Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

alcatko.j
29. črc 2008

Lit, no asi to statecne nesu,pres den...Nelinak me fakt nenecha 😵 Jenze taky si vzal manzel dovcu a je s nama doma, takze na to nemyslim...nevim co bude pozdeji...zato ted vecer..Jirka uz spi, nelinka taky a ja cumakuju a jeste tu mam ja blbka na stole testy..tehotensky a cumim na ne 😔 A kazdej kolem me chodi po spickach.nemysli to nikdo zle, ale mne je to lito..
Ale zase si rikam, jsou mnohem horsi veci, jako prijit o miminku jeste pozdeji, nebo nedej boze , jiz o narozene miminko..znam takove pripady a to je teprve na maslu 😔 😔 takze mam vlastne "stesti"... 😔
A jak rikas, zatim vim, ze otehotnim asi v pohode..i kdyz to taky nemusi byt pro priste pravda..ale tim se ted nebudu vubec trapit. ja myslim, ze treba mnohem statecnejsi jsi ty a jine holky.Rikas, ze mas vubec treba problem otehotnet a stejne dokazes dobre fungovat a tak..to je teprve statecnost 😔 😔 Ja nevim, co napsat, at to nezni jako debilni fraze, abych te nejak potesila..nejde mi to samotne..tak se drz..ja jdu taky se pokusit uz spat..rano moudrejsi vecera 😔

nechynka
30. črc 2008

holky no tak...hlavy vzhůru....zase bude líp....musíme v to doufat
já mám dneska veselou protože teplotka klesla a mám takový výtok nahnědlý,že možná přijde mrcha-juchůůůůů 😵 já se na ni tak strašně těším 😵

lit,někdy mi připadá,že otěhotnět není zas až taková výhra ...pro mě bude výhra donosit zdravé miminko a až ho budu držet v náručí tak budu mít pocit,že jsem vyhrála 😉 a vůbec...budeš mít dětí jako smetí nesmíš se trápit a ta kámoška to určitě nemyslela zle....a mrcha z té nebuď smutná - ona zase odejde a ty aspoň víš,že funguješ... 😉 takže depky zahoď za hlavu,ju? 😉

alcatko....taky jsem první dny pořád prohlížela fotku z utz...sice tam byla jenom taková nijaká tečka...ale pro mě to byla nejkrásnější tečka na světe!ty první dny jsou nejhorší a nejhorší je jak všichni chodí po špičkách....mě to bylo taky hrozně líto a chtěla jsem o tom mluvit a neměla jsem s kým 😔 .....až jsem přišla tady tak mi to hodně pomohlo 😉 o tom psát a číst...a vědět,že nejsi jediná 😉 a za pár dnů už to bude lepší 😉

litsea
30. črc 2008

Dobrý ránko, tak jsem se doufám ze smutné nálady vyspala a dneska bude zase veseleji 🙂 Já jsem si nakonec večer nalila skleničku martini, takže se mi spalo fakt dobře... 😀 Jinak mě začíná bolet břicho, takže to dneska asi fakt dostanu 🙂
Al, taky si pořád říkám, že co vůbec chci, že jsou na tom některý holky daleko hůř, musí třeba porodit mrtvý dítě nebo že se mi mohlo narodit postižený dítě, takže je lepší, že to Pán Bůh sám zařídil... Takže tohle mi hodně pomáhá. A jsme oba zdraví, tak proč by se to mělo příště opakovat!? Takže ode dneška zase myslím pozitivně 😎 Snad mi to dlouho vydrží! 😀

litsea
30. črc 2008

Nechy, samozřejmě, že otěhotnět není ještě výhra! To vím z vlastní zkušenosti 😔 Jenomže pro mě je i to otěhotnění zázrak, zadařilo se nám po 3/4 roce snažení... Takže tak...

