Zamlklé těhotenství, povedlo se vám potom otěhotnět?

dadaanela
23. srp 2012

Ahoj holky,byla jsem podle menzes 10+5 zacala jsem krvacet,doktor mi sdelil ze plod v deloze jiz neni a ze musim na revizi delohy kterou jsem podstoupila v utery,je mi hrozne porad si kladu otazky proc prave my,mate nektera stejnou zkusenost a povedlo se vam potom otehotnet?

zazrakysedeji
10. srp 2016

Vcera jsem si na emiminu precetla denicek jak potratit a nezblaznit se.Jsem tam kvuli bazarku,ale od vcerejska nectu denicky.je mi znej nevolno jeste dnes.Ale muj problem,ze to ctu.

tynka_
19. srp 2016

Ahoj holky, já jsem samovolně potratila na konci března, byla jsem sice asi tak 7. týden - ale i tak to hodně bolelo a stále bolí, když se nad tím člověk zamyslí - jak dokážu truchlit pro něco, co jsem ještě pořádně ani neměla a je až absurdní, jak do sebe roky láduju prášky, abych neotěhotněla a teď, když bych si to moc přála, to prostě nejde :( Doktor mi po prodělaném potratu řekl, že si nemusíme dávat žádnou pauzu a rovnou tomu nechat volný průběh...ale od toho března nic (přitom předtím to vlastně vyšlo na první pokus). Vím, že pro řadu z Vás třeba půl rok čekání nic neznamená... Nejhorší, že se s tím pořád nějak nemůžu srovnat a když na to vše (většinou před spaním) vzpomínám, bulím jak želva. Od toho potratu mám úplně jinou menstruaci - třeba 5 dní špiním a pak mám menstruaci jako takovou třeba jen 2 dny (dřív jsem rovnou měla krvácení tak 6 dní)..nevím, jestli zajít k doktorovi, jestli je vše ok...nechci působit jako hysterka, ale všechno mě to trápí :(

zazrakysedeji
19. srp 2016

@tynka_ nezoufej,moje svagrova take potratila ani nevedela proc,na zadnych testech nebyli a ma 3 zdrave deti.pokud si nebyla na revizi,cekat nemusite a je mozne,ze se ti rozhodila menzes,to je normalni.Pokud by se ti to nezdalo,k dr.si zajdi pro svuj klid.Vsak ono se to povede😊povedlo se otehotnet jednou,povede se i po druhe

vjercik
19. srp 2016

@tynka_ chapu jak se citis... ja uz budu 5dni od zakroku, porad na to myslim... v ut jdu na druhou kontrolu a pokud rekne ze je vse ok, po prvni ms se pokusime...nevidim duvod proc cekat... jsem zvedava zda se povede hned, ted se nam prave povedlo... drz se, urcite to brzy prijde😉

vjercik
19. srp 2016

@vjercik 5 tydnu od zakroku

zazrakysedeji
19. srp 2016

@vjercik ono je lepsi pockat aspon dve ms aby dorostla delozni sliznice a nebyly problemy.Ja jsem po potratu v kvetnu a posledni ms v cervenci a v srpnu uz //.jak to 7let neslo nechapu vubec nic.ted uz to je jen o manzelovych chromosomech,jestli potratim nebo bude zdrave.zatim skore zamlkly potrat,dcerka,zamlkly potrat a ted tehotna.prvni 3mesice jsou pro me priserny.tak se snazim na to vubec nemyslet a hlavne to nikdo nevi.to je pro psychiku take dulezite.kdyby se to nepovedlo,nemusime nic vysvetlovat😉

tynka_
19. srp 2016

děkuju za podporu, holky...myslela jsem, že jsem s tím srovnaná, ale zrovna včera jsem probulela noc. Mám skvělýho chlapa, ale je to prostě jen chlap...tyhle věci nechápe, už si na to asi nevzpomene a žije tím, že se to prostě povede znovu. Jenže já se pořád strašně pozoruju..u toho prvního těhotenství jsem hned druhý den věděla, že se to povedlo, prostě jsem to cítila, v podbřišku, strašně se mi motala a bolela hlava...tak teď pořád čekám, kdy to přijde. Dělám si ovulační testy, ale nechci honit manžela, abysme hned měli sex jen proto, že mám zrovna teďka ovulaci...nechci, by to bylo ve stresu, ale přijde mi, že se tím do toho stresu ještě víc dostávám...nás oba asi...:( Přijdu si jak magor....

zazrakysedeji
19. srp 2016

@tynka_ jen doporucuju aby si stim prestala za vcas😉celych 7let jsem si ovu nedelala a nikdy jsem nechtela mit sex na povel.vzdy jsem to sice spocitane,ms jak hodinky a vedela jsem ktery tyden cca,ale ovu testy jsem odmitla.to je pak na budku se z toho leda zblaznit a nezit nicim jinym.drzim palce at se vam brzy povede...nema smysl se zabyvat necim a truchlit nad necim,co si nemohla ovlivnit.zabyvejte se tim co ovluvnit muzete a to je pozitivni mysleni a pohoda.hodne stesti

tynka_
19. srp 2016

@zazrakysedeji díky moc :* Každý měsíc si říkám, že už si ten test dělat nebudu, a stejně ho pak udělám :(

zazrakysedeji
19. srp 2016

Tak ho nedelejte,zkuste to.vzpomente si na me a nereste to tolik jedte nekam na vylet procistit hlavu.bude vam lip😊budi se mi ten nas poklad,mejte se krasne

zazrakysedeji
19. srp 2016

@tynka_ jen dodam,ze uplne chapu jak se citite,nechci to nijak zlehcovat.jen poradit,jak z toho co nejdriv ven.drzim palce

vjercik
19. srp 2016

@zazrakysedeji ja uz byla na jedne kontrole a dr.rikala ze je vse ok, sliznice v poho a i cipek. Uvidime co rekne ted...

