Potrat a těhotenství. Poradíte, prosím?

nixie23
20. led 2020

Zdravíčko asi se jdu jen vypsat že svých pocitu ale nedávno jsem zjistila že jsem těhotná no bohužel jsem o to přišla... Přestalo bit srdíčko.... Byla jsem na revizi.... Po novem roce nastali komplikace... No asi před týdnem přišla pritelova ségra s tím že je těhotná.... Nejdřív říkala že bere prášky pak že nemůže otěhotnět a teď že se na to necejti a pak že si to nechá..... Bydlíme všichni pospolu v RD. Bohužel mě to jde proti srsti... Nemůžu se s tím nějak vyrovnat a štve mě to... Nejradši bych byla celé dny zalezla ve svém pokoji. Co mám dělat jak se přes to přenést.... V tu chvily ani nevím zda mimčo chci... Bojím se že bych se "opicila".... Prosím poraďte... 😭😭😭

sudylichozrout
20. led 2020

@nixie23 Kolik ti, proboha, je, ze mas takove strachy? Opicila? Materstvi neni o opiceni, je o touze a ta proste jednoho dne prijde 🙂

nixie23
autor
20. led 2020

@sudylichozrout co nevidět mi bude 25.... Jde mi o to že prostě po tomhle co se mě s přítelem stalo se nedokážu přenést přes to že ona je těhotná a mi o miminko přišly 😪

sudylichozrout
20. led 2020

@nixie23 Hele, ale v tomhle proste spravedlnost neexistuje. A nemuzes se na ni zlobit, ze ona tehotna je. To svedci akorat o tve nevyzralosti. Prej ji to a bude ti taky prano.

nixie23
autor
20. led 2020

Ja neříkám že ji to nepřeji.... A vím že problém mám v sobě... Jen nevím jak ho správně vyřešit... 🤷‍♀️

sudylichozrout
20. led 2020

@nixie23 Jedine tak, ze se smiris se svou ztratou a budes se tesit na okamzik, kdy se vam podari pocit znovu. Samovolne potraty v ranych fazich tehotenstvi jsou, bohuzel, velmi caste. I kdyz to boli, nejde o nic neobvykleho. Take to mam za sebou...

jjasmina
20. led 2020

Já když jsem potratila, tak v práci sme měli zrovna 4 těhule, musela jsem se s tím vyrovnat, ale rozhodně jsem si neříkala, že bych se posléze opičila. První si to musíš srovnat hlavně sama v sobě...

littleice
21. led 2020

@nixie23 chápu že to musí být pro tebe těžké, ale věřím že jednou se svého miminka dočkáš. Pokus se těšit na synovce / neteř, pokud to půjde tak i trochu pomáhat a zároveň to připraví i tebe líp na mimi a po porodu nebudeš muset tolik googlit 🙂 třeba tipy jak uspat a prdíky a tak, je toho hodně 🙂
Držím palce 🙂