Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

sedlackovak
19. led 2017

@simi1510 vysrat žádný cucání nebude,musí to dneska a zítra vydržet,hlavně píšou že chlapi co pijí kafe mají spermie rychlejší,ten měl dneska dvě,nedá se svítit a podle toho kalendáře co mám od té známé,mě to vyšlo přesně,že dneska je ovulace,tak to má něco do sebe.Hele já budu doufat vto,že včera ráno byl sex,dneska bude taky a zítra to zkusím znovu a pak si může odpočinout

arielka222
19. led 2017

@sedlackovak to vypadá slibně ten ovu test, já bych ho zkusila ještě znovu za pár hodin podle mě bude sílit. A sex bych nechala na zítra 🙂 ovu nastává do 36 hodin po pozitivním testu 🙂

sedlackovak
19. led 2017

@arielka222 no prubnu to dneska i zítra uvidíme ať to mám pojištěny,myslím si,že se tělo ještě minule hojilo tak to nevyšlo

jezz13
20. led 2017

Soudě podle toho, že před darováním spermií / vyšetřením spermiogramu se vyžaduje 3-5denní abstinence, netlačila bych tak na pilu. Spermie fakt potřebujou trochu dozrát a pak v průměru ty dva dny v pohodě vydrží čekat. Sex 1x za 3 dny je prý fakt účinnější, než sice trefit ideálně ovulaci, ale s nezralými spermiemi 😉

mruk
20. led 2017

Přesně tak, taky bych to tak nehrotila, my se milujeme pro radost a kolem ovulace obden a nebo jednou za tři dny, podle bazální teploty jsme se netrefili s milováním přesně do ovulace a stejně jsem otěhotněla. Milovat se každý den je zbytečné holky. Spermie ve vás vydrží úplně v pohodě dva tři dny, uvádí se že až pět dní. Zbytečně se tím nestresujte a milujte se protože se vám chce ;)

simi1510
20. led 2017

@jezz13 u nas treba byl sex takto - ty krizky... ale otázka, zda se ted povedlo 😃

mruk
20. led 2017

@simi1510 To uvidíš, spermie jsou potvůrky a vydrží toho fakt hodně 🙂 Když jsem otěhotněla podruhé, tak jsme se milovali 4 dny před ovulací a stejně to vyšlo 🙂

simi1510
20. led 2017

@mruk tak kdyz se povedlo v tom cervenci/srpnu tak taky nevim moc jak se to stalo 😂 i kdyz to dopadlo spatne...

Ale vime, ze se to snad da 🙂 a ty jsi pro me taky příklad, ze to jde 🙂

jezz13
20. led 2017

U mě taky tak - předposlední cyklus jsem byla na folikulometrii, termín ovulace jsem znala téměř na minutu, milovali jsme se každý den a nic. Poslední cyklus partner měl být v době mé ovulace v zahraničí, tak jsme si prostě jen tak užili před cestou (3 dny před pravděpodobnou ovu) a jsem v tom 🙂

mruk
20. led 2017

@simi1510 No ono si to tělo dělá co chce ;) Já po řadě vyšetření a s výsledky v ruce skoro už nedoufala a najednou zjistila že ač mám vysoké protilátky proti spermiím i embryu, tak jsem těhotná :D A zatím, ťuk ťuk se prďola drží a jsme zatím nejdál, co jsme kdy byli ;)
Mě na imunologii doktorka říkala, že pokud žena může přirozeně počít, tak že se i případné problémy dají pomocí léků vyřešit a to mimčo prostě jednou vyjde ;)

mruk
20. led 2017

@jezz13 Tak gratuluji, ťuk ťuk, ať jste v pořádku ;) Ono v tom bude i dost z té psychiky. Když jsme se na to soustředili a snažili se, tak nic a když jsme si to živelně užívali jen tak pro radost a nemyslili na početí, tak se to vždy povedlo ;)

sedlackovak
20. led 2017

tak holky já měla ovulaci včera 19.1 bolesti jako prase sex byl 13,15.18.19 a chtěla jsem ještě dneska,tak co mi radíte

jezz13
20. led 2017

Nechat manžela odpočinout, dát si místo toho spolu lahev vína a těšit se, že to určitě vyšlo 🙂

