V 8tt není plod ani žloutkový váček, objeví se ještě?

anonymka1990
21. říj 2014

Holky prosím o radu.Doktorka mi v cca osmém týdnu řekla že plod není a žloutkový váček taky ne.Je možné že by se ještě něco objevilo?Díky

tsterinka
27. říj 2014

@anonymka1990 ahoj,tak jak to s tebou vypadá 😕

anonymka1990
autor
28. říj 2014

Od včerejška už krvácím víc ,byla jsem i ve Fakultce ale musela jsem zase domů kvůli dětem .Tak snad mi to do toho čtvrtka ,než půjdu na čištění vydrží.Jinak doktorka včera v nemocnici určila těhu na 6+4 takže žádných deset týdnů.ale taky tam viděla jen ten flek bez plodu no ☹

roseinka
31. říj 2014

@anonymka1990 Takže už ti potvrdila, že není naděje? :( Vždyť se srdíčko může objevit až v 8 tt, ale asi tam musí být vidět i ten plod, no.... Jestli to tak je, tak mě to moc mrzí. Drž se.

tarra27
31. říj 2014

@anonymka1990 a musíš na revizi?? ne pokaždé je nutná...měli by tě zkontrolovat po krvácení a podle toho se rozhodnout...ne pokaždé je revize nutná

anonymka1990
autor
31. říj 2014

Včera jsem byla...proběhlo to v pohodě asi za 10minut jsem už byla vzhůru.tak snad se příště zadaří lépe 🙂

denca2000
31. říj 2014

@anonymka1990 Jsem moc ráda, že to bereš sportovně - jako já 😉 Také jsem měla rychlou revizi a odpo šla hned domů - život jde dál a příště se určitě zadaří.

anonymka1990
autor
2. lis 2014

Tak sportovně jsem to brala asi pár hodin...teď jsem úplně na dně okdyž jsem to řešila s mamkou ,to se fakt nedá .navíc mi kamarádka oznámila že čekají malý .Objednala jsem se do poradny abych se svěřila i nestrané osobě.Hrozně mě to užírá.