Třetí revize. Je na tom někdo stejně?

25. led 2022

Ahoj,
dnes jsem v nemocnici na třetí revizi, jsem z toho už dost na dně. První dvě těhotenství byl jen plod bez srdíčka a teď třetí se jevilo dobře, prospívalo, srdíčko nám bilo a najednou je konec. Plod se zastavil ve vývoji a srdíčko nám nebije.

Před třetím těhotenstvím jsem byla na hematologii, tam na nic nepřišli, na endokrinologii, tady přišli na sníženou funkci štítné žlázy a začala jsem brát léky.

Co mám chtít po doktorce za vyšetření, ať už se to podaří? Kde nabrat sílu na další snažení?

maki90
25. led 2022

Ahoj, určitě máš nárok na genetické vyšetření. Já mám revizi za sebou jen jednu, ale potratů několik. I přesto mám dvě zdravé děti. Nezoufej... přeju hodně štěstí ❤️

alla007
25. led 2022

Po druhé revizi jsem šla do reprodukčního centra. Tam nám oběma udělali všemožná vyšetření ( zralost vajíček, spermio, no prostě co kde). A doporučili co dál. Samozřejmě i s cenou... Nechali jsme si čas na uklidnění a během toho se nám zadařilo. Asi jsem se trochu uklidnila... Nakonec máme 2 holky. Taky mám toxoplazmózu, dost jsem o tom četla a jsou názory, že pak nejde jedno pohlaví? Možná to před tím byli kluci? Nevím... Ale drž se, bude určitě lépe.

autor
25. led 2022

@maki90 teď to nejde nezoufat, ale snad to brzo odejde a pokusíme se znovu. Díky za podporu 🍀

autor
25. led 2022

@alla007 pořád si říkám, že to půjde i bez centra, uvidím, co mi doktorka řekne na další kontrole. Chce se mi pořád brečet, kolem nás tolik těhulek nebo dětiček 😐😐😐

monika3456
25. led 2022

Záleží i kolik ti je let. Já byla během roku na revizi 2x, vždy do 10.tydne a pak se plod zastavil. Mám strach, že třetí bude úplně stejné (teda jestli otěhotnim)

autor
25. led 2022

@monika3456 je mi 30, věku se začínám taky bát 😑

katherine177
25. led 2022

Zažila jsem 2x to stejné co vy ,v 7 a 8.tt (5/2016, 8/2016).Potom mám dvě zdravé děti (2017 a 2019).Další těhotenství může být v pořádku.Vim je to těžké , také jsem to oplakala.

jjasmina
25. led 2022

4x SP, 3 revize, naposled se zadařilo a těhotenství bez žádných komplikací, testy v pořádku, někdy na to není logická odpověĎ ikdyž se pořád ptáme proč, proč. Držím palce at to brzy je lepší

fyii
25. led 2022

mela jsem to samy, x krat ZT v 10-12 tt, pak jsme byli poslani do IVF centra, ze neco zjisti. nezjistili nic a ani se tim nezabyvali jen nas nacpali do IVF. To byl jediny jejich zajem. nervy, stres apod. po roce jsem to v centru vzdala a odjeli jsme do Budapesti na vanoce jakmile jsem se na vse vybodla prijela jsem tehotna a z tohoto tehu mam zdraveho kluka. za 20 mes. po nem se mi narodila na prvni pokus holcicka. Vim jak to boli, ta bezmoc, ze to zase nedopadlo. Jednou se to povede, ver v to i kdyz ted to vypada jak scifi. drzim palce

alpinka1
25. led 2022

Ahoj. Moc mě mrzí,čím procházíš. Já zažila zamlklé těhotenství 4x (13tt,13tt,9tt,12tt) a jednou mimoděložní. Určitě bych si nechala ještě udělat vyšetření na reprodukční imunologii. Tam se u nás našel problém (nk bunky aktivované trofoblastem). Ještě nevím jestli léčba zabrala,ale aspoň nějaká naděje. A potom se určitě nechte poslat na genetiku. Držím palce a přeji hodně sil!

autor
25. led 2022

@katherine177 teď nevěřím, ale snad mě to přejde a půjde to 🍀🙏

autor
25. led 2022

@jjasmina děkuji moc 🍀🙏

autor
25. led 2022

@alpinka1 ještě před uspáním mi pan doktor říkal, že mi to napíše do papíru, ať mě pošlou na genetiku 🙏🙏🙏

autor
25. led 2022

@fyii děkuji moc 🙏🙏🙏

lenulacek
27. led 2022

Já 3x SP. Poté na hematologii zjištěna vysoká srazlivost. Cele těhotenství injekce a mám dvě deti po zjištění leydena. První dcera bez injekci je podle me hematolozky zazrak.

autor
30. led 2022

@lenulacek mě na hematologii na nic nepřišli, uvidíme, na jaké vyšetření mě teď pošle paní doktorka