Otěhotnění po potratové pilulce

snezenka123
6. led 2018

Ahoj holky. Chci se zeptat, zda nemáte podobnou zkušenost. Před dvěma dny jsem použila tablety, které mají vyvolat stahy dělohy a vypudit gestační váček a vše s tím spojené...
Moje těhotenství bohužel nedopadlo dobře, protože rostl pouze gestační váček,ale bez embrya😞

A jelikož jsem byla na kyretáži před dvěma měsíci(museli mi pod narkózou rozšířit čípek-který jsem měla po provedené konizaci hodně zjizvený až srostlý-a s tím provedli rovnou i kyretáž,prý standartní postup...) nechtěla jsem na kyretáž znova, domluvila jsem se s dr.na té vypuzovací tabletě, co se podává při potrat.pilulkách.
Průběh byl hodně bolestivý..za dva dny jdu na kontrolní utz, zda se vyloučilo všechno a vyhnu se revizi...
Kdo má prosím podobnou zkušenost s tabletami?
Jak dlouho jste krváceli? Museli jste dodržet šestinedělí? A kdy jste se mohli začít snažit o další miminko...Po kyretáži mi řekli, že počkat tři měsíce...ale jestli je to jiné v tomto případě? Přeci jen to odejde samo(i když s podporou léků)...
Moc vám děkuji...

deli_lah
6. led 2018

Zkusenost mam. Krvaceni trvalo temer 14 dni, ale na kontrole pak bylo vse v poradku. Doktorka mi pote rekla, ze tehotnet az tak po tech 3 mesicich. Ono to sice odejde samo, ale co ty pilulky vyvolaji je take celkem zasah pro delohu.

snezenka123
autor
6. led 2018

@deli_lah to máš pravdu...byl to masakr...bolesti, stahy, křeče..trvalo to 6 hodin☹už nikdy....

deli_lah
6. led 2018

@snezenka123 presne to byla i ma slova... Ty krece mi pokracovali i pak jeste dva dny, ale aspon uz jsem nelezela na zachode na zemi, zvracejic..

snezenka123
autor
6. led 2018

@deli_lah přesně tak, byl to naprostý horor...kyretáž co mi dělali koncem října, byla proti tomu procházka růžovou zahradou...měla jsem bolesti žaludku, průjem, křížové bolesti, stahy jako při porodu, neskutečný bolesti...zimnice..přítel mě podpíral i cestou na záchod...opravdu to bylo peklo...a to jsem rodila 3x...

paja6188
9. led 2018

Ahoj mam podobnou situaci...prave mam v sobe prvni cast pilulky a zitra musim vzit dalsi...

paja6188
9. led 2018

Mam strach z toho co me ceka za bolesti

deli_lah
9. led 2018

@paja6188 ja si o tom hodne nacetla dopredu a je fakt, ze spousta tak hrozne bolesti nemela. Treba to tak hrozne nebude 🙂 hlavne klid. Doporucuji doma mit zasobu prasku proti bolesti a hlavne snadny pristup na wc. A netrva to tak dlouho.

paja6188
9. led 2018

@deli_lah taky hledam a ctu...rano zitra v 8h dve tablety a v 11 h dalsi dve a v pondeli jsem dostala uz jednu.Ale nikde jsem se nedoctela kdy mohu otehotnet v podstate znova

snezenka123
autor
10. led 2018

@paja6188 tak se můžeš zeptat, jak je to potom s případným otěhotněním...já už to mám za sebou, a uvidíme, kdy se nám zadaří, mě v nemocnici řekli nechat proběhnout aspoň 2-3 ms, kvůli zhojení dělohy a hlavně nárůstu sliznice...Ted beru kapky na dočištění dělohy, protože sice těhotenství se vyloučilo,ale zůstala tam nehomogenní obsah v děloze, tak mě čeká za pár dní ko jestli už je to všechno čisté...

krajickovaa
9. kvě 2019

Ahoj ,neplánovaně jsem otěhotněla. Mám již dvě děti. Já použila potrat.pilulku před měšícem a vše proběhlo v pořádku, bez bolestí,zvracení, jen jsem slabě špinila 14 dní. Váček ze mě vyšel ještě před podání druhé etapy. Na každého působí jinak . Po třech týdnech proběhla kontrola a vše odešlo. Já mohu jen doporučit. 😉

leeloo_x
14. zář 2021

@snezenka123 po jak dlouhe dobe se vam podarilo otehotnet? Resim ted totez. Anebryomola- roste pouze gestacni vacek. Revizi jsem bohuzel za posledni rok absolvovala 4x a uz to chci zkusit jinou cestou. Dnes jsem mela 1. Fazi. Je tu prosim nekdo dalsi, kdo absolvoval tento zpusob potratu? Po jak dlouhe dobe jste otehotnely? Dekuji