Zbytkové hCG. Je možné ještě mít?

maruberu
31. srp 2022

Je možné mít slabou čárku na TT i 2 měsíce po revizi a MS minulý týden? Brání to otěhotnění? Zároveň mám pozitivní test ovulační. Včera u dr vše ok, ale test jsem zkusila až dnes. Díky za zkušenosti. 🙂

jjasmina
31. srp 2022

@maruberu to si nemyslím, neměla ste Mamatest nebo foto testu?

lencaa11
31. srp 2022

@maruberu to už nebude zbytek hcg ten většinou do měsíce jde dolů pokud tě ovu test pozitivní nebrání ničemu aby jste se snažily dál 👍

maruberu
autor
31. srp 2022

@jjasmina Byl to Dr. Max.. Teď jsem dělala ještě Mama test a ten je negativní. Tak asi dobrý. 🙂

maruberu
autor
31. srp 2022

@lencaa11 Mě právě včera nahlodal dr, jestli nejsem zase těhotná. Měla jsem po revizi jednu ms, ale krátkou. V děloze ale nic neviděl a je to málo pravděpodobné. Nesnažili jsme se.. Každopádně ovulace podle testu probíhá, tak jsem v klidu. 🙂

nina004
31. srp 2022

@maruberu Skús ešte tehotenský trebárs zajtra. Mne keď ukázal ovulačný ,tak som už bola tehotná a keď som skúsila tehotenský bola tam slabá čiarka.

escapelle
31. srp 2022

V kolikatem týdnu byla revize? Já byla na ukončení ve 13tt pro VVV a pozitivní test Jsem měla pres 2 měsíce. Nemožné to určitě není. Z krve ti hcg nebrali zda klesá?

maruberu
autor
31. srp 2022

@escapelle V 9. TT.. Nebrali. Byla jsem na kontrole 14 dní po zákroku, ale krev mi nebrali.

escapelle
31. srp 2022

@maruberu klidně to být může.a nebo taky falesne pozitivni,když máš zrovna ovulaci.zkusila bych to po.