V kolikátém týdnu jste potratily?

effka84
2. čer 2011

Ahoj holky, momentálně jsem na začátku těhu a jako každá se bojím potratu. Zajímalo by mě v kolikátém týdnu jste potratily vy? děkuji

yerry
9. dub 2017

V 9 a 10 TT ale to je úplně jedno. Potratit můžeš kdykoliv a nějaká statistika je ti na prd. Nepřemýšlej nad tím a buď v pohodě, stejně to moc neovlivnis.... Mmchd. Mám za sebou sice 2 potraty ale po každém se mi narodila zdravá dcera a proto pokud to nevyjde teď, má to svůj důvod a vyjde to příště....

xenei
9. dub 2017

@lucifereeek Já taky se právě tahala s těžkými věcmi a i s dvouletým dítětem, a bohužel jsem si hned nešla lehnout až večer po šesti hodinách...dřív se nedalo.. a druhý den odpoledne jsem potratilaa. .. teď si to vše vyčítám. Děkuju za odpověď a za hezké přání, kéž to už vyjde...

xenei
9. dub 2017

@lucisek01 Ahoj - chtěla jsem se tě zeptat jak to dopadlo - když jsi v roce 2015 otěhotněla týden po potratu - v tom červnu 2015 - vydařilo se, donosila jsi to a vše bylo vpořádku prosím? Děkuju předem za odpověd a gratuluji k dalšímu těhotenství. Já taky byla těhotná, termín jsem měla mít taky letos - jen o měsíc dřív než ty...Ať je vše vpořádku a ať ho v termínu donosíš.

lucisek01
10. dub 2017

@xenei ahoj ano vse bylo v poradku donosila jsem krasnou dceru 🙂 jem sem sla cisarem prdolka nechtela byt hlavou dolu 😃 ale mela dem SP bez revize 🙂 dekuji snad to zvladnem do zdarneho konce 🙂 a tobe hodne stesti 😊

petulkabittnerova
29. zář 2020

@effka84
Zdravim ja potratila v16 tt.a bylo mi receno ze ve 20tt uz by lekari miminko zachranili,
Ted sem potratila v 6tt,jsou to tri dny.
A priklanim se k devcatum.na tohle vubec nemysli stres pro miminko neni vubec nic dobreho,kdyz sem potratila poprve byla ta katastrofa s covidem tak sem se stresovala aa bala o svou rodinu ze si myslim ze sem potratila z toho stresoveho duvodu a hele ted si stoho vsichni delaj prdel a jenom ja ztoho pocituju ztratu.
Nemysli na nic spatneho naopak uzivej si to vsechno kolem a hlavne spanek protoze pak uz spat nebudes haha.
Gratuluji a preji hlavne zdravi