sedlackovak
20. led 2017

@jezz13 a myslíš že to stačí,on mě pořád otravuje,že by jako ještě dneska chtěl,na netu jsem četla,že chlap když pije kafe,tak jsou prý rychli jako blázen,chtěla jsem to ještě dneska zkusit a pojistit,pak budou diety 😀

jezz13
20. led 2017

Jako jestli on chce, tak proč ne, ale teď už na tom podle mě nic nezměníte. Bylo to myšleno abyste si muže zas moc nevyčerpaly (a hlavně neotrávily). já bych to nechala spíš na zítra. Pokud by se nezadařilo tentokrát, příště bych klidně jela jen obden. Nechť kvalita převáží nad kvantitou 😉

dacik1803
20. led 2017

Taky jsem už chtěla napsat, že si to holky vůbec neužíváte a strašně to hrotíte, psala jsem ve svém příspěvku ať se nestresujete nějakými ovulačními testy nebo měřením teploty, že je spíše lepší si to s chlapem užívat a od té doby co jsem to tu napsala, tak najednou se tu mluví o těch testech, myslím si, že jsou úplně k ničemu. Kdybych řekla chlapovi, brouku dneska je den D, tak bych ho tím akorát odradila,. Psychika je hrozná mrška a čím více na to člověk myslí, tím déle to pak trvá. Takže rada zní, milujte se kdy chcete a užívejte si to, vždyť sex je přeci úžasná věc.

lu_cy
20. led 2017

Já teda ovu testy dělala po SP jestli po něm přijde ovulka, ale nikdy by mě nenapadlo plánovat sex. Nechali jsme tomu volný průběh jako poprvé a musím říct, že to funguje ☺... hodně štěstíčka všem 🍀

sedlackovak
20. led 2017

Já to samé stím testem a minulý a před minulý měsíc jsem tomu nechávala volný průběh a nic a proto jsem začala takhle plánovat a zkoušet sex po testech i když u nás je to tak,že spolu spíme často.Je mi 37 let a já nemám bohužel čas svým způsobem čekat.Za chvilu to půjde hůř a hůř tak zkouším více variant.

simi1510
20. led 2017

@sedlackovak ono to dopadne 🙂 ja to nechávala nahlodám dost dlouho, povedlo se po 11 mesicich a revize kvuli zamlklemu, od te doby nahoda (jen jsem testy delala, abych věděla jak funguje me telo zase po ni) a sex si užívám ale zaroven se snazim trefit se do ovulky, jelikoz mužský nemusi mit kolikrat sex tyden i dele... takze tak. Neodsuzuji ani jedno ani druhé. Dobry je stred 🙂

sedlackovak
20. led 2017

@simi1510 já si taky sex užívám ale ono se to říkám těm co miminko mají jak těm co se o něj snaží (nic ve zlém) 🙂

sedlackovak
20. led 2017

@simi1510 Simi ty máš podobnou kočičku jak já 😀

simi1510
20. led 2017

@sedlackovak někomu to jde hned na první dobrou nebo druhou no...

joooooo? 🙂 no vidíš to, ona je ale doma, přítelík nechce domů zvířátka ☹

sedlackovak
20. led 2017

@simi1510 to neva ale je krásná hold mi si musíme počkat

sedlackovak
20. led 2017
simi1510
20. led 2017

@sedlackovak jj, toto jsem už četla...

sedlackovak
21. led 2017

Nechápu dneska dojdu na wc a krev,nevíte co to znamená? Ms mám dostat až 2.2 19 ovulace hlava mi to nebere

simi1510
21. led 2017

@sedlackovak ovulaci může provázet lehké zakrvácení... Nebo pak uhnízdění, popř. dřívější ms?

Byla jasně rudá, červená? Nebo jako špinění? Popř. jen jako výtok?

sedlackovak
21. led 2017

@simi1510 rudá krev 2 měsíce mám ms pravidelnou nechápu a o 14 dní dřív Ms?Když ted byla ovulace?Před 2 dnama?

simi1510
21. led 2017

@sedlackovak jediný co mě napadá, že proběhla ovu teď hele 🙂

Nedováděli jste doma ještě? 😀

sedlackovak
21. led 2017

@simi1510 naposled včera,nechápu,ani na netu nic nemůžu najít,Ms bych měla po 20 dnech a tak zase vím že je konec a teď otěhotnět nemůžu