• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zemřelo mi dítě

8. května 2017 
leo - napisala som ti IP lebo ja som to tu uz par krat pisala a aby to tu nemuseli znovu citat ale dost podrobne som to pisala asi 2 stranky do zadu tak sa aj tam mrkni.
23. únor 2010 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
jdu vás pozdravit, tady je takový ticho, až mě to dusí.
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tiež k Vám patrím čítam Vás tu už veľmi dlho no až dnes som nabrala odvahu zaregistrovať sa.
23. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je to týden, co měl Jiřík pohřeb a já ho viděla úúplně naposledy.
Pořád to tak bolí
23. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama
príjmi moju úprimnú sústrasť :pensive:
Ja už rok trúchlim za mojou Miškou neviem sa s tým zmieriť :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deanka, děkuji.
Copak se Mišce stalo. Je to tak nespravedlivý, přežít své děti
23. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozne nespravodlivé :pensive:
Mišku dá sa povedať , že nám ju zabili :pensive:
Miška bola na diskotéke s kamarátkami a naspäť ich viezol nejaky kamarát jej kamarátky Miška ho vôbec nepoznala a sadla s ním do auta :pensive: bol opitý nabúrali Miška bola na mieste mŕtva on prežil žije dostal 6 rokov ale nám to Mišku nikdy nevráti :pensive:
23. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrůza, taky se bojím, když Danča s Petrem někam jedou.
23. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deanka, no to je hruza, uprimnou soustrast. S tim je asi strasne tezke se smirit a nebat se o sve dalsi deti, co?
Siwama, taky je mi to strasne lito. Byl to krasnej kluk :pensive:

Vubec holky, vsem uprimnou soustrast, nastesti mezi Vas nepatrim, omlouvam se, ze Vam sem vstupuju. Drzte se!
23. únor 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babara ďakujem :pensive:
Veru bojím sa veľmi :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babara, děkuji.
Pořád to nechápu a asi nikdy nepochopím. Tak moc mi chybí. před 13 dny jsem s ním ještě mluvila a už nikdy nebudu.
23. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boze, dalsi maminka andilka.....
Se smrti ditete se neda smirit!!! Musi se s tim naucit clovek zit....

Hodne sil holky!!
23. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
deanak - uprimnu sustrast - to je hrozne a nezodpovedne ked takto riskuju zo zivotmy, opitemu sa nic nestane a o zivot pride nvine dievca.

siwamama - je to len kratko pre teba - viem ze prve tyzdne su najhorise, niektora tu pisala ze 6 tyzdnov prvych je najhorsich a aj potm som to niekde citala ze je to tak - ale stale to boli.
23. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorsich je prvnich pul roku az dva roky........u kazdeho je to individualni....
23. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mna je to vyser 2 rokov a stale to nie je lahke! :frowning2: ale ako pises je to individualne
23. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broni, ale to je dostat se z toho nejhorsiho.... vzdycky te to nejak poznamena....
23. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvam se,ze sem vstupuji.cekam ana aninam az porodi a nemuze se dockat na fotecky :dizzy_face:

siwama a deanka preji vam uprimnou soustrast.
siwama jirik byl nadherny kluk :pensive:

:pensive:
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lena, tak to si jeste mesic pockas :grinning: a kdyz budu prenaset tak i dele.... ale ten zajem je docela prijemny :slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz par dni vas ciatm, aj ked sem nastastie nepatrim, uprimnu sustrast vam vsetkym a nechcem sa citit ako nejaky spion. Vsetky vas obdivujem, za silu ktoru ste v sebe nasli, vstat a ist dalej, aj ked by ste najradsej zastavili cas naveky.
Hovorili ste o bolesti a ako dlho trva, podla mna trva vecne, lebo takto budete vzdy vediet ze anielici boli a su milovani, len sa s bolestou naucite zit.
Siwama, Jiri bol naozaj krasny a v jeho ociach je vidiet aky bol citlivy, musel si toho asi vela preskakat, ked to takto skoncilo. Prajem ti velmi vela sily, myslim na teba.
23. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama - syn bol velmi pekny chlapec no snacha :frowning2: velryba - viem ze sa nema ohovarat ale .... ved kvoli nej sa to vsetko stalo a ani ta na pohrebe nechcela
24. únor 2010 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
deanka: přijmi i mou upřímnou soustrast
siwama: tvůj syn byl moc hezký kluk, nechal ti tady Nelinku a ta ti trochu vyplní tu díru v srdci po Tvém synovi a zároveň tu v ní pro tebe jeho obrovský kus zůstal...přeji ti, aby se tvá snacha aspoň trochu umoudřila a začala se chovat jako dospělá žena a správný člověk, i když to, co provedla tvému synovi, to už napravit nejde...
24. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky s velkým M,máte můj velký obdiv.Všem a hlavně ted siwamě upřimnou soustrast.

siwama,je mi to moc líto.Pokud budeš mít trošilinku náladu.Přijd zas mezi nás na diskusi mnohonásobek.
24. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tiez vas obcas sledujem a trosku si dokazem prestavit ako vam je, mali sme tiez v rodine tragediu, pri autonehode mi zomrel brat ked mal 33 rokov aj ked je to uz dlhsie, kto nezazil nepochopi. Uplne suhlasim s tym ze rodic sa nemoze nikdy vyrovnat so smrtou dietata ani zabudnut, clovek sa proste casom nauci s tou bolestou v srdci zit,
nic ine sa neda.

Velmi drzim palce aninam, tvoj pribeh som citala a za chvilku budes mat v naruci svoje krasne zdrave babetko :wink:
24. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem vám moc ěkuji. Moc mi pomáhá, že se tu z toho můžu vypsat.
24. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,
člověk když čte vaše příběhy, slzám a lítosti se vyhnout nemůže, neumí si představit jak těžký to muselo být a musí se zamyslet jak velké má štěstí a bezvýznamné problémy.Obdivuju Vás všechny jak jste se s nepřízní osudu statečně popraly.

Přeju Vám jen to nejlepší a hodně sil do dalšího života, ať je Vaše bolest čim dál menší a vzpomínky na Vaše miláčky čim dál radostnější........protože zapomenout se nedá, ale tomhle hlavně nemá.

držte se Veronika a Táda.
24. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky pořád vás tu čtu a lituji a celou dobu jsem doufala že mě toto nepotká sice to není jak uvás jsem těhotná a miminko mi pomalu v bříšku umírá a vůbec tomu drobečkovi nemůžu pomoc je strašný vědět že přídete o miminko je to sice menší zlo než jste museli prožít vi ale strašně to bolí v noci se budím hrůzou že už ho ráno neucítím nejhorší je ta bezmoc vědět že ho nedonosím že by se musel stát zázrak že neuslyším jeho křik a že příští týden bude povšem že bude mrtvé a nic s tím neudělám maminky držte se je mi vás moc líto moc vás obdivuji :cry:
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma.minka: je mi moc líto :( Můžu se zeptat, co se stalo, jestli o tom chceš mluvit?
25. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky včera k vašim anjelikom pribudol další :pensive:
Malá Nelly o ktorej som Vám nedávno písala( moja neter) a písala sem aj jej mamička (moja sestra) včera navždy zavrela svoje očičká a teraz spinká ako šípková ruženka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anarida: to je strašné....tolik andílků a tolik bolesti...přijmi mou upřímnou soustrast, posílám tobě a zlášť tvé sestře obrovské objetí....
25. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anarida, přijmi upřimnou soustrast. Proč si Bůh bere naše děti??? Proč musejí mámy tak strašně trpět?????
Já se z toho snad nedostanu, je mi den ode dne hůř a hůř.
25. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek