Potrat kvůli RVF děloze. Stalo se také někomu?

24. únor 2021

Je tu někdo kdo přišel o miminko kvůli nepřetočené děloze? Čili RVF, nebo taky zaklopení dozadu....
Nebo někdo kdo si to myslí?
Já bohužel nevidím jediný důvod, proč se mi stalo to se stalo v 12tt 😢😢😢 nějak nechápu proč. Mimi se vyvíjelo, srdicko bilo, najednou kontrakce krev a je fuč 😢😢😢

loylii
24. únor 2021

To tím nebude. To má spoustu žen.

martinie88
24. únor 2021

Ja mam zaklonenou delohu. Dceru jsem donosila bez problemu. Loni ZT v 9tt, miminku se v 7+0 zastavilo srdicko. Ted jsem ve 13tt a snad mame smulu vybranou.
Delohou to urcite nebude, miminko asi nebylo v poradku😢
Moc me to mrzi a podilam ti mnoho sil💗

klea81
24. únor 2021

Mám 2 děti, kamarádka 3, tohle spolu určitě nesouvisí.

amazonkajanik
24. únor 2021

Také mám zaklonenou dělohu, ZT v 8tt a biochemka a těhotenství se synem bylo bezproblémové. Spíš, co se ke mě dostalo kdysi za info, že může být problém s početím...

andelka
24. únor 2021

Já mám též, děti tři, jeden neúspěch, zamlkle v 19 tt ale příčina neznámá. Problém s početím jsem nikdy neměla, naopak.

cinam
24. únor 2021

Nemyslím si, že by to bylo tím. Taky mám, jsem těhotná počtvrté, z toho 2x ZT, jeden zdravý syn a teď 30tt s druhým synem. Bohužel někdy se tyhle věci stávají a důvod se nezjistí (nebo ani nehledá). Každopádně mě mrzí vaše ztráta.

terezanovotna30
24. únor 2021

Mrzí mě to, ale v tomhle bych taky problém nehledala. Mám dvě zdravé děti a dělohu v RVF a ještě srdcovitého tvaru. I dva neúspěchy mám za sebou. Miminko mohlo mít nějakou genetickou vadu. Určitě se brzy zadaří, držím palce.

autor
25. únor 2021

Děkuji ♥️ mě doktor říkal, že to "může" být tím, protože žádnou jinou chybu neshledali. Achjo, člověk si pak s věkem vyčítá, že nezačal dříve 😢

andelka
25. únor 2021

U nás též nic nenašli. Prý blbá náhoda, nebo něco co se prostě nezjistilo ani před,ani potom. Předchozí dvě těhotenství a jedno další byly úplně v pohodě.

amazonkajanik
25. únor 2021

https://www.kalisek.cz/obracena-zaklonena-deloha
Tady je to celkem hezky popsané, v čem je ten náš problém 😉

mimi1004
25. únor 2021

Málem se mi to ve 13tt stálo taky, ale dcerka se mě nepustila. Díkybohu... Taky mám zakloněnou dělohu. Drž se.

livianapuntik
25. únor 2021

Ahojky,mě doktor asi před měsícem řekl,že mám dělohu nakloněnou dozadu a doporučil mi spát na břiše a cvičit kočičí hřbet. Na těhotenství to vliv nemá,tvrdil.bohužel ale minulé pondělí na konci 9tt mi zjistili ZT a teď jsem druhý den po revizi dělohy a je mi z toho co se stalo smutno...
Jak je tobě? Kdybys chtěla,klidně piš sz.liv

autor
26. únor 2021

@livianapuntik ahoj, napíši ♥️ já jsem 4 dny po revizi