Takže přeci jen to nakonec bude mrcha? Já už od včerejška špinim, takže dneska se mám na co těšit 🙂

tercie
30. črc 2008

Ahoj holky, nechte depky depkama, ať si moří někoho jinýho 😉

Já si taky užívám od včera mrchu, přemýšlím zrovna, jestli to vydržím bez prášku nebo ne. Bléééé 😝

litsea
30. črc 2008

Ahojky Terci, taky zvažuju, jestli si vzít prášek nebo ještě počkat... Zatím vyčkávám, než se mrcha rozjede v plný síle 🙂 Neboj, dneska už depky nebudou, už jsou pryč 😉

Teda mě to tady dneska nebaví, šla bych někam ven! Už fakt potřebuju dovču jako sůl!
Hele, nevíte někdo o nějakém pěkném klidném městečku ve Španělsku (nejlépe v Andalusii) nebo rovnou hotelu? 😕

tercie
30. črc 2008

Lit já si ho asi vezmu po obědě, docela slušně se rozjela a bolí mě jak záda, tak břicho, tak abych tu vydržela sedět. Venku je nádherně, taky bych radši někam do přírody, než hnít v kanclu, ale co naděláš.. V pátek nastupuju do nový práce, tak letní dovolenou mít nebudu, nejdřív v říjnu...Hm. Ale snad to nebude tak špatný.

Španělskou vesnici bych věděla, tu občas mám 😀 ale na dovolenou se tam jet nedá 😀

litsea
30. črc 2008

Terci, tý jo, takový změny!? A co je to za práci, polepšíš si? 😉 Tak držím palce, ať se ti tam líbí 😵 Akorát škoda s tou dovčou.. I když my taky vyrazíme až v září. Už aby to bylo! I když na druhou stranu zase budeme mít zimu na krku... ☹
Mě břicho zatím nic 🙂
Jo, tak tuhle vesnici si nech, já má občas dost tý svý 😝 😀

luccatko
30. črc 2008

ahojky.....v pátek jsem se dozvěděla,že se mimi přestalo v 7tt vyvíjet a mám týden počkat na ms.ale nějak se mi nechce rozjet,tak jsem se chtěla zeptat jestli s tím máte některá zkušenost,co se mnou budou vlastně dělat dál?asi mě pošlou na vyčištění dělohy,ne?

litsea
30. črc 2008

ahoj Lucc, to mě mrzí, že to nedopadlo... 😔 Jestli nezačneš sama krvácet, tak tě pošlou na revizi dělohy. Je to malý a krátký zákrok v narkoze. Nejpozději druhý den tě pustí domu, pak následuje pracovní neschopnost - většinou týden až měsíc... Jestli máš otázky, tak se klidně ptej...

luccatko
30. črc 2008

já jsem furt doufala,že ta mrcha dojde sama 😉 ale nějak se jí nechce.včera jsem trochu špinila,ale jen ráno a pak už nic.ani břicho mě nebolí,takže asi nedorazí.byla jsem na ivf a prý to pak můžem znovu zkusit za 3měsíce,ale pokud půjdu na revizi neprodlouží se to tím?

tercie
30. črc 2008

lucc to mi je taky moc líto... Ale lepčí, když to tělo nevyloučí samo, jakože to zatím u tebe tak nevypadá, jít na tu revizi. Máš jistotu že budeš čistá a nezůstane nic, co by mohlo později vyvolat zýnět a oddálit tím další pokusy o miminko.

Lit práce ve stejným oboru, ale jiná pozice, nevím zatím, jestli lepší, nebo horší, to se uvidí časem. Hlavně musím dál dojíždět, ale peníze slibujou lepší než tady, tak to snad taky nebude problém. A navíc plánuju otěhu co nejdřív, tak pak bych nejradši zůstala doma na PN a měla svatej klid 😀 Pěkně naplánovaný, co? 😀

luccatko
30. črc 2008

pokud to nepřijde,tak určitě půjdu....ještě se léčit se zánětem 😠 tak to bych fakt nechtěla.a chci jít co nejdřív na další ivf,tak at je to v pořádku 🙂

tercie
30. črc 2008

jasně že jo, přeju hodně moc štěstí ať se to tentokrát podaří 😉

litsea
30. črc 2008

Lucc, myslím, že za 3 měsíce můžeš jít klidně na další ivf.. Po revizi se obvykle doporučuje stejně 3 měsíce počkat, takže se ti to pokryje...
Pokud nekrvácíš a mimi se nevyvíjí, tak je nejlepší jít na revizi co nejdřív... Budeš to mít rychleji za sebou a je to lepší i po psychické stránce 😅

