Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

litsea
28. črc 2008

No jo! už to vidim! To teda nevim, co mi to vlezlo na mozek! Těhu nejsem, nedostatek sexu taky nemam, tak teda nevim, na co to svedu... 😕 😀 😝

mabe
28. črc 2008

Proste to tak je. 😒

tercie
29. črc 2008

Ahoj děvčat, mám dneska jen asi 10 minut časík, pak přijde kolegyně co ji zaučuju, tak se jen v rychlosti zeptám - Lit, jak jsme se bavily o té té BT včera, tak dneska mám 36,6 mohlo by to něco znamenat? Já jsem z toho totiž jelen 😀

litsea
29. črc 2008

Dobrý ránko,
Terci, tak to leze zase nahoru viď? To je zajímavý 😉 Jakou míváš teplotu při ovulaci? Takhle se to dost těžko posuzuje...
Já už mám mrchu jistou, dneska další pokles o 2 desetiny... ☹ Ale neva 🙂

kuchy
29. črc 2008

Ahojky ,tak dnes mám nejspíš první MS po revizi zdárně za sebou a za 4 dny by měla být ovu. Nabízí se otázka, snažit se či ne. doktor říkal za 3- 4 měsíce,ale já mám riziko v práci,ted jsem byla déle doma,tak jsem odfujovaná. začátkem srpna se tam mám vrátit. Taky táta, ten můj říkal,když je pole poorané,lépe se sází 😉 Poradte 😀

alcatko.j
29. črc 2008

Holky, prosim vas, za jak dlouho mam asi pocitat s 1. ms po revizi??

litsea
29. črc 2008

Ahoj kuchy, tak první mršku už máš úspěšně za sebou, to je super 🙂 Já tuhle otázku taky řešila, vlastně neřešila, nechali jsme to náhodě.. Ale stejně to nedopadlo a to jsme se i do ovulky trefili... 😢 No, ale zatím to nesu statečně... Nám ale trvalo otěhotnět 3/4 roku, takže jsem si nedělala iluze, že se to tentokrát povede hnedka... Takže záleží na tobě, jak se cítíš apod. Jestli je tělo v pohodě, tak se třeba zadaří 🙂 A jestli není, tak se neuchytí...

litsea
29. črc 2008

alcatko, 4-6 týdnů...

alcatko.j
29. črc 2008

Lit, dekuju 😔

litsea
29. črc 2008

alcatko, nemáš vůbec zač... k urychlení je dobré pít kontryhel a k nastartování cyklu femigard... Už to máš za sebou nebo tě to teprv čeká?

nechynka
29. črc 2008

holky ahojte 😉
já čekám pořád mršku a ona pořád nikde a to bych příznaky měla.....jsem protivná, mám žravou, lítostivou a bolí mě břicho...ale teplota zase stoupla ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2079c4
lit,myslíš,že přijde?

alcatko,mě řekl doktor,že by měla přijít do 1měsíce od revize?
kuchy,gratuluju,že mršina přišla a že už je pryč 😉 taky mi dr. říkal že 3měsíce pauza...já bych chtěla začít zkoušet od září 😉

alcatko.j
29. črc 2008

Za sebou, vcera...ses hodna, hned si skocim do lekarny....zatim bezim za svou malinkou beruskou(jeste ze ji mam) a pozdeji se k vam, jestli muzu, pripojim...

nechynka
29. črc 2008

lit a super fotečka 😉
a myslíš,že ten kontryhel fakt pomůže....já to teď poslední dovou fakt flákám...jsem ostuda 😔

nechynka
29. črc 2008

alcatko,včera jsi byla na revizi? tak to odpočívej beruško a žádny skákání...pěkně pomalu 😉

litsea
29. črc 2008

Nechy, vypadá to teprve na ovulku... 😕 ale těžko soudit, když nevidím celý cyklus... Femigard jsem tendle měsíc taky flákala, asi začnu po mrše mrchatý...

Al, to je mi moc líto... Ale věř, že čas všechno zahojí! Mě se to taky zdálo, že je konec světa, ale není a bude nové mimi 😉 Klidně se připoj, až budeš mít náladu 😵

nechynka
29. črc 2008

lit,myslíš ovulku? 😨 já myslela,že po revizi ten první měsíc žádná není....ten 1DC je vlastně den revize...já nevěděla jak to udělat víš...začala jsem měřit až minulý týden (3týdny od revize) fakt je,že jsem teď měla takový výtok/hlen.....a pobolíval mě kromě podbříšku i levý vaječník...tak teď jsem z toho jelen 🙄

alcatko,kukala jsem na fotečky vaší Nellinky a je to fakt kóča a všem vám to spolu moc sluší 😉

nechynka
29. črc 2008

don,se od včera neukázala,co? pochlubit se jaký byl první pracovní den...ale asi má moc moc práce po PN 😖

litsea
29. črc 2008

Nechy, to víš, že může být hned po revizi ovulka! Já jí taky měla, i když jsem neměřila 😉
Don asi v práci neví kam dřív skočit... 😕
To, jo Nelča je super 😉

nechynka
29. črc 2008

lit,tak to je zajímavy....já čekala,že tělo bude tak zmateny,že nebude....no doufám,že jsem z těch 4sexíků co byly během tohoto měsíce neotěhotněla 😅 ale to by byla velkáááá náhoda 😅

litsea
29. črc 2008

Nechy, jestli byly teďka o víkendu, tak je to možný 😀

nechynka
29. črc 2008

néé teďka o víkendu nic nebylo....naštěstí...chci to vydržet aspoň do toho září protože se bojím,že třeba ještě není to tělo tak nachystany...vždyť já ještě neměla první mrchu...takže žádny těhu zatím 😉

litsea
29. črc 2008

Ono je to asi lepší počkat.. I když to čekání je teda děsný... ☹ Já nevím, jak přežiju ty 3-4 měsíce, až teď začnu s tou Mojžou... Ach jo... 😔

nechynka
29. črc 2008

to čekání je k nevydržení....ale děláme to proto aby jsme měly zdravy mimísky...neboj ta Mojžíšovka bude určitě super relax a u toho můžeš otěhotnět,ne? 😉
normálně já jsem byla z té ovulky tak mimo,že jsem si vzpoměla,že vlastně v neděli bylo tulení ale s kondomem...uff naštěstí 😅

renca82
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
litsea
29. črc 2008

