Zamlklé těhotenství. Máte zkušenost?

helca76
14. zář 2007

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se zamlklým těhotenstvím? Já jsem v 5+3 tt (podle PM) dnes jsem byla na UZ a dr. mi oznámil, že vidí jenom gestační váček
(vel. 13 mm), ale plod vidět není a nejspíš jde o zamlklé těhotenství.Ještě mám přijít na ko příští středu, ale moc velkou naději mi teda nedával ☹

mabe
16. zář 2008

Ahoj holky,

misicko, to musi byt hruza se takhle klatit porad. Tlakem by to mohlo byt.

Lit, ahoj, tak ja zacla vcera chodit na rehabku s tema zadama. Zatim jenom elektrolecba a virivka a citim se o neco lip. Zitra a v patek jdu taky. Mojzisovka zacne az za tyden. Budu se teda muset taky premahat cvicit. Ale co bych pro budoucnost neudelala. 😉 A jak se jinak mame?

litsea
16. zář 2008

Mě se většinou motá hlava, když mám nízký tlak. Ale snad doktoři vědí, co dělají!

misicka455
16. zář 2008

No to taky doufám 😀

litsea
16. zář 2008

Ahoj mabíku, to je dobře, že ti rehabka dělá dobře! Bude tě na mojže i mobilizovat zadkem?
Já se mám tak nějak houpavě, padají na mě podzimní deprese, jak je venku hrozná kosa a zima na krku. Na druhou stranu mě ještě čeká dovča, takže bych si neměla stěžovat... Jinak od revize občas špiním, tak nevím, co to má znamenat.. A taky se mi posunula ovulka z 11.-12. dne posunula na 15.-16.den. Doktorka mě chce vidět poslední den mrchy, která ale bude akorát na dovče, tak před dovčou plánuju noretisteron na oddálení mrchy a pak za mudrou.

misicka455
16. zář 2008

Holky já se pro dnešek loučím tady se chodí spát se slepicama tak zítra se zase připojím .pa

maja42
16. zář 2008

dadunko, radost ze života je posledním bodem mého seznamu (last but not least 😀 ). a radost mám, pokud mám perspektivu a perspektivu mám, pokud mám plán. ale chápu, že někomu více vyhovuje filozofie "třtina ve větru" - to je individuální 😉
asi jsi to moc pozorně nečetla - bylinový čaj samozřejmě směs - v doporučeném dávkování.
i ty 3 až 6 měsíců jsem tady popisovala - dřív. nemusí se ani tak zregenovat sliznice ani vaječníky, ale hlavně čípek. při revizi jím prostrčí kyretu a šmrdlají tam a ven vytáhnou víme co. a tím se roztáhne a potřebuje se opět zpevnit. jinak je prý (podle doktorů, hledala jsem to) zvýšené riziko potratu v pozdější fázi těhotenství či předčasný porod. podvozek povolí. nemám důvod tomu nevěřit - i když bysme na nejradši vlítli hned.

misicko, tak se zas ozvi a zvládej to 😉

dadunka
17. zář 2008

Majo, já to plně chápu, taky mám takovéhle vlny a že jich za ty 2 roky bylo. Taky jsem si vždycky předsevzala nějaký plán - ať už v jídle nebo v pohybu nebo v hlídáná ovu a tak, pak jsem to chvíli dodržovala, pak mě začalo žrát, že to nefunguje, hodně jsem na ten režim myslela a ve výsledku jsem se na to vybodla s tím, že od příštího cyklu na vše prdím a nic nesleduju. To jsem taky vydržela tak 1-2 a pak zase režim a tak dokola. Ale tím to vůbec nechci zkazit, je to dobrý a určitě to tělu hodně dá, tak jen směle do toho! S tím čajem já myslela, že chceš pít čistej kontryhle a pak čisté i to druhé, nebylo z toho jasné, že to je smíchané...
Aha, díky za vysvětlení s tou regenerací. Jak je ta kyreta asi široká? Mně někdo říkal, že to je něco jako malý vysavač, že to jako nevyškrábnou ale vysajou, tak nevím. 😕

kukuca
17. zář 2008

Holky, a za jak dlouho jste si troufly 1.milování po revizi?Já jsem v nemocnici podepisovala papír o průběhu operace a pak tam bylo že 14dní musí být sexuální abstinence..Já už mám 15 dní po revizi a manžel je už tak nedočkavej 🙂 Protože máme vlastně půst od doby co jsem zjistila že jsem těhotná, protože jsem špinila od začátku tak jsme se báli aby jsem nepotratila už tehdy tak mezi náma není nic už skoro 2 měsíce..Připadám si už jako jeho kamarádka 😅 Vážně všechny čekáte do 1.MS?