Terci, no hlavně, abys neotěhotněla ve zkušebce, to by tě měli asi rádi, co? No, ale přála bych ti to! 😀 Ne, aby tě neměli rádi, ale abys otěhotněla 😵 😀

tercie
30. črc 2008

lit já jsem tě pochopila 😀 Mě je to nějak jedno, kdy se to povede, ať je to ve zkušebce nebo ne. Když to půjde, tak bych se to snažila vydržet a říct jim to až po zkušebce, a když to nepůjde, musela bych na PN dřív, tak holt se nebude dát nic dělat, já totiž to příští mímo donosím děj se co děj, práce, nepráce, zkušebka, nezkušebka 😀 A hotovo 😉

litsea
30. črc 2008

Terci, to je fakt, navíc jim nemusíš říkat důvod PN. Je to sice nefér, ale takovej je holt život 🙂
Jé, já se tak těším na příští mimi, jsem se tu úplně zasnila... 😵 Mohli bysme si ho třeba dovézt ze Španělska... 😉 Ale to abych si to naplánovala na ovulku a ne na mrchu, jak mívám u moře ve zvyku 😠 😀

Jinak s tou dovčou v říjnu to taky neni tak špatný, třeba bude teplý babí léto a porostou houby 🙂 Nebo vyrazíte někam na jih za teplem 😉

tercie
30. črc 2008

Taky si o něm někdy sním, ale tajně 😅 . My máme v říjnu naplánovanou Itálii, na 4 dny, od manži z práce, takovej trochu výměnnej pobyt, ukázky tréninků, ochutnávky vína a výlety, s ostatníma psovodama, tak snad volno dostanu... jinak se vůbec nikam nedostanem, protože je pořád práce na baráku

litsea
30. črc 2008

Hmm, Itálie taky neni k zahození 🙂 A baráček už vůbec ne! 😵 My se v Praze na barák v životě nezmůžem... Co vlastně pesan, už je asi velikej, viď?

tercie
30. črc 2008

Jo vyrostl jak z vody, je to zlatíčko.
Lit já už musím končit, tak se měj krásně, kdyby něco, tak napiš IP, snad si to budu moct průběžně vyzvednout. Měj se krásně, páááááá 😉

donnald
30. črc 2008

Ahoky děvčata,
tak se sem dostávám po 3 dnech 🙂.
Vidím, že jsme se zase rozrostli. Lucci, přeju ať je vše v poho.
Já mám za sebou úspěšné první 3 dny v práci po neschopence. Trochu jsem se bála, co na to tělo - ale zvládlo to na výbornou🙂. Zítra pro změnu jedeme na Slovensko na hory. Ptala jsem se dr. a ten mi řekl, že pokud se budu cítit, můžu turistikovat 😉 jak se mi bude chtít. tak už se moc těším. zase vypadnu do jiného prostředí.

Jinak musím říct, že v práci mě všichni podezřívali, že jsem těhu ☹. Což měli a neměli pravdu. Jsem totiž nejmladší mezi vedoucíma a tak všichni řeší, kdy půjdu na mateřskou a já bych tak šla 🙂. Myslím, že až pak budu jednou skutečně těhotná, už tomu nikdo neuvěří. Jinak musím Terci říct, že já když měnila zaměstnání a šla sem, taky jsem šla s tím, ať klidně otěhotním hned.... . Bohužel se tak hned nestalo, stalo se později a všechny víme s jakým koncem. Nicméně psychika je mocná, takže přeju, aby tato změna přinesla své ovoce. 😀

donnald
30. črc 2008

Děvčata,
tak bohužel jsem se tady dnes s nikým z vás nesešla ☹ .

