Zamlklé těhotenství - může to dopadnout ještě dobře?

bibinka1234
4. čer 2019

Dobrý den, nemluví se mi o tom snadno... Konečně mi vyšel pozitivní test, čekala jsem na nedostavenou MS a objednala se k lékaři. Tam mi pan doktor místo potvrzeni, že jsem těhotná, řekl, že to vypadá na zamlklé těhotenství. Že podle poslední MS by měl být plod větší a že už by mělo něco být vidět. Jsem strašně vyděšená a teď čekám 14 dní na kontrolu, kde se dozvím, zda miminko prosperuje. Poslední MS jsem měla nezvykle dlouhou, nějakých 10 dní a lékaři jsem nahlásila i špinění na začátku 13.4 (což je asi špatně). Celodenní krvácení bylo od 18.4. toto asi také bude hrát roli, že nebylo nic moc vidět... Otěhotněla jsem nejspíš 30.4. 😊 a na té první kontrole jsem byla 28.5. Mám tedy jít 11.6. na utz, kde se dozvím, jak to vypada. Břicho mě v podbřišku pobolivá, občas se mi motá hlava a prsa mám už celkem nalita. Myslíte, že to může ještě dopadnout dobře? Že mám třeba jen nějak posunutý cyklus? Předem říkám, že v těch výpočtech a plodných dnech se vůbec nevyznam

pipi_puncocha
4. čer 2019

Bohužel ti tu asi žádná neřekneme, jak to bude u tebe... může to dopadnout určitě oběma směry, ovulace mohla být později a někdy je srdíčko vidět třeba až 8tt, tak držím palce, ať zrovna u vás je happyend.🍀

bibinka1234
autor
4. čer 2019

@pipi_puncocha moc děkuji, vím, že na tohle odpověď nikdo nezná, jen to čekání je strašně těžké...

pipi_puncocha
4. čer 2019

@bibinka1234 já vím, moc dobře to znám...😔 teď končíme 17tt a stejně mám o miminko pořád veliký strach a trnu před každou kontrolou, jestli bude vše v pořádku. (A věřím, že se toho asi už nikdy ani potom jako máma nezbavím)

lucik253
4. čer 2019

@bibinka1234 Uvidis na dalsi kontrole. Ja sem byla po tretim Ketu konecne tehotna,kontroly 6tt, 8tt a 11tt kotrola a nebilo srdicko 😓😢😢 zadne problemy nic 😢

bibinka1234
autor
4. čer 2019

@pipi_puncocha nejhorší ze všeho je ta nejistota.:'( Člověk se pořád trápí a přemýšlí nad tím, coby kdyby... A Vás strach chápu, vždyť jsou to Zlatíčka. Přeji vám, aby vše dopadlo naprosto v pořádku...i když bát se asi opravdu nepřestanete.;)

bibinka1234
autor
4. čer 2019

@lucik253 to mě strašně mrzí, ani nevíte jak!!! Člověk už si říká, že má vyhráno, kdyz má pozitivní test a ono to bohužel ještě nic neznamená...:'(:'(Snažím se na to nemyslet, ale nejde to. :'( Přeji vám hodně sil!

lery92
4. čer 2019

@bibinka1234 za 14 dní to bude 2 měsíce od poslední menstruace ( Budu tedy počítat s tím 18.4) .Tzn. že už ani tak nezáleží na velikosti a délce od poslední menstruace , jako spíš na přítomnosti vnitřních struktur .T.c by mělo být pritomno echo embrya ( klidně zatím bez akce ) a žloutkový vacek.Pokud to tam lékař neuvidí jedná se opravdu o zamlkle těhotenství resp tzv anembryomolu .Zamlkle těhotenství se používá dost často , ale zbytečně , vesměs je to stav kdy je vyvinuté embryo či plod a buď akce vůbec přítomna není či ji lékař spatří a ona třeba za 2-3 týdny ,,vyhasne ".

Jaké máte šance Vám tu nikdo nevypocita .Kazda třetí gravidita konci zamlklým těhotenstvím .
Doporučuji i přes to užívat kyselinu listovou .

Přeji hodně štěstí a věřte , že Naděje umírá poslední .

manssake
4. čer 2019

Ahoj, taky jsem si prosla zamlklym.tehotestvim, chodila jsem kazdy tyden na kontrolu,jestli je nejaka zmena, bohuzel nic... Jinak takhlre ti to nikdo nerekne, ale sance samozrejme je, takze doufej. 🙂 Kazdopadne jak.jsem mela zpocatku tehotenstvi priznaky jako unavu, bolest prsou a pichani podbrisku, tak jak se plod prestal vyvijet,tak priznaky uplne vymizely... Tak snad...🙏

bibinka1234
autor
4. čer 2019

@manssake moc Ti děkuji za podporu. Snad tam už bude něco vidět. Pripadam si už jako blázen, pořád se pozoruju a říkám si, že to dopadne dobře, ale pak najednou nevím... Jinak unavená jsem stále, ale nevolno mi není (ani nebylo)... Už nevím, čeho se chytit. Je mi jasné, že odpověď teprve dostanu, ale jsem ráda, že mi napíšete alespoň nějaké informace.🙏

lucik253
4. čer 2019

@bibinka1234 Moc dekuji 🙂 je to hrozne,tak vytouzene a nahednou nic 😢😢😢

manssake
4. čer 2019

@bibinka1234 budu drzet palce a pak nam dej vedet,jak to vypada... 🙂

bibinka1234
autor
4. čer 2019

@manssake jsi hodná. 🤗 Určitě dám vědět, jak jsem dopadla ...

moncici89
5. čer 2019

@bibinka1234 Tyjo 😔 Tak teď jsem na nervy s tebou. Kolikaty tyden jsi?

bibinka1234
autor
5. čer 2019

@moncici89 no, popravdě vůbec nevím, protože mi na té první kontrole lékař vůbec nic neřekl. Jen že to podle MS vůbec nesedí a že mi dá 14 dní a uvidí se. 😢 Ani mi nic nevysvětlil, jen mi řekl, že to nejspíš bude ZT a že je to častý jev... A tobě také řekli něco takového?😢😢

lucik253
5. čer 2019

@bibinka1234 😰😰😰

hlavackovi
5. čer 2019

@bibinka1234 držíme moc palce

bibinka1234
autor
11. čer 2019

Krásný den všem...🤗 Dnes jsem byla na kontrole a dokonce bilo srdíčko. Podle utz jsem 6+4tt!!! 🙏🤗😘 Ještě se prý může stát cokoli, ale sám lékař byl překvapený z malé fazolky... Děkuji všem za podporu, přeji hodně štěstí. ♥️

manssake
11. čer 2019

@bibinka1234 no vidis,tak super, moc gratuluju 🙂

annamarie88
5. črc 2019

@bibinka1234 držím palce i nadále! Je to super zprava! ❤️ Prožívám teď to samé, akorát se nedostanu moc k dr. Tak tiše doufám.

jituli84
24. srp 2019

@pipi_puncocha to máme podobně...