Revize dělohy (potrat), jak dlouho jste vynechaly sex?

pavlinka93
14. zář 2015

Dobrý den Holky, chci se optat před necelými dvěma týdny jsem byla na Revizi dělohy sama jsem potracela Cca v šestém týdnu. 😒 chci se zeptat jestli ma někdo zkušenost, jak dlouho jste vynechali pohlavní styk? Špinit uz jsem přestala před 4dny. Dekuji za názory a zkušenosti

kejt29
14. zář 2015

Ahoj, ja to zazila loni v 8tt, doktori radili cekat az po 6ti nedeli, ale my zacli o neco drive, cca po ctyrech tydnech, meli jsme driv strach z infekce...

simsonek89
16. zář 2015

Ahojky, jsem na tom tak nějak stejně jako ty. Jsem po revizi 4. týden ( potratila jsem v 7tt ), s přítelem jsme se snažili aspoň do teď vydržet, jak říká paní, kvůli infekci. Teď jsme začali s pohlavním stykem a vypadá, že je všechno v pořádku, ale aspoň ty 2 týdny bych ještě doporučila počkat. Přece jen to chvilku trvá než to tam dole dá do pořádku 🙂 přeji hodně štěstí a ať je vše v ok!!

veriberu
16. zář 2015

Ahoj, já potratila kvůli ZT v 8tt, musela jsem na revizi a první nechráněný sex byl 6.týdnů od revize. Raději fakt počkat ať si něco nezaneseš.

xbarm20
25. zář 2015

Byla jsem na revizi v cca 8tt a doktor mi říkal, že chovat se stejně jako při porodu, tj. dodržet šestinedělí

ladus88
25. zář 2015

Mělo by se dodržet šestinedělí, my teda nedodrželi 😒 Jen čtyř neděli 😅 a v poho, ale jistotu není