TT, hCG po samovolném potratu. Zkušenosti?

petulakopec
5. bře 2022

Dobrý den. Moc vás prosím o radu či zkušenost. Ve zkratce můj problém. Poslední ms 18-26.12.21 , první pozitivní těhu test 19.1. Od 2.2. slabé špinění,4.2. kontrola na pohotovosti,dle utz gestační váček 7 mm, embrionalni pol, žloutkový váček, srdeční činnost nepatrná odpovídá 5+6 max ,podle ms ale 6+6tt. Nasadily mi utrogestan 2-0-2 a Ascorutin. V pondělí i přes léky masivní krvácení i se sliznicí,ko 8.2. na utz děloha bez známek těhotenství, potvrzen samovolný potrat. Na další ko nemusím pokud nebudu dlouho silně krvácet nebo nebudou velké bolesti. A tady vzniká můj problém. Moc vás prosím,jak je to s HCG po SP??? Jak dlouho jsou silné tt bez náznaku slábnoucí druhé čárky?? přikládám fotky. Moc děkuji 🤗🤗

krisstina93
5. bře 2022

Zajdi znovu k Dr, byl po potratu další styk, že bys byla znovu těhotná? Já pri SP měla pozitivní test jen do doby, než jsem přestala krvácet, pak už byl zas negativní.

petulakopec
autor
5. bře 2022

@krisstina93 Ahoky , děkuji moc za odpověď 🤗.... Jj byl,ale je to 10 dní zpět , takže pochybuju, že by mi to dělalo // už tak brzy...Asi jo,moje mudr mudr mít čas ve čtvrtek,tak si tam asi zajdu. Jsem už bezradná 🤦🤷....

jjasmina
5. bře 2022

@petulakopec já měla pozit test i týden po krvácení, takže to odchází pomalu

petulakopec
autor
5. bře 2022

@jjasmina děkuji za odpověď 🤗... já právě nekrvácím od 13.2. 🤷.... Dneska je to právě už 27 den po potratu a zaráží mě, že ty těhu testy neslábnou... Když jsem měla SP v roce 2018 tak jsem měla test negativní za 7 dní a ms došla 24 den od potratu,dneska jsem už 31den od prvniho zakrvácení a zatím nic

jjasmina
5. bře 2022

@petulakopec tak si skocze na odběr hcg a uvidíte, můžete být i těhotná

kosi_cek
5. bře 2022

Já si testy takto nedělala, i z každého těhotenství mám max. jeden těhotenský test (na to testování moc nejsem), po potratu jsem měřila jen bazální teplotu, když mi klesla do běžných hodnot v první části cyklu (chvíli to trvalo, nebylo to jako když mi probíhá menstruace), byla jsem v klidu, jako že je vše v pořádku, u dr. jsem ani nebyla. Takže vůbec netuším, jak by mi test vyšel, předpokládala bych, že negativně. Nakonec jsem mohla mít ale k dispozici 2 pozitivní testy, jeden z 29.6., jeden z 29.8. 2020, mezi tím potrat, který se mi rozjel 22.7., kdybych neměřila průběh té BT, tak vůbec nevím na čem jsem, k čemu se ten druhý pozitivní test váže, takhle jsem předpokládala, že k novému těhotenství, jelikož jsem mohla zaznamenat i ovulaci a bylo tam, tentokrát až do porodu. Jenže ve Tvém případě je ten test pozitivní vlastně po celou dobu, takže bych to viděla určitě na návštěvu dr., protože ten důvod by mi ležel dost v hlavě.

gangam
5. bře 2022

@petulakopec raději bych si zašla k lékaři … mohlo se stát ze se tělo špatně vyčistilo

petulakopec
autor
5. bře 2022

@kosi_cek 🤗 děkuji ... právě že po celou dobu 🤦... už se mi zdálo, že slábne a ono nic. BT měřím taky a už několik let ale jsem z toho taková nesvá právě.....

petulakopec
autor
5. bře 2022

@gangam děkuju 🤗 ...asi ano i když mudr říkala, že to vypadá dobře , že v děloze už nic není co by nasvědčovalo těhotenství a sliznice byla jen 5 mm ...asi si v pondělí zavolám a ve čtvrtek tam asi zajdu. Opravdu mám celkem strach ...

ileni
5. bře 2022

@petulakopec mě u potratu dr říkala, že hcg může být v krvi až 6 týdnu....

petulakopec
autor
5. bře 2022

@ileni Děkuju 🤗....taky jsem to četla, proto jsem k mudr ještě nešla,ale zaráží mě,ze vlastně je to 31 den od a test vůbec neslábne 🤷 ale je pravda, že neznám počáteční HCG

petulakopec
autor
5. bře 2022

@jjasmina asi ano,na dva odběry ať vím jestli klesá či stoupá, ale nové těhu se mi zdá málo pravděpodobné,je to 10 dní od styku 🤷..

kosi_cek
5. bře 2022

@petulakopec no teda..a dřív jak před 10ti dny nic? Ta zelená políčka tam vyplňuje ta aplikace nebo co znamenají? Mě to u mě přišlo jasný jak facka, ale když vidím tohle, tak to je akorát potvrzení, že nic jako facka jasný být nikdy nemůže.

themuffin
5. bře 2022

@petulakopec mě klesalo velice rychle, týden po skončení krvácení už byl test negativní

petulakopec
autor
5. bře 2022

@kosi_cek nn před tím nebyla chuť, čas příležitost ☺️...ty zelená pole v grafu jsou hlen , jakože byl "ovulační" podle aplikace 🤷 ... upřímně mám strach co to je a jestli opravdu budu muset na revizi 😔

petulakopec
autor
5. bře 2022

@themuffin děkuji 🤗...a můžu otázku prosím 🙏🙏??? Byla jsi v podobném týdnu??? Já to právě hlídám a furt vychází takto a podotýkám ani jeden není dělaný z ranní moči , vše pozdě večer 🤷

marky125
5. bře 2022

@petulakopec potratila jsem v 8tt. Každý týden jsem musela chodit k MUDr. na krev, aby se vědělo, jak HCG klesá a byla jistota, že je děloha čistá. Trvalo to cca 4 týdny. HCG klesal dost pomalu. Těhu testy jsem si nedělala.

petulakopec
autor
5. bře 2022

@marky125 děkuju moc za odpověď 🤗.... mě právě mudr udělala jen utz toho 8.2. s tím, že gestační váček je pryč,na vejcovodech nic jen žluté tělísko vpravo a že děloha se čistí, žádné odběry nechtěla i když jsem se ptala, prý to odkrvácí, mám dojit max dlouhé silné krvácení nebo bolesti 🤷 podle ms jsem ten den byla 7+3 podle utz z pátku 6+3 .... takže jsme byly tak nějak podobně, teď je to 31 dní od prvního zakrvácení

themuffin
6. bře 2022

@petulakopec konec 6. týdne

petulakopec
autor
6. bře 2022

@themuffin děkuju za odpověď 🤗 , takže prakticky stejně jako já podle utz..tipuju, že už v tu středu 2.2. se to rozjíždělo, protože v pátek 5+6 nebylo pořádně ani ♥️.... no test z dneška po půlnoci praticky stále stejně silný 🤷 je to záhada...ale radši si zavolám mudr ..

fialkadel
6. bře 2022

@petulakopec taky prispeju zkušenosti, mám za sebou dva takhle brzké potraty, ale u každého jsem byla minimálně dvakrát na odběry, aby zjistili, ze hcg klesá. Určitě bych si zasla k dr jen pro jistotu, ze je vše ok 🙂

petulakopec
autor
6. bře 2022

@fialkadel děkuju za odpověď 🤗🤗.... mám po 2 SP a právě poprvé,ci je hcg tak strašně dlouho přítomno... máš pravdu,asi budu muset k mudr, už se mi to zdá opravdu dlouho.. zítra ji zavolám jestli ve čtvrtek má volný termín,snad ano 🙏 ať už vím,na čem jsem

zuzanka88888888888888
7. únor 2024

Ahoj, nevím zda jsi ještě aktivní, ale zajímalo by mě jak to dopadlo? Mám podobný problém.

petulakopec
autor
8. únor 2024

@zuzanka88888888888888 ahojky..jj aktivní jsem.dopadlo to tak, že jsem měla až do dubna hcg v krvi, obešlo se to bez revize...a v červenci jsem našla // a zítra je malému rok

petulakopec
autor
8. únor 2024

@zuzanka88888888888888 moc mě to . mrzí, každá ztráta bolí..budu držet pěsti ať se žádaří co nejdříve se šťastným koncem 🤗🤗🤗