Oprava revize dělohy uz podruhé, řešily jste to také?

lalida
23. bře 2014

Ahoj holky, mam otazku, jestli to uz nekdo resil take. Ve 14tt jsem byla na ukonceni tehotenstvi, byla to teda prvni revize delohy. Za 6 dni jsem byla na kontrole u sveho gynekologa a ten mne poslal na revizi, jelikoz tym jeste neco zůstalo. Za dva dny po oprave revize jsem byla u sveho doktora, a na utz opet zistili, ze deloha neni prazdna. Dostala jsem 5 davek oxitocinu, kdyz do tri dnu nezačnu krvacet, budu muset znova do nemocnice. Uz ted jsem spatna, ze budu muset podstoupit opet revizi...

lucisa
23. bře 2014

@lalida mankote, kde ti to dělali, že to nemáš pořád čisté?
Já musela podstoupit revizi pro neprosperující těhu (pak se ukázalo,, že dokonce mimoděložní) a asi 2× po revizi mi dělali UZV přímo v nemocnici, poslední těsně před propuštěním.
Měla jsem zato, že cokoliv, co tam nemá být, by se ukázalo.
Pochopila bych to jednou, ale že ani podruhé to není OK, to mi hlava nebere. 😒

saminomimino
23. bře 2014

proboha kdo ti to dělala,dvakrát revize a nevybrali to?Nenarůstá ti tam spíš něco,tohle slyším poprvé 😒

lalida
autor
23. bře 2014

Holky delali mi to v nemocnici, spis to bylo uz velke a zo po druhe, beru, ze se mohlo cokoliv stat. Ted to beru jako vetsi problem..

alpinka1
23. bře 2014

Ahoj. Mám podobnou zkušenost, byla jsem v srpnu na revizi kvůli ZT ve 13.týdnu, za týden od té revize znovu, na dočištění a i po druhé revizi ještě v děloze něco zůstalo, doktor mě strašil s další revizí, ale řekl, že mám přijít za týden a uvidíme. A během toho týdne jsem sama začala trochu krvácet a na té další kontrole už nic nebylo, takže si s tím tělo poradilo samo a na třetí revizi jsem naštěstí nemusela. A teď momentálně jsem opět po ZT ve 13.tt, na revizi jsem byla jednou, potom jsem ještě měla zbytky tkáně v děloze, ale protože jsem na další revizi opravdu jít nechtěla, tak mi doktor zkusil nasadit ascorutin a že budeme čekat a uvidíme, jestli to odejde samo. Na jedné kontrole už jsem byla a zlepšilo se to a teď mě ve středu čeká další ultrazvuk, tak doufám, že už to bude v pořádku úplně. Jinak doktoři v nemocnici mě na to upozorňovali, že už je miminko moc velké, děloha hodně zvětšená a že od 12.týdne výš už je všechno hodně přirostlé a často se musí revize opakovat. Řekli mi to ve dvou různých nemocnicích, takže to snad nebude chyba doktorů. Držím palce, ať se třetí revizi vyhneš!

lucisa
23. bře 2014

@alpinka1 tak to fakt čučím, to jsem fakt ještě neslyšela 😔 . Každopádně mi to přijde jako dost velký zásah do organismu, snad to bude úplně bez následků 😨

porodnibabka
24. bře 2014

Ahoj,
mrzí mě, čím si procházíš. Taky jsem měla revizi a po ní za týden další na dočištění. Bohužel, je to jedna z nejčastějších komplikací. Hlavu vzhůru, lepší, když to odejde, než kdybys to tam měla dlouho a udělal se ti zánět. Doufám, že ti dali nějaká antibiotika. Jinak doporučuji položit se na bříško a smotat si pod sebe polštář nebo deku. Hezky podbřiškem se na něj polož. Pomáhá to stahovat dělohu a tím by ses mohla zbavit i těch zbytků. Držím palce. 🙂