maja42
17. zář 2008

kukuca: jasně že ne, to se ani nemusí 😉 doktoři říkali 2-3 týdny, když nebudou další problémy. my jsme spolu taky žili 2 měsíce jako bratr a sestra (téměř... 😉 ) a přesně 16. den po revizi jsme na to vlítli. jenom musíte se šprckou a žádné psí kusy, přece jen ten podvozek dostal zabrat (a asi je dobrý se potom osprchovat, kvůli té gumě).

dadunka: kyreta je taková špičatá škrabka (se omlouvám za ty detaily) a cosi o tom, že to tam pak vyluxujou mi doktor říkal taky. pochopila jsem to tak, že problém je, že tím čípkem cokoliv prostrčí... ale nevím, asi záleží na každém, kdy a jak se na to znovu vrhne.

kukuca
17. zář 2008

Maja42,děkuji za podrobné informace 🙂
Tak to se těším,aspoň nějaké povyražení 🙂 Bolesti už nemám,tak o víkendu se uvidí..
Msisicka, jen mě napadlo jak jsi tady psala o tom motání,mamka to měla taky.Po narkóze.dělali jí operaci(vaječníky a všechny ženský orgány pryč) a byla dlouho v narkóze-asi hodinu.Pak se doma asi 14 dní motala.Šla k obvoďákovi,ten ji poslal na CT.Nic nenašli,za měsíc asi to odeznělo.Ale psala že to bylo příšerný,všechno kolem se jí při chůzi rozjíždělo..

kukuca
17. zář 2008

Ještě mě napadlo,když tayd tak hezky radíte, co když budu mít po atb kvasinky?Mám je ještě brát pár dní a dost na to trpím.Mám vyzkoušené čípky gyntima s heřmánkem,jsou super,ale můžu si je případně dát abych tomu předešla když mám 15 dní po té revizi?Myslím že by to nemělo uškodit..

dadunka
17. zář 2008

Maja, díky za vysvětlení, hledala jsem to i na netu a našla obrázky i ceny a tak. Já prostě potřebuju ke všemu komplet info, já takhle funguju. 😖
Kukuča, my jsme se milovali i během těhu, i když opatrně a taky jsme dělali a děláme i teď jiné sexuální aktivity než jen milování a manžel je spokojenej 😀
S těmi čípky nevím, poraď se s doktorem, ale já zastávám názor, že se věcí mají léčit, až když přijdou, jestli to není zbytečný rvát do sebe další léky, když ti zatím nic není víš...

misicka455
18. zář 2008

Kukuca já to mám už delší dobu a na narkózu fungují normálně už jsme jí měla. Ale dík za tip 😉

misicka455
18. zář 2008

Včera mi dělali lumbálku a zítra bych mohla domů, sice pořád nic nezjistili, ale vidina domova je silnější takže jestli pustí valím dom a budu čekat na vysledky lumbálky.,

misicka455
19. zář 2008

Holky tak jsme dneska doma z nemocnice. hurááá

mabe
19. zář 2008

Ahoj misicko, vitam te doma. 😉

misicka455
19. zář 2008

Děkuji 😵

mabe
19. zář 2008

A jak se jinak mas? Co noveho? Snazenicko peclive probiha?

misicka455
19. zář 2008

No mám se dobře jelikž jsem doma, ale zdraví na prd jelikož pořád nevím na čem jsem a snažení neprobíhá nasadili mi léky při kterých nemohu být těhu a musím je brát aspoň dva měsíce, takže snažení je posunutoaž na Leden. Teď se chci dát zdraovotně dohromady 😉 čekámě ještě CT a tam jaksi taky těhu nesmím být.

