• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po jak dlouhé době po interupci se dá otěhotnět?

2. října 2014 
Ahoj slečny, chci se zeptat. V srpnu jsem musela jít bohužel na interupci ze zdravotních důvodů miminka :cry: ...nedodržela jsem šestinedělí a ted mám zase takový pocit jako když jsem byla těhu poprvé. Předtím jsem to obrečela a ted si přeju at to výjde. Máte s tím nějaká zkušenosti po jak dlouhé době po interupci se dá otěhotnět?
12. zář 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
otehotnet muzes hypoteticky hned v prvnim cyklu co je od ITP, takze za mesic muzes byt znovu tehotna - ale rozhodne se to nedoporucuje, idealni minimalne tri mesice pockat, at se da telo dohromady
12. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek ahoj ja mam ten isty problem ale ja si myslim ze sa blizi menzes tak to kvoli tomu mi je na figu ...kolko tyzdnov si po zakroku?
13. zář 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
necelé 4 týdny
15. zář 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek no tak mozno to pan bozko zariadil za vas ...ale tak odporucaju 3 meisce pockat ked nepovie ti inac lekar....a moja dedukcia bola spravna siel na mna menzes...a ty si uz mala menzes po potrate?
17. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj no ještě jsem neměla
7. říj 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem potratila v prosinci a otěhotněla v lednu a před 14dny se mi narodila malá a vše bylo v pořádku :slight_smile: Přeji mnoho štěstí a držím palce.
10. říj 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 19 letech jsem potratila hned v prvnim mesici.Kdyz jsem ted otehotnela podruhe opet jsem o to prisla a ted mam sestinedeli i noveho pritele miminko moc chceme ale bojim se otehotnet v sestinedeli uz kvuli miminku aby bylo zdrave a i kvuli sobe abych tim i sama sobe neco nezpusobila.Chci se zeptat zda s tim nekdo ma zkusenosti a otehotnel v sestinedeli a jestli miminko i vy jste byli v poradku??Dekuji za odpoved.
21. črc 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadulili otěhotněla jsem vždy po revizi. Jednou druhý měsíc a podruhé ještě v šestinedělí a mám dva krásné zdravé kluky :wink:
21. črc 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer chci se zeptat za jak dlouho se da otehotnet po interupci ?
2. říj 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek