• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

8. května 2017 
siwama: ještě jednou velká gratulace :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama tesim sa s tebou, je to az neuveritelne...tak opat budes mat Jiricka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to prajem....
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam, aj ja gratulujem, malinky je straaasne zlaty :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak jsem zase měla dneska lítací den, Danča byla ráno na odběrech, pak jsme musely na 17ti letou prohlídku a jeli jsme ještě ke kamarádce, ta má 2 holčičky, ale měla spoustu modrého oblečeníčka, tak si Danča vybrala, zaplatila jsem jí to, tak máme radůstku obě.
Jinak se danča cítí moc dobře a moc jí to začíná slušet, byla takový hubeňour a jak se kulatí, tak ji to sluší!!!
29. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siwana, mam radost!!! Vidim v tvych slovech optimismus a chut zit, to je mocinky dobre!!! Uvidis Dancu si Jirik z hora pohlida, abyste se mohli vsichni v rodine tesit z maleho, ktery urcite bude hodne podobny svemu ochranci........... Jdu si hahnout do dalsiho kojeni :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwana tak rada slysim,ze mas znova chut do zivota :dizzy_face:
me umrel hodne dobry kamarad filip v srpnu 06,odjel na dovolenou a uz se nevratil (umrel v cesku,mel vaznou nemoc ,ktera ho 14 dni uplne zlomila),ja jsem za nim porad brecela,nemohla jsem se z toho dostat,a pak jsem mela sen......prisel ke me a rekl,poslal jsem ti stesticko,aby jsi uz neplakala.otehotnela jsem v prosinci 06 a v zari 07 jsem porodila darecek z nebe Claudinku. :dizzy_face: Jsem moc stastna,ze se i vam narodi darecek z nebe.
29. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw, nakukuji stále a moc se těším s Tebou, že budete mít v rodině miminko! A taky si myslím, že se Jiřík "vrátí" :wink:
Klobouk dolů, že bude Danča tak mladá maminka a že ji podporujete!
29. bře 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jste mi vehnaly slzičky do očí.
Taky jsem říkala, že na ně Jiřík bude dávat pozor. On měl děti strašně rád. A tak si je ohlídá.
30. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
som rada ked tu vidim pozitivne spravy :wink: .
Ja musim pochvalit Obcianske zdruzenie Ruzova margaretka, Detske Kardiocentrum, Nadaciu detskeho kardiocentra.
Na zaciatku maja sa bude konat prve stretnutie rodicov, ktorym zomrelo dietatko na VVCH srdiecka v Detskom Kardiocentre.
Bude to trvat od piatku do nedele obeda.
Budu ta lekari z Kardiocentra, psychologicka, knaz.
Tak uz mame program.
Je super ze sa nieco take organizuje.
Vdaka... :wink:
30. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dia: ráda tě vidím :slight_smile: Jak to vypadá u vás? Něco nového?
30. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před 6ti týdny jsem stála touto dobou u Jiříkovi rakve. Škoda, že jsme mu nestačili říct, že bude strýčkem.
Podlamují se mi kolena, když si uvědomím ten moment, když zadělávali rakev a Jiříka mi spustili do hrobu.PROČ ???
30. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama :frowning2: :cry: posielam cmuk a velmi drzim palce....
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwusko, děkuji moc.
30. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gogoska ako sa mas?
30. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
misinn: no tedy, moc blahopřeju :slight_smile: Teď jsem si toho všimla, mám z tebe velkou radost :grinning: a moc vám to přeju!
Jak se mám? Při slunečném počasí je to lepší, na člověka tak nepadají chmury a snažím se, abych se měla dobře, i když to na mě občas padne :frowning2: , ale takový už je život. Teď si mi ale zvedla náladu tím očekávaným přírůstkem. Držím všechno co mám, kočko :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dalsi andelska maminka bude mit miminko!!! Moc ti to misinn preji a ver mi, ze ti to zmeni zivot opet z minuty na minutu, ale k lepsimu!!! To nase zlaticko je proste kouzelny!!!!
30. bře 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misinn aj ja sa pripajam, nech vsetko dobre dopadne, drzim palce :dizzy_face:
aninka ako pokracujete? daj drobcekovi pusinku :zipper_mouth:
30. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem si všimla Missin, moc gratuluju a držím všechno co můžu. :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetkym vam dakujem, dufam ze vsetko dobre dopadne, velmi by som uz chcela dietatko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gogoska ja mam tiez ovela lepsiu naladu ked presla ta dlha zima, aj ked dnes u nas prsi ale nevadi :grinning:
31. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:Koukám a čtu,že těch smutných příběhů je plno.Nám umřelo miminko ve 40tt v bříšku,ještě než kouklo na svět,ale i tak to byl už náš chlapeček a člen rodiny.Klasické vyvolání porodu skoro dva dny byl děsný zážiteka a závěr doktorů nevyjasněná příčina.Po delší době se nám podařilo znovu otěhotnět a čekáme miminko. :slight_smile: Doufám a modlím se ať je vše v pořádku.Všem držím palečky a hodně sil.
31. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka :confounded:
drzim palce, aby si ty aj tvoja bambulka boli zdravucke, zasluzite si to.....
31. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eifka: je mi moc líto vašeho chlapečka a přeju hodně štěstí v nynějším těhotenství, aby vás už nic zlého nepotkalo
1. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka, je mi to luto....aj nam zomrel chlapcek v 40 tt a teraz sa tesime po dvoch rokoch novemu prirastku - syncek bude mat 4 mesiace a nas anjelik uz 2 roky a 3 mesiace .... Drz sa a neboj vsetko dobre dopadne :wink:
1. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte - dlhesie som tu nebola nesiel nam net - nedavno som sa bavila s mojim doktorom a vravel ze preto vela babetiek zomrie v maminom brusku ze sa udusi pupocnou snurou lebo klesa plodova voda a ta pupocna snura plava prakticky an tej vode, nejaky kanadsky doktor zacal ku koncu kontrolovat ultrazvukom pacienty kazdy tyzden a ked mali malo vody zaraz urobil porod, lebo ked ta voda klesa tak klesa aj pupocna snura a tym skrti babetko a preto sa udusia a ten doktor mal 0.1 umrtie babetiek co je nezyvacjen a vraj kvoli tym ultrazvukom ich vela zachranil - moj doki to robi kazdy raz ked idem - ultrazvuk - tak as mozno treba vyzadovat toho ultrazvuku - to je moj navrh, zalezi na vas.
drzim palce elefka aby ti to vyslo.
mam kamosku co prezila to iste ako ty a mala mrtve babetko v sebe skoro tyzden tak neviem ci ona ci ja sme boli na tom horsie - musela to byt riadna trauma.
1. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
elfka, je mi lito, co se vam stalo, muj prvni syn Honzulka umrel prakticky pri porodu vinou lekarky, pribeh je v jeho albu. Chtela jsem ti jen napsat, ze je uzasne, ze jsi znovu tehotna a 22 tt je uz za vami, tzn. to nejhorsi a neboj, oni si te ted pohlidaji a vsechno dobre dopadne. Jako u nas. Ver mi ale, ze doba kolem porodu bude hodne tezka, ja ji resila homeopatikama. Nicmene dite v naruci je vykoupeni ze vseho. Miluji sveho syna Lukaska, ikdyz ma hodne z podoby Honzika. Ti, co videli Honzulku nazivo, ci na fotkach, casto rikaji, ze jsme delali nase syny pres kopirak :slight_smile:

Broni, i muj gynekolig dela kazdou navstevu ultrazvuk a jsem za to rada. At jsi nebo nejsi tehotna, proste kouka pres brisko na spodek ci miminko, clovek je pak daleko klidnejsi.....

Jinak, Lukaska kojim a jelikoz se mi jeste nerozjela poradne laktace a nemam potrebne mnozstvi mleka, tak jeste dokrmujem, ale je nase zlaticko a moc hodnouckej.........
3. dub 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji pěkný víkend e Velikonoční pondělí.Děkuji za podporu,na kontrolu ted chodím každé tři týdny a doktor mi dělá pokaždé ultrazvuk.Ted jsme byli s manželem na velkem ultrazvuku,nechali jsme si i dvd a vše vypadá v naprostém pořádku. :slight_smile: Zatím jen jednou na mě dolehla úzkost a strach,ale snažím se být v klidu,přece jenom zbývá ještě 17 týdnů.Ale postupem času ke konci jsem zvědavá jak to budu zvládat,hlavně psychicky.
3. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam - tak budem drzat palce aby sa laktacia rozbehla, to je super ze skusas dalej, ja som sa trapila 4 mesiace a potom som to vzdala ale som rada ze som tak dlho vydrzala, skusala som lieky, asi 3 homopatika... a nakoniec som mala infekciu - mikozu, mali sme to vsetci traja, drobec v ustach, manzel za usami a za kolenami a ja na prsnikoch - to ked som kojila to ako keby niekdo zobral kombinacky a skurcal mi bradavavky - no ukrutna bolest, no nakoniec som stratila vsetko mlieko.
moja svagrova ma 1 mesacne baby a po 2 tyzdnoch to vzdala lebo sa jej nechcelo pumpovat, to ja som pumpovala a kojila cele tie 4 mesiace - ved do roboty som nechodila, mala som jedno baby (ako ona) tak vsetko sa dalo stihat.
uzivaj si materstva, urcite to nie je lahke - poznam to, hocikedy pozeram na drobca a myslim ake by to bolo keby tu bola s nami Emmuska ako by sa spolu hrali.....

ja som bola u doktora v piatok, vsetko ok, doktor povedal ze by som este pockala aspon 2 tyzden a potom keby sa to aj narodilo tak by malo byt vsetko v poriadku ale samozrejme by bolo najlepsie pockat do toho 39tt - vtedy bude sekcia.
3. dub 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
broni: jsem ráda, že i ty a maličké jste v pořádku
ani: držím palce, ať se laktace rozběhne, určitě to chce čas a trpělivost, ale tu ty jistě máš
Jinak přeji všem maminkám i jejich dětičkám, těm tady na zemi i v nebíčku, krásné, veselé velikonoční svátky plné lásky!
4. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli chcete juknout, dala jsem do alba druhé vnoučátko nějaké fotečky.
4. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani moc Vám gratuluji k miminku, koukla jsem se na fotečky a je to krásný chlapeček. Moc štěstí přeji malému Lukáškovi. Lenka
4. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek