Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

simi1510
16. únor 2017

@arielka222 hlavne koukej byt v klidu a uzivat si "volno" 🙂

arielka222
16. únor 2017

@simi1510 neboj se celý den se jen valim a koukám na telku 🙂 a jsem v klidu..akorát už mě to nebaví 🙂))

simi1510
16. únor 2017

@arielka222 tak se pust do omalovanek jako ja 🙂

vmonty
16. únor 2017

@arielka222 to ano,musime doufat,ze porosteme 🙂

vmonty
4. bře 2017

@arielka222 jak se Vam dari?ja musela v pondeli na pohotovost,spinila jsem,nafasovala jsem utrogestan a ve ctvrtek jsem tam byla znovu,protoze po vysavani to opet zacalo,takze mam prisny zakaz cokoli delat.jinak podle toho prvniho uz jsme o tyden vetsi 🙂

vmonty
4. bře 2017

@lentilek7 to mi povidej,neni den,kdybych nemela strach co bude...

arielka222
4. bře 2017

@vmonty zatím dobře. Děkuji za optání 🙂 Je pravda, že před dvěma týdny jsem taky špinila a jeli jsme na pohotovost a předepsal utrogestan a jsem doma na PN. 21.3 jdu na další kontrolu a už teď se bojim. Teď máme ty blbý týdny kdy se to minule zastavilo. Snad tedy bude vse v cajku. Rada slyším ze u Vas je taky vše v pořádku. Věřím ze teď už to doklepeme až do konce ;)

kovky05
5. bře 2017

@vmonty to je skvele, ze miminko roste. Věřím, ze vse bude v poradku ☺️Tak hlavně být v klidu a odpocivat.

klarape
5. bře 2017

ahoj , přidám vám sem i mou zkušenost

Před třma roky mi bylo oznámeno že čekám miminko s přítelem jsme byli nadšení bohužel mi po dalších dvou kontrolách bylo oznámeno že se nejspíš bude jednat o ZT jelikož nešlo naměřit srdičko, ale že si mám dojít ještě druhý den na vyšetření do nemocnice na lačno...utěšovala sem se že třeba to nebude jak říká doktorka a mimi bude v pohodě druhy den sem na lačko došla do nemocnice po kontrole mi oznámili že si mě tam nechaji a od poledne udělají revizi, že je zbytečné na cokoli čekat ....pro mě šok neskutečný.... přítel byl pro mě opravdovou oporou a i když zkušenost špatná myslím že hodně posílila náš vztah....
píši to sem protože není všem dnům konec nebylo to sice hned ale tetka jsem už 37+1 a k našemu velkému překvapení mají na svět co chvili přijít hned dvě mimika na jednou

takže všem co jste tu přeji hodně štěstí a hlavu vzhuru

sedlackovak
8. bře 2017

Tak je to tam ☺ teď už jen čekat jestli to dopadne dobře 😟

arielka222
8. bře 2017

@sedlackovak no neke, to je tehu test? Obrovská gratulace!! To šlo jako po másle teda ;) ❤

sedlackovak
8. bře 2017

@arielka222 jj je to těhu test,no měla jsem dva dny spoždění,tak jsem to prubla 😀 a ono toto manžel brečel jako maly miminko,jen ten strach tam je ☹

arielka222
8. bře 2017

@sedlackovak neboj se. Bude to vsechno v naprostém pořádku ;) musíš věřit miminku. A abych tě uklidila taky se porad moc bojim, ale zatím vše probiha v pořádku. Na kontrolu jdu za dva týdny a už teď se klepu nervama..je to normální

sedlackovak
8. bře 2017

@arielka222 hlavně jsem nachcipaná jako kráva a brala jsem ibalginy od bolesti kapky do nosu tak doufám,že mu to neublíží

kstablova
8. bře 2017

@sedlackovak Moc gratuluji a jsem ráda, že se řadíš do našich řad 🙂

sedlackovak
8. bře 2017

@kstablova děkuji teď už to jen dotáhnout do konce

vmonty
9. bře 2017

@sedlackovak moc gratuluji a drzim pesticky at je vse jak ma byt,ja jsem pro zmenu na antibiotikach s anginou,nemuze byt chvilku klid.

sedlackovak
9. bře 2017

@vmonty moc ti děkuji a brzo se uzdrav,já jsem jen nachlazená,naštěstí,takdneska ležím,jdu o víkendu do práce a v pondělí na kontrolu.Myslela jsem,že je to brzo,ale prý jsem riziková,tak mě chce víc hlídat.Já hlavně doufám,že už to bude vše ok jednu daň už jsem zaplatila,tak se modlíme ať už bude vše v pořádku

vmonty
9. bře 2017

@sedlackovak dekuji a moc Vam preji at je vse o.k 🙂

kovky05
10. bře 2017

@sedlackovak gratuluji 😊😊😊😊. Urco bude vse v poradku. Držím pěsti ☺️

sedlackovak
22. bře 2017

Ahoj holky tak dneska kontrola hcg minulé úterý bylo naměřeno 3000 a výsledky ze včerejška takže po týdnu je 17967,teď ještě musíme počkat na pondělí na srdíčko

vmonty
22. bře 2017

@sedlackovak drzim pesticky 🙂 ja jdu zitra na kontrolu,respektive na odbery a snad me i prohlidnou,silene se bojim,mela jsem opravdu skaredou anginu a pote zanet v ocich...

sedlackovak
27. bře 2017

Tak holky,dneska jsem byla na kontrole,jsem 8 tt srdíčko bije,dneska mi doktor řekl,že tam vidí krásny miminko,ukazoval mi ručičky,nožičky,trup a já stejně prd viděla,nechápu jak to na tym prťavým flíčku vidí,ale budiž,kontrola za 14 dní a prý už bude i průkazka,takže držte pěsti,ať u mě prcek vydrží,jinak je mi blbě od žaludku,nezvracím,prsa mám teda hodně bolestivý,jinak mi nic nechutná,moc nejím,nevím,no 😀 žádny chutě,nevím jestli to přijde 😀

simi1510
27. bře 2017

@sedlackovak tak gratuluji 😉

sedlackovak
27. bře 2017

@simi1510 děkuji,ale pořád ještě není vyhráno

ellisabetha
27. bře 2017

Holky, braly jste po ZT nějaké vitamíny na podpoření těhu ? Jsem od října 2016 po revizi a stále se nedaří. ☹

sedlackovak
27. bře 2017

@ellisabetha pouze kyselinu listovou,nic víc a to jsem měla 6.11 2016 samovolný potrat v 7 tt

ellisabetha
27. bře 2017

Tak tu beru už skoro rok. Děkuji

tsafarikova
27. bře 2017

@ellisabetha brala jsem superfolin jestli měl vliv nebo ne nevím, hned po druhym cyklu jsem otěhotněla ale byli jsme na dovče což taky nejspíš udělalo svoje možná nám ta změna prostředí prospěla

@sedlackovak ono je to těžký ale věř mimču🌹tentokrát to vyjde🙂bohužel toho strachu se člověk jen tak nezbaví

simi1510
27. bře 2017

@ellisabetha jsme na tom stejne... ja v zari revize