• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zažili ste niekto pôrod mrtvého dieťaťa vo 25tt?

3. října 2012 
Ahojte, som v 25tt a pred 2 dňami mi zistili,že mu nebije srdiečko a tak teraz čakám pokiaľ ho porodim.je to neskutočne dlhá doba. Ako dlho po tom ste boli hospitalizovaný?
27. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bohužel jsem si tím neprošla, ale strašně mě to mrzí .. tohle by se nemělo stávat ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Přeji dostatek sil ... :frowning2: Zvládněte to ..
27. srp 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se, neumím si to představit a ani nechci domýšlet, co se mohlo stát a naštěstí nestalo. Držte se!
27. srp 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja som pred 7 mesiacmi porodila mŕtve dvojičky v 22. týždni. Je to veľmi ťažké. V nemocnici som potom bola len 1 deň. Pýtala som sa domov ja, lebo som v tom prostredí nedokázala myslieť na nič iné a myslela som si, že doma to bude lepšie. Nebolo. Určite Ti pomôže rozprávať sa o tom (alebo písať si) s niekým, kto zažil to isté. Ten, kto to nezažil Ti ani pri svojej najlepšej vôli pomôcť nedokáže. Prajem Ti, aby si na to v sebe našla obrovské množstvo sily a hlavne na to, čo nastane potom.
3. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj me se teda nesalo nic ,ale kamaradka musela porodit dite uz donosene v 9 mesici mrtve,najednou prestala citit pohyby a jela k lekari a bylo pozde,mali umrel...rikala ze ji normalne vyvolali porod,ona porodila klasicky prirozene ,ale bohuzel chlapecek byl mrtvi a uz se nedalo nic delat...sla domu asi za 2 dny ,navstevovala potom odbornika aby ji pomohl...moc me mrzi co se ti stalo...
3. říj 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek