Ahoj děvčata mám dotaz 3x zt po 4 týdeni lecbe kortikoidy kvůli silné imunitě jsem začala krvácet v pondělí slaby proužek na tt dnes ráno krvácení jela jsem do krce poslali mě domů že jsem krátce těhotná 4+5 na ult není nic vidět návštěva po víkendu u své gynekolozky nerozumím zprávě můžete mi někdo vysvětlit? IU jen nehomogenni endometrium bez kavitace výšky 7,5mm okolí bez zn. GEU zaver ab. Sport. V.s. nevíte někdo co to znamená? Já už jsem zoufalá myslela jsem že to po té léčbě bude dobre a ono zase nic prsa mě bolí a v podbrisku také trochu ale už nekrvacim jen spinim moc děkuji za radu

biedronca
25. srp 2018

@bobulka28 ze sliznice je 7,5mm vysoka a neni videt gestacni vacek.

bobulka28
25. srp 2018

@petracafourkova mám silnou imunitu která zabíjí cizí tělesa v těle takže i plod ale už jsem zas těhotná po 6mesicich a opět jsem krvacela prý jsem krátce těhotná na ult nebylo nic vidět jsem 4+5 A doktor mi dnes řekl že se jedná pravděpodobně o spontánní potrat poslal mě domů a mám jít v týdnu ke své gynekolozce a prý se uvidí už strávím naději to by bylo po 4 té to já už nedám mám strach že to je zas špatně genetiku máme v pořádku jen ta silná imunologie 😢😢😢

bobulka28
25. srp 2018

@petracafourkova imunita ne imunologie 🙄🙄

bobulka28
25. srp 2018

@biedronca moc děkuji takže buď je brzy nebo je zas něco špatně že? Děkuji za váš čas

biedronca
25. srp 2018

@bobulka28 je moc moc brzy.

bobulka28
25. srp 2018

@biedronca jste moc hodná budu se modlit aby to tak bylo děkuji vám

petracafourkova
25. srp 2018

@bobulka28 Podle výšky sliznice je jasné, že buď těhotná jsi a degustační váček jen není ještě vidět, nebo jsi těhotná byla a samovolně jsi tím krvácením potratila. Ale zatím nezoufej, ještě je brzy. Počkej co ti řekne tvůj gynekolog. Držím palce.

bobulka28
25. srp 2018

@petracafourkova moc děkuji za pozitivní reakce budu doufat že se ještě ukáže určitě dám vědět velké díky všem