Pomalu klesající HCG po samovolném potratu. Máte zkušenost?

thekatie
24. bře 2020

Ahoj, mate prosim nekdo zkusenost s pomalu klesajicim hcg po samovolnem potratu? Hodnota byla 550, za dva dny 320, dalsi den 250 a za ctyri dny 205... diky za vase zkusenosti.

jjasmina
24. bře 2020

@thekatie Ano, nějakou dobu trvá, než se hcg z těla vytratí

jasmina1992
24. bře 2020

@thekatie ahoj já měla úplně to samé klesání revize nebyla potřeba odešlo to z další ms která přišla v termínu. Už jsi po ms nebo po?

thekatie
autor
24. bře 2020

@jasmina1992 tak to me povzbudilo🙂, minule pondeli jsem zacala krvacet (6+2) a ustalo to v sobotu... vcera byl kontrolni odber 205 a za tyden mam další. U me je totiz problém, ze na utz nikde nic nevideli a nemohli vyloucit mimodelozni, tak se modlim, aby to klesalo dal. Ale jinak revizi mi delat nechtějí, aby se telo vycistilo samo🙂

thekatie
autor
24. bře 2020

@jasmina1992 jo a ted jsem koukala, ze ms by mela prijit za dva dny 🙏

jjasmina
24. bře 2020

po ms se klidně zasnažte znovu 🙂 Já měla samovolnej v dubnu, chvili to odchazela, jedna ms v kvetnu a v červnu jsem byla zase těhu a ted mi v postýlce už spí náš poklad 🙂 Tak vám budu držet palce 🙂

jasmina1992
24. bře 2020

@thekatie no no já chodila pořád na odběry a pořád to klesalo pak se čekalo na MS že to totálně odejde také se myslelo že to je mimodeložní nide nic vidět v děloze nebylo ale mimodeložní mám za sebou to probíhalo jinak 😐

thekatie
autor
24. bře 2020

@jjasmina dekuji za povzbuzení 😊, to je prima, ze vam to vyslo 😊

thekatie
autor
24. bře 2020

@jasmina1992 tak to me mrzí, ze si prosla mimodeloznim 😔... no ten stres je kolem toho hroznej, ale tak snad to bude dobré 🙏

adela_maskova
25. bře 2020

Ahoj, já mám úplně stejný problém. Potratila jsme teď v pondělí 5+5 a hladina hCG byla skoro 800, dnes 527 a bylo mi řečeno ze bych si měla jit lehnout do nemocnice. Ale jelikož kontrolní ultrazvuk vypadal dobře a v děloze by už nic být nemělo, jen v porodnich cestách, tak jsem mohla domu a musím v pátek na tento kolotoč znovu.
Prý bych měla mít hladinu pod 200, což je teda hodně vzdálené realitě.
Pevně doufám, ze nám to všem bude klesat a žádná hospitalizace nebude potřeba!!!

thekatie
autor
25. bře 2020

@adela_maskova tak dej v patek vedet..ja jdu na odbery az v pondělí 🙄 no hlavně ať to klesá a bude to ok🙂)

adela_maskova
25. bře 2020

Dam 😉
Já mám takové podezření, ze se moje tělo ten potrat uvědomilo poradně až dnes. V pondělí rano jsem krvacela a pak ještě po vyšetření, ale jinak v podstatě o nějakém čištění nebyla řeč. Jen tak z lehynka krvácení, ale jinak nic. Ano břicho mě nebolelo. Proste jako by se nic nestalo. Až dnes rano to začlo. Krvacim cely den a i kusy sliznice jdou ven. Takze už by i ta hladina hormonu měla jit rychleji dolu. Podle mě 😁

adela_maskova
25. bře 2020

@thekatie ty jsi krvacela hned od začátku, nebo to také chvilku trvalo?

thekatie
autor
26. bře 2020

@adela_maskova No, já jsem to měla první tři dny tak, že většinou dopoledne jen lehký špinění, odpoledne se to vždy rozjelo - křeče, sraženiny, tmavá krev a pak to ustalo.. no a další dva dny už to jelo celý den a čerstvá krev bez sraženin, potom už jenom špinení... tak jsem si taky myslela, jak bude hormon už fuč a ono ne:/

adela_maskova
27. bře 2020

Hlásím že už to jde dolu. Dnes naměřeno 150! Příští kontrola až za týden. Ufffffff
Budu držel palce aby ti v pondělí také řekli dobré zprávy a dej pak také vědět ;)

thekatie
autor
28. bře 2020

@adela_maskova tak to je super 🙌, to uz budes pristi tyden na nule 💪. Ja piju caj z maliniku a zase se spustilo spineni, tak doufam, ze se docistuju a neni to z jineho duvodu 🙈 Tak v pondeli taky zahlasim 🤗

thekatie
autor
30. bře 2020

@thekatie tak me ceka zitra laparo 😔, nezda se jim pravy vajecnik, hcg stagnuje..

thekatie
autor
1. dub 2020

Laparo ok, vycistili delohu a hcg kleslo na 70 jednotek 🤗🙏

adela_maskova
3. dub 2020

@thekatie no tak to je paráda! Jen tak dal a za chvilku tam bude 0 😉

veroninikola11
3. pro 2022

Ahoj holky chtěla bych se zeptat sem nervózní 26.10 sem dostala ms na to 4.11sem začala zase krvácet asi do 7.11 pak se objevilo zase špinění test pozitivní HCG v krvi 100 teď mi začalo klesat ale pomalu mám strach jestli to není mimo děložní děkuji za odpověď

veroninikola11
3. pro 2022

@jasmina1992 ahoj cetals sem že si měla mimo děložní těhotenství mám strach jestli ho nemám taky můžeš mi prosím poradit 🙂