Nechy, právě, že u těch mobilizací se nedoporučuje otěhotnět, je tam zvýšené riziko potratu, takže pořád zvažuju a zvažuju a zvažuju... 😅

Renco, to teda nevim.. A jak malá děhoha, přece se ti v těhu sama zvětší, ne? Každej jí má normálně malou... V jakém jsi týdnu? Mě teda doktorka, když jsem byla v 8tt na kontrole říkala, že mám málo plodový vody, ale ve 12tt už bylo vody dost.. (ale zase už neťukalo srdíčko 😔) Hlavně buď v klidu a nezoufej, držím palce, aby to dobře dopadlo 🙂

tercie
29. črc 2008

Ahoj holky, lit tak mrcha je tu 😉 a o dva dny dřív, to je mrcha co? 😀

litsea
29. črc 2008

Ahoj tercí, tak přece... 😖 To je teda fakt mrcha! Nikdo jí nezval, tak si to mohla nechat od cesty ☹ Já už jí taky cítim v kostech... No co, v září se chystám 2x k moři, tak si to aspoň pořádně bez starostí užiju 😉

Teď mi psala kamarádka, že jde v září na mateřskou... A řekla mi to až teď! Sice jsme se od zimy neviděly, ale i tak! Vůbec mi neřekla, že je těhotná! 😠

alcatko.j
29. črc 2008

Ahoj holky, mam chvilku, tak se pridavam...mam 15ti mesicni holcicku a ted jsem otehotnela necekane a neplanovane a trosku to bylo scifi 😅 Protoze jsem od porodu jeste nemela ms..takze nas to zaskocilo...po par dnech sok presel a zacali jsme se tesit, manzel jeste vic nez ja...no ale ted v patek jsem zacala krvacet a cely vikend jsem byla v nemocnici, kde se snazili miminko zachranit..ale nepodarilo se a v pondeli, vcera jsem byla na revizi...nastesti mi bylo pak dobre, tak jsem je uprosila a vecer me pustili domu..uz jsem doma mezi svyma a davam se dokupy..vim, ze zase bude dobre, nejsem prvni, ani polsedni a takove veci se proste stavaji...priroda asi vazne vi co dela, ona to pekne posefuje a je to tak, jak to ma byt..akorat se clovek pta, proc zrovna on..ja si jeste rikam, jestli jsem neco neposrala ja..jestli jsem neco neudelala blbe..nebo nebo nebo...myslim, ze se z toho dostanu celkem rychle, ale obcas se zastavim a oci se mi zaliji slzami..uz jsem se fakt tesila..zive si pamatuju, jak je super, mit brisko a pak to miminko a kdyz uz vim, jak uzasny je byt maminkou, tak to fakt boli... 😔
Zivot jde dal a vsechno zase bude dobry, ale clovek si tak nejak uvedomi, ze se veci nedeji jen mimo nej, ze i jemu se muzou dit spatne veci...
Fyzicky jsem v pohode, nic me neboli, krvacim uz jen uplne minimalne, unavena nejsem, dokonce i spat muzu..asi je to diky Nelince, to cloveka hned na nohy postavi..nedovedu si moc predsatvit, nemit ji a byt na to sama, sice s manzelem, ale jinak sama..
To nase tehotenstvi bylo soking, ale i tak to boli a ted stojime pred otazkou, co dal, jestli se drzet planu, kterej byl, ze dite az pozdeji, nebo se drzet srdicka, kterymu se nejak dostal pod kuzi ten napad, mit to miminko teda driv...a tak sama ses sebou vnitrne bojuju...dneska jsem si koupila kontryhelovy caj a jen tak , pro pocit zobu listovku a uvidime, co dal..
Diky za prijeti, nemuzu tu plkat hodne pres den , ale rada zaskocim.Holky, vsechny se drzte, az mi zbyde dalsi chvilicka, prectu si vase minipribehy... 😔

misicka455
29. črc 2008

Ahojky Alcatko, je pitomé ti říkej vítej v takovém tématu, ale když už se to nepodařilo tak vítej mezi svími 😉

litsea
29. črc 2008

Al, neseš to statečně.. Malá tě nenechá smutnit, viď? Rozhodně si ale nic nevyčítej, stejně už se to stalo, tak to nejde vrátit. Takže se zbytečně netrap.. 😅 Nech to na přírodě, počkej pár měsíců a až se ti tělo vrátí do normálu, tak se zadaří znovu. Máš to štěstí, že můžeš otěhotnět úplně bez problémů a to je v dnešní době velká výhra...
Já po zkušenostech, že to tak snadno nejde asi nebudu nic odkládat, až teda bude na řadě druhý dítko. Jestli teda někdy bude nějaký první.. 😔 Holky, já už jsem byla v pohodě a dneska jsem zase nějaká bez nálady. Nevím, jestli je to tou blížící se mrchou nebo tou mojí těhotnou kámoškou, co mi ani neřekla, že je těhotná... Nějak se mi chce pořád brečet a je mi šíleně smutno. Asi to pro dnešek zabalím, abych vás tady tou mojí špatnou náladou ještě nenakazila.. ☹