mabe
19. zář 2008

Misi, jses na tom podobne jako ja. Ja sice zadny az tak problemy nemam, ale ted chodim na rehabku kvuli pateri. Chci si dat do poradku trosku zada. Takze snazenicko taky vidim tak koncem roku.

misicka455
19. zář 2008

Tak třeba ten rok 2009 bude pro nás štastnější 😉

misicka455
20. zář 2008

Ahojky holky tak co dneska robíte_? Já jsme se byla ráno ob barák kouknout na kámošku dneska se vdavá a moc jí to slušelo tak jsem si vzpoměla na sebe a chtěla bych si to zopaknout No a tak nějak mě to unavilo, že jsem zalehla do postílky a budu jen a jen se válet

jarynek
21. zář 2008

Zdravím dámy....dlouho jsem tu nebyla....tak jenom jak pokračuji....nechce se mi věřit, že to tak šíleně letí, ale já příští týden očekávám druhou menzes 🙂 doufám, že nebude tak šílená jako ta před ní........jinak mám před sebou 11 dní v Egyptě...vrátíme se, počkáme 14 dní na menzes a půjdem do toho...tak doufám, že se zadaří..... 😉 věřím, že se všem daří dobře.... 😵

misicka455
21. zář 2008

Juj Egypt tiše zavidím tak si to tam užijte 😉

kukuca
22. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem dneska po třech týdnech v práci. Nějak je mi z toho všeho smutno, byla jsem tu naposled když jsem začla krvácet a pak už se nevrátila. Navíc jsem popovídala s kolegyní která je v 5.měsíci, tak mi to přijde takový dojemný..
Jinak mám poznatek. Dneska ráno jsem se probudila a měla jsem mokrý kalhotky..Musela jsem mít v noci nějakej výtok(menší začal večer) a ráno pěkný vlhko.Bezbarvý, nezápachající..Nemůže to být nějaký příznak ovulace?Moc tomu nerozumím.Ne samozřejmě kvůli otěhotnění,ale ráda bych věděla jestli tělo funguje a ovulace by mě potěšila..

kukuca
22. zář 2008

Jé to je škoda že tu nikdo není ☹

maja42
22. zář 2008

ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo tady má zkušenost, že by ms po revizi došla fakt až za 6 a více týdnů? já startuju (bolesti a pms) už asi týden, rozmachuju se a furt nic 😒 6 týdnů to bude přesně ve čtvrtek, takže doktorovi chci volat nejdřív ve středu.

lopata49
22. zář 2008

Ahoj holky, měla jste někdo delší gynekologické problémy po zamlklém těhotenství?
1.měsíc po cyklus 36 dní, 2.měsíc nedostatečně dozrálá děložní sliznice a cyklus 26 dnů, 3.měsíc po estrofermu nejenže nedozrála sliznice, ale ještě jsem ani neměla ovulaci...Cyklus mám 29-31 dnů a v car mě původně uznali za zdravou(kvůli spermiu jseme měli ivf).Je tohle normální? Měly jste to některá taky tak? ☹

dadunka
22. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem dnes byla taky první den v práci a pohoda, moře práce, ale je to lepší než nic, pak bych přemýšlela nad kravinama. Byla jsem si pro výsledky v nemocnici, testovali mě na viry, tak je to dobré, ještě čekám na toxoplazmózu. Kukuč to nevím, zda mohla být ovu, záleží na tom, jak moc jsi měla asi hlenu předtím. Nebo to mohla být prasklá cystička, teplotu neměříš? Nebo ovu testíky neděláš?
Já konečně přestala špinit, ale mám nějaký lhečí výtok a trochu svědí, asi se vykoupu v heřmánku.
Holky, jak počítáte ten cyklus od revize, tak den revize počítáte jako 1.DC?

ismail
22. zář 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, uz jedu 8. tyden od revize desne to leti..
maja42: ja jsem mela 6 tydnu a ms nikde, tak mi Dr. pichla vyvolavacku, pet dni byl klid a pak desny pms, ktery trval dva dny a pak se to konecne rozjelo, tak to muzes mit podobny.
dadunko:v praci je to lepsi, taky jsem to tak melo, mas jiny starosti nez doma. revizi jsem pocitala jako 1.DC, predpokladam, ze je to spravne.