Ale jak jsem psala, jedu teď do neděla na Slovensko. Jak se vrátím, hned se přihlásím a zjistím jak se vám tu vede 🙂. Mějte se krásně!!!

litsea
31. črc 2008

Ahoj holky, kde jste všichni? 😕

Don, to jsme se pěkně minuly. Škoda... Každopádně si hezky užijte dovču na horách! 🙂

Mě se mrcha dneska pěkně rozjela a děsně mě bolí břicho. Mám v sobě brufen, ale nějak ne a ne zabrat, tak tady v práci pěkně trpím... 😔

nechynka
31. črc 2008

ahoj lit....tak já tu mrchu vzdala protože to vypadalo,že nepřijde...navíc ráno mi zase stoupla teplota a grafik mi vyznačil ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/2079c4
a před chvilkou jsem byla na záchodě a vypadáto,že ta mrcha už je asi doopravdy tu...tak jsem z toho jelen
🙄 já si ráno dala šálek kontryhele a fakt mi pomohl...úplně se mi zklidnilo břicho už mi není zle tak jak ráno 😉

nechynka
31. črc 2008

don,taky ti přeju krásnou dovču..hlavně si odpočiň 😉 i když jestli budete túrovat tak to moc nehrozí,co? 😀 tak se na nás přijď pak podívat,ju? 😉

litsea
31. črc 2008

Ahoj Nechy, to je teda zajímavej grafík... Teplota 37,6 je hodně vysoká teda! Nejsi nemocná? 😕

Mě je teda zle pekelně... Kontryhel jsi dneska vyzvednu v lékárně, včera mi ho objednali,protože ho neměli... Taky chci začít pít ten maliník, tak jsem zvědavá, jestli se ukáže hleník 🙂

nechynka
31. črc 2008

lit,já z té teplotky byla taky v šoku....ještě jsem nikdy tak vysokou nenaměřila ani když jsem byla těhu 😅
no včera mi bylo divně,nejdřív tak strašně slabo,pak jsem měla průjem a chtělo se mi zvracet...tak jsem si dala heřmánkovej čajik a šla spát...jenže pořád jsem se budila buď horkem nebo zimou a ráno taková teplota (3x jsem se přeměřovala...ale pořád to samy) pak jsem se změřila ještě normálně pod paží a měla jsem 36,5...tak nevím jestli je to všechno z té blížící se mrchy či co 🙄

lit,a na co je ten maliník? já myslela,že se pije jenom před porodem aby ho usnadnil? 😕

litsea
31. črc 2008

Nechy, tak to je divný, že normálně teplotu nemáš a v pochvě máš takovou vysokou.... 😕 To je fakt zvláštní...
Maliník jsem se dočetla, že je na větší produkci hlenu. Já ho vždycky měla a teďka po revizi nic a i ovu byla taková divná, kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/1c4ea9

nechynka
31. črc 2008

lit možná jsem to pod tou paží změřila blbě.....každopádně moc mi ráno dobře nebylo 😝 nevíš jaký by měl být rozdíl těch teplotek?pod paží a v pochvě?

grafík pěknej...škoda že ty teplotky klesaly 😒
aha tak to jo...tak mi pak musíš říct jestli maliník zabral 😉

minonka24
31. črc 2008

Ahoj všechny,
brouzdám po netu a najela jsem si na stránky modrý koník, tak probírám témata, do kterého bych se přidala. Do snažilek se mi nechce, protože to není zatím úplně aktuální, takže jsem si vybrala vaše, jelikož bohužel mám stejnou zkušenost jako vy. Před cca 6 týdny jsem musela na revizi, protože jsem začala špinit, měla jsem být ve 12tém týdnu, ale po utz mi řekli, že to odpovídá 9tému týdnu ale už tomu nebije srdce. Bylo to moje první těhotenství, byl to šok, ale věděla jsem, že se to může stát, protože moje sestra tím prošla 2x a ve svém okolí mám spoustu ženských s takovým zážitkem. Snažím se to neřešit, a doufám, že příště se to už nestane, jenom mě děsí, že se to stává tak často a červíček pochybností hlodá...