• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

12. října 2017 
Ahoj holky,

Donnald, já byla na dvou revizích, ale s jedním těhotenstvím. Špatně jsem se čistila, tak jsem musela jít podruhé... :confused:

Delfi, já myslím, že otěhotnět můžeš i v šestinedělí... Ale zkušenost s tím nemám.... :sweat_smile:

Mabe, já měla v březnu ovulku 10 DC a bylo z toho těhu... Tentokrát se mi zpozdila, byla až 15 DC :slight_smile:

Nechynko, to je mi líto...
22. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já otěhotněla hned 2měsíc po vysazení HA :pensive:
na revizi jsem byla ve FN Olomouc....v pondělí jsem byla u dr. svyho a nezdálo se mu to tak mě poslal do FN a tam mi udělali kontrolní utz a potvrdili,že to není dobrý,tak jsem šla na krev a ve středu na zákrok...musela jsem tam zůstat přes noc a pak jsem měla týden neschopenku....teďka už válčím v práci :sweat_smile:
22. črc 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj litsea
a jak se pozná,že jsi se špatně vyčistila? :confused: já krvácela jen 2dny po revizi,pak už jsem jenom špinila...ale to taky do týdne ustalo,teď mě poslední dobou pobolívá trošku břicho-sem tam mě píchne.....bojím bojím,že bych musela jít znova.... :cry:
22. črc 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechy, mě dva dny po revizi začalo hrozně bolet břicho a začala jsem krvácet, takže jsem šupajdila zpátky. Mám zakloněnou dělohu, takže očistky nemohly odcházet... Po tý druhý revizi mi píchli injekci na stažení dělohy, brala jsem antibiotika a pila kontryhel. Ale i tak mě pak bolelo břicho ještě 3 týdny, ale už ne tolik... To je normální, že břicho cítíš. Hlavně, že nekrvácíš. Ty bolesti byly fakt veliký, neboj :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lit,aha...tak to jo :wink: pro mě bylo prvních pár dnů nejhorší....jít na záchod a umývání :pensive: jsem se hrozně bála že když zatlačím že se mi tam něco roztrhne nebo tak :sweat_smile: a u umývání/sprchování jsem se bála si tam chytnout a umýt se :pensive: no a taky při sexu se docela bojím...vždycky hned kontroluju jestli nekrvácím :pensive:

holky myslíte,že první měsíčky přijdou až za měsíc (tak mi to řekl doktor) nebo je můžu čekat i dřív? :confused:
22. črc 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby,
tak z tohto mam najvacsi strach aj ja. Ze na dalsom utz neuvidime srdiecka.
Bola som uz 2x na utz a zatial je vraj vsetko OK, pri poslednom mali dutinky 8,5 a7 mm a obe mali uz aj zltkovy vacok ... ale aj tak,stale sa bojim,ze nebudeme vidiet srdiecka :frowning2:
22. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fedra,musíš věřit,že všechno bude v pořádku a ono bude :wink: budeš mít dvě nádherny sluníčko...budu vám držet pěsti :dizzy_face:
22. črc 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechy, my sexovali až po první mrše. Měla by dorazit za 4-6 týdnů od revize. Dřív bych jí nečekala..

Fedra, zatím se nestresuj, škodíš sobě i miminku. Na strachy je vždycky času dost... :slight_smile:
22. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lit,a to ti dr. řekl,že sexovat až po první mrše? mě řekli jenom,že se musí s ochranou ale kdy to neřekli :pensive:
22. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sexovali jste etda ze zacatku s kondomem? A az po prvni MS? Me to prijde jeste hrozne dlouho.... :frowning2:.
22. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechy, já měla nějakou mykozu a pak virozu, takže to ani dřív nešlo. Ve špitále říkali po 14 dnech...

Don, nene, bez kondomu :wink:
22. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebojíš se,že bys otěhotněla? :fearful: :sweat_smile:
22. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, muzu se zeptat uplne z jine strany? Potom co se stalo, jsme se s manzou rozhodli, ze pojedeme nekam na dovcu. Radi bychom Řecko, Kréta nebo tam tím směrem. nebyli jste někdy někdo tam? Nemohli byste mi něco doporučit?
22. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechy, nebojim, naopak bych si to přála. Mě doktorka říkala, že tomu máme po první mrše nechat volný průběh, tak jsem jí poslechla :grinning: Nedělám si iluze, že by se to povedlo, předtím nám to trvalo 3/4 roku...
22. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Don, my chceme taky v září vyrazit k moři. Vloni jsme byli na Krétě a bylo to super. Byli jsme s Viamare v Plakiasu, můžu doporučit :wink:
22. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
don,tak tam jsem nebyla :unamused: ale v moři je prý se super koupat....že se to pak líp uzdraví ty žensky orgány :wink:
lit,aha....já mám teď úplně panicky strach že bych otěhotněla.....hrozně se bojím,že se to bude opakovat...takže chci nejdřív jít na vyšetření a pak se domluvím s doktorem co a jak :wink:
22. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechy, oni většinou po prvním potratu nic neřeší, většinou tě někam pošlou až když potratíš podruhé nebo potřetí... :unamused: Poprvé se to stává velice často a druhý pokus většinou vyjde :wink: I když se to samozřejmě může stát znovu... :cry:
22. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lit, dekuji za tip. Hned na to mrkneme, chceme jet taky prave v zari.
22. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lit já doufám že mě doktor nezklame....slíbil že mě pošle na rentgen a ještě na jedno vyšetření(to už si nepamatuju jak se jmenuje)....našli mi při té revizi nějakou dutinku na děloze,která to prý mohla způsobit....tak doufám,že to zjistí abych mohla další miminko donosit :dizzy_face:
22. črc 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je super, že to tvůj doktor řeší :slight_smile: Tak to radši s dalším těhu počkej... Ale snad to nic nebude..
22. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, chci se zeptat. teď mám vlastně 3dny po revizi. každý den jsem trošku spinila. Dnesna rano, kdyz jsem se probudila a sla na wc, tak jsem mela spis hlen, ktery byl trosku zabarveny do ruzova. Setkala jste se s tim nektera? Trochu me to vyvedlo z miry - ten hlen. Cekala jsem "jen" spineni ci krvaceni. Diky.
22. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevim, já asi hlen takhle brzy neměla... Snad to je dobrá známka... :wink: Hlavně, že tě nebolí břicho a že nekrvácíš :slight_smile:
22. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No břicho mě samozřejmě pobolívá :frowning2:. Nebolí v kuse, ale sem tam se ozve. Jinak nekrvácím. Snad to bude v pohodě. Právě mě to taky překvapilo :frowning2:.
22. črc 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neměla hlen...já nejdřív krvácela,pak jsem špinila takový hnědy výtok,pak tmavě žlutý až to úplně vymizelo :wink:
holky dneska jsem si byla pro výsledky z té revize a potřebovala bych aby mi to někdo vysvětlil :rolling_eyes:
22. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi tady jsem mimo diskuzi, ale chci se zeptat jestli jste mely problemy s prvni MS po potratu, ja ji ted dostala po 5 tydnech (revize v 8tt) a je mi hrozne blbe a mam ji mnohem silnejsi nez obvykle... U Dr se mam ukazat az po MS... Dik za odpovedi :slight_smile:
22. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aneth, první ms bývá hodně bolestivá a silná... Jsi v normě :wink:
22. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ted jsem se vrátila od dr, minulý týden mi řekl že nevidí srdíčko, prý počkáme jinak kyretáž, včera se mi udělalo zle a začala jsem krvácet, ted na uz srdíčko bije ale zase ja krvácím, nejak je toho na me moc a nejsem z toho moc chytrá.
22. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik tak to netuším....ale když je srdíčko...tak to je dobře,krvácení můžou zastavit,ne? :wink:
22. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lit,tak to se docela té první ms děsím!a pomáhá kontryhel.čaj?
22. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik, uff, tak to je super, že už prďolkovi buší srdíčko, to je nejdůležitější, že buší a že je mimi tam, kde má bejt!!! A co doktor říkal na to krvácení? Dal ti na to něco? Neboj, bude to dobrý! :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek