Potrat. Jak přijdou dokumenty?

siskasilhankojc
18. lis 2019

Minulý týden jsem samovolně potratila ve 24 týdnu.. Čekám na zprávu z pitevny, úmrtny list, rodny list..
Ale bohužel nevím, jak tyto listiny přijdou. V nemocnici mi tvrdili ze k obvodní doktorce, dnes mi obvodacka rekla, ze k ni to asi nepřijde..
Ma s tím prosím někdo zkušenost?

ito
18. lis 2019

@siskasilhankojc pitevni zprava sla me gynekolozce.

barulina
18. lis 2019

Ty jo zoe mrzi. A co se stalo proboha? Uprimnoubdoustrast. To je ma nocni mura

eliiinkka
18. lis 2019

@siskasilhankojc já třeba nemám ani úmrtní a ani rodný list dítěte.. Asi ho dávají jak kde, ale řekla bych že by buď měl přijít domů a nebo se musí vyzvednout

megi89
18. lis 2019

Já si pro pitevni zprávu a rodný list jela osobne. poptej se v nemocnici a drz se....❤

klarka36
18. lis 2019

To je mi líto🍀! Já si šla pro pitevní zprávu po 4 týdnech do nemocnice a tu jsem pak nesla svojí gynekoložce.
Ten úmrtní list asi dávají až od 24. týdne, odkdy se zachraňují miminka. Já potratila v 16tt a taky ho nemám.

siskasilhankojc
autor
19. lis 2019

@ito děkuji za odpověď

siskasilhankojc
autor
19. lis 2019

@barulina děkuji..
Bohužel se zatim neví, co se na 100%posralo. Snad mi více rekne pitevni zpráva. Ale doktor v nemocnici se příklanel k závěru, ze se v pupecni snure udelala trombóza, se kterou se bohužel léčím..

siskasilhankojc
autor
19. lis 2019

@eliiinkka co jsem tak slysela, tak se to vystavuje dle vahy dítěte.

siskasilhankojc
autor
19. lis 2019

@klarka36 @megi89
Dekuji vam.
Ja slysela, ze se dava dle gramu dítěte. Od 505g,co je na tom pravdy nevim

megi89
19. lis 2019

@siskasilhankojc to nevím... Ja rodila v 41 týdnu...

sluckynek
19. lis 2019

Malá měla 480 g a mě se ptali jestli chceme, přišla mi jen pitevní zpráva a udělali jsme si otisk nožičky ♥️ držte se

krisatko
19. lis 2019

@siskasilhankojc držte se... náš malý měl v 22+0 560g a máme rodný list (ten nám poslala matrika domů) úmrtní nepřišel a pitevní zpráva přišla tuším jen na genetiku.

eliiinkka
19. lis 2019

@siskasilhankojc naše malá měla 620g, mám vlastně jen papír z pitvy, kde je zaškrtnuto mrtvě narozené dítě, tak nevím

barulina
19. lis 2019

@siskasilhankojc jezis. To me mox mrzi. Drz se

amazonkajanik
1. pro 2019

@eliiinkka jsou 3 kritéria : min 25tt, váha min 500g, délka min 25cm, jestli si dobře pamatuji. Pokud jedno z toho bylo, už se to nebere jako plod, ale miminko. Více na http://www.prazdnakolebka.cz/