Potrat. Jak mluvit s přítelem po potratu?

dominikasim
30. lis 2019

Zdravím, potřebuju poradit co mám dělat, když si chci promluvit s přítelem o pocitech po potratu, se on tvrdí že není o čem. Je mi 22 a jsem 5 týden po potratu v 15 TT. , Který jsem podstoupila ze zdravotních důvodů kvůli omezené funkčnosti ledvin. Dítě bylo neplánované - z mé strany chtěné, z přítelové neutrální. Celé šestinedělí mám být doma a jsem, protože byli komplikace od krvácení až po laktaci prsou. A celou dobu jsem na tom fyzicky i psychicky dost blbě . A i přes 3 moje snahy o to aby jsme si promluvili o tom co se stalo ATP..( prostě se chci jen "vyspovídat"). tak mi přítel vždy řekne větu typu, "není se o čem bavit, dítě není smiř se s tim", " jsi měsíc doma a furt jen ležíš a nemluvíš tak uklid ".. A vzhledem k tomu, že kamarádky nemám a rodiče to neví protože se jim to bojím říct , tak nevím jak mám na to reagovat, protože sama teď jsem že všeho zmatená a vlastně se cítím trošku od všeho odstrčeně. Nevíte někdo jak na chlapy v tomto období mluvit? Třeba někde dělám chybu. Nicméně předem děkuji za reakce.

vineta
3. pro 2019

@sudylichozrout Škoda no, a já
si zrovna mnula ruce, že to je konečně téma, ke kterýmu se můžu validně vyjadřovat 😀

zelenaesmolda
3. pro 2019

@sudylichozrout
ja mam pocit,ze jde o toho stejneho cloveka

sudylichozrout
3. pro 2019

@vineta 😀
@zelenaesmolda Ja si to nemyslim, protoze tomu neodpovida sloh. Jen hodne zkuseny psavec by dokazal tak dlouho drzet neprirozene obraty a sekat tolik pravopisnych chyb v jednom prispevku a psat skoro jak kniha v druhem. Ale treba se pletu, ostatne nebylo by to poprve, co jsem zde neprohledla trollika a skocila mu na spek 😀

kuttu
4. pro 2019

@sudylichozrout Spis nechápu,ze to nekoho bavi,vymyslet si takovy kraviny🙈🙈

hanca1231
Autor odpověď smazal
Zobraz
jade85
4. pro 2019

@sudylichozrout kvůli ní doufám, že fakt troll a že teď nebrečí někde po potratu s přítelem, co jí neuvaří ani čaj a nefantaziruje u toho o tom, jak ji romanticky požádal o ruku.

krupka3
9. pro 2019

Tak aspon jsem mela zabavne hodinove pocteni, kdyz nemuzu od 4 rano spat 😀 Necekany konec tedy, jen co je pravda..