zazrakysedeji
20. srp 2016

@vjercik
Tak to je super.me radila aspon 3ms pockat.V nasem pripade neni na co cekat.je mi 36 a i kdyz si tak nepripadam.jsem vdecna,ze mi po vsem deloha jeste funguje,jak za mlada😊

vjercik
20. srp 2016

@zazrakysedeji me taky rikala po 3mesicich, ale cetla jsem spoustu diskuzi a nazoru doktoru a lisi se..
Drzim pesti at se povede🙂

tynka_
22. srp 2016

Holky, tak já asi nějak minulý týden měla ovulaci (asi čtvrtek)...a dnes chvilkama tak slabounce krvácím, spíš růžově špiním...MS by měla být až příští čtvrtek, od toho samovolného potratu tedy vždy před MS špiním, ale tohle je cca 12 dní před MS, tak to už mi přijde moc..tak nevím :(

pafca4
22. srp 2016

@tynka_ to by mohlo být uhnizďování vajíčka, pokud je to týden po ovulaci. To jsem měla já...

tynka_
22. srp 2016

@pafca4 no právě, že to asi ani týden není...ten pozitivní Ovu test mi vyšel nějak ve čtvrtek, tak nevím, jestli se to bere, že je ve čtvrtek ovulace, nebo až v pátek.? Tak to je asi stejně brzy :(

vjercik
23. srp 2016

Ahojte holky, tak jsem dnes po kontrole po 4 týdnech od revize🙂 děloha cista, sliznice dorostla, sraženina se strebala🙂 ale abych si vybrala vse tak mam pro změnu cystu🙂 ale mela by se prý sama streba po ms, ktere jsem dnes mimochodem presne 29 den od revize dostala🙂 tak Pravidelné sem to neměla nikdy😀 dr.rekla ať přijde ještě na ko ještě po další ms zda je cysta pryc, ale to už bych ráda přišla s tim ze jsem těhotna🙂 v podstatě mi dr.v ničem nebránila, řekla ať beru vitamíny a ať kdyžtak nezoufám, když se nepovede po 3 měsících... Já jsem připravena znovu otěhotnět, cítím se fajn🙂

koada
23. srp 2016

@vjercik držím palce, já jdu zítra na kontrolní utz po třech týdnech,ms už došla ale bylo to spíš špinění tak uvidím

tynka_
23. srp 2016

@vjercik držím pěstičky, ať se to povede ;)

vjercik
23. srp 2016

@koada ja taky splnila asi 2týdny po zakroku, pak to ze me najednou vyteklo (sraženina) a pak jsem byla ok a Ted ms po tech 29 dnech. Držím pěsti ať ultrazvuk dopadne dobře🙂

vjercik
23. srp 2016

@tynka_ Děkuji 🙂

zazrakysedeji
23. srp 2016

@vjercik
Dekuju,zatim stale tehotna,ale rizikovy 3mesic se blizi...ja si taky myslim,ze ty dve ms staci,kdyz kontrola byla ok.v pondeli jdu na prvni prohlidku,to uz budu 8tyden.Take drzim palce

laila535
23. srp 2016

@dadaanela
Ahoj moja nebud zufala ja v prosinci prisla o miminko zamlkli potrat vse v pohode a na ult sne zistili ze uz nebije srdicko 😟
Bila sem 16.12 na revizi a v dubnu sem zjistila ze sem tehotna. Momentalne se19 tt
Ja vim je to tezke ale musis se vyplakat a potom musis hlavne verit a bude drzim palecky

vjercik
24. srp 2016

@zazrakysedeji bude to ok, musi🙂

zazrakysedeji
29. srp 2016

@vjercik byla jsem dnes na kontrole.Jdu na revizi,plodovy obal odpovida 9tt plod chybi.Je mi z toho mutno,stale se citim tehotne.prsa boli a rostou,navaly.neda se nic delat a musim to brat z te lepsi stranky.diky bohu,ze jdu do 12tydne.pozdeji bych to uz brala hodne blbe😉ted po me po spani lozi ta nase opicka,tak mi pripomina,ze mam byt vdecna a netruchlit pro neco,co neovlivnim.

manulenka
29. srp 2016

@zazrakysedeji to je mi líto ☹ :'(

marlah
Autor odpověď smazal
Zobraz
bibianne
29. srp 2016

@zazrakysedeji to me moc mrzi ☹ ale porad jeste mas jedno zdrave děťátko 🙂 ono se zadari,dej tomu cas 🙂

bibianne
29. srp 2016

Ja jsem 4dny po revizi v 9+0...v 8+3miminku prestalo bit srdicko, jeste ted to tezko rozdychavam. Jediny,co me drží nad vodou je myšlenka na to,ze to za dva mesice zacneme zkouset znovu. Poprve se nam podarilo hned po vysazeni HA, nevim, jestli to nebylo tim,ze se telo nestihlo "aklimatizovat"....nebo jen nahoda,jak rikali doktoři...budu doufat,ze se nam brzy zadari. Jsem takova máma,jen zatim bez dítěte ☹