• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Revize brzy po revizi, nenese to s sebou rizika?

20. ledna 2014 
@martinameitner nene, dostala jsem injekci a po 5 dnech je pryč :slight_smile: Naštěstí :slight_smile:
6. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jity27 Tak držím palce, příště už to musí vyjít!

@martinameitner Já taky měla hematomy a nedali mi nic... Podle mě vědí víc, než říkají a někdy už je to prostě zbytečné.
6. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 a taky tě to tak znervozňuje, když z nich nemůžeš nic dostat? Já jsem pak na prášky, když nevím co to znamená, o čem mluvil a pořádně mi to nevysvětlí :slight_smile:
6. led 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jity27 Ale jo, oni mi to vysvětlili, jen s těmi léky jsem u obou potratů pochopila, že už se to rozjelo tak, že nemá cenu mi něco dávat... Že je to prostě konec, i když říkají - za dva dny se uvidí.
6. led 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 no doufám, že to příště bude dobré a s klidným průběhem bez potíží. Už se moc těším :slight_smile:
6. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuza01 a dostala si to do těch 6 neděl? Tento týden to bude 6 a stále nic. Tak zas nevím, zda to řešit nebo čekat dýl :(
20. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jity27 Já po první revizi po 40 dnech a po druhé po 35, ale já mám dlouhé cykly běžně. Když nepřijde do konce 6. týdne, tak bych volala dr., jestli přijít.
20. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopadne to tak. Přijde mi, že nic nemůže probíhat normálně a hladce....:(
20. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jity27 To se srovná, je to holt zásah a chvíli to trvá, já zas odkládala snažení po revizi, protože jsem měla dost bolestivou ovulaci a krvácela jsem při ní... Holt je to u každé z nás jinak, ale srovná se to.
20. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek