Zemřelo mi dítě

miliharmi
24. bře 2008

Stalo se vám to také? Máte někdy pocit, že to zvládáte a jindy se pod tou bolestí hroutíte? Zkusme si spolu psát, nejlépe rozumí ten, kdo to sám zažil.

Jmenuji se Milena, před rokem mi zemřela dvouletá holčička na herpetickou encefalitidu. Občas se potřebuji z toho vypsat, stále to hodně bolí.

bronia13
23. únor 2010

leo - napisala som ti IP lebo ja som to tu uz par krat pisala a aby to tu nemuseli znovu citat ale dost podrobne som to pisala asi 2 stranky do zadu tak sa aj tam mrkni.

siwama
23. únor 2010

Ahoj holky.
jdu vás pozdravit, tady je takový ticho, až mě to dusí.

deanka1
23. únor 2010

Ahojte tiež k Vám patrím čítam Vás tu už veľmi dlho no až dnes som nabrala odvahu zaregistrovať sa.

siwama
23. únor 2010

Dnes je to týden, co měl Jiřík pohřeb a já ho viděla úúplně naposledy.
Pořád to tak bolí

deanka1
23. únor 2010

siwama
príjmi moju úprimnú sústrasť 😔
Ja už rok trúchlim za mojou Miškou neviem sa s tým zmieriť ☹

siwama
23. únor 2010

Deanka, děkuji.
Copak se Mišce stalo. Je to tak nespravedlivý, přežít své děti

deanka1
23. únor 2010

Je to hrozne nespravodlivé 😔
Mišku dá sa povedať , že nám ju zabili 😔
Miška bola na diskotéke s kamarátkami a naspäť ich viezol nejaky kamarát jej kamarátky Miška ho vôbec nepoznala a sadla s ním do auta 😔 bol opitý nabúrali Miška bola na mieste mŕtva on prežil žije dostal 6 rokov ale nám to Mišku nikdy nevráti 😔

siwama
23. únor 2010

je to hrůza, taky se bojím, když Danča s Petrem někam jedou.

babara
23. únor 2010

Deanka, no to je hruza, uprimnou soustrast. S tim je asi strasne tezke se smirit a nebat se o sve dalsi deti, co?
Siwama, taky je mi to strasne lito. Byl to krasnej kluk 😔

Vubec holky, vsem uprimnou soustrast, nastesti mezi Vas nepatrim, omlouvam se, ze Vam sem vstupuju. Drzte se!

deanka1
23. únor 2010

babara ďakujem 😔
Veru bojím sa veľmi ☹

siwama
23. únor 2010

Babara, děkuji.
Pořád to nechápu a asi nikdy nepochopím. Tak moc mi chybí. před 13 dny jsem s ním ještě mluvila a už nikdy nebudu.

aninam
23. únor 2010

Boze, dalsi maminka andilka.....
Se smrti ditete se neda smirit!!! Musi se s tim naucit clovek zit....

Hodne sil holky!!

bronia13
23. únor 2010

deanak - uprimnu sustrast - to je hrozne a nezodpovedne ked takto riskuju zo zivotmy, opitemu sa nic nestane a o zivot pride nvine dievca.

siwamama - je to len kratko pre teba - viem ze prve tyzdne su najhorise, niektora tu pisala ze 6 tyzdnov prvych je najhorsich a aj potm som to niekde citala ze je to tak - ale stale to boli.

aninam
23. únor 2010

Nejhorsich je prvnich pul roku az dva roky........u kazdeho je to individualni....

bronia13
23. únor 2010

u mna je to vyser 2 rokov a stale to nie je lahke! ☹ ale ako pises je to individualne

aninam
23. únor 2010

Broni, ale to je dostat se z toho nejhorsiho.... vzdycky te to nejak poznamena....

lena13
23. únor 2010

omlouvam se,ze sem vstupuji.cekam ana aninam az porodi a nemuze se dockat na fotecky 😵

siwama a deanka preji vam uprimnou soustrast.
siwama jirik byl nadherny kluk 😔

😔

aninam
23. únor 2010

Lena, tak to si jeste mesic pockas 😀 a kdyz budu prenaset tak i dele.... ale ten zajem je docela prijemny 🙂

mihouk
23. únor 2010

Uz par dni vas ciatm, aj ked sem nastastie nepatrim, uprimnu sustrast vam vsetkym a nechcem sa citit ako nejaky spion. Vsetky vas obdivujem, za silu ktoru ste v sebe nasli, vstat a ist dalej, aj ked by ste najradsej zastavili cas naveky.
Hovorili ste o bolesti a ako dlho trva, podla mna trva vecne, lebo takto budete vzdy vediet ze anielici boli a su milovani, len sa s bolestou naucite zit.
Siwama, Jiri bol naozaj krasny a v jeho ociach je vidiet aky bol citlivy, musel si toho asi vela preskakat, ked to takto skoncilo. Prajem ti velmi vela sily, myslim na teba.

bronia13
23. únor 2010

siwama - syn bol velmi pekny chlapec no snacha ☹ velryba - viem ze sa nema ohovarat ale .... ved kvoli nej sa to vsetko stalo a ani ta na pohrebe nechcela

gogoska123
24. únor 2010

deanka: přijmi i mou upřímnou soustrast
siwama: tvůj syn byl moc hezký kluk, nechal ti tady Nelinku a ta ti trochu vyplní tu díru v srdci po Tvém synovi a zároveň tu v ní pro tebe jeho obrovský kus zůstal...přeji ti, aby se tvá snacha aspoň trochu umoudřila a začala se chovat jako dospělá žena a správný člověk, i když to, co provedla tvému synovi, to už napravit nejde...

macek28
24. únor 2010

Maminky s velkým M,máte můj velký obdiv.Všem a hlavně ted siwamě upřimnou soustrast.

siwama,je mi to moc líto.Pokud budeš mít trošilinku náladu.Přijd zas mezi nás na diskusi mnohonásobek.

zelmirka1
24. únor 2010

ahojte
tiez vas obcas sledujem a trosku si dokazem prestavit ako vam je, mali sme tiez v rodine tragediu, pri autonehode mi zomrel brat ked mal 33 rokov aj ked je to uz dlhsie, kto nezazil nepochopi. Uplne suhlasim s tym ze rodic sa nemoze nikdy vyrovnat so smrtou dietata ani zabudnut, clovek sa proste casom nauci s tou bolestou v srdci zit,
nic ine sa neda.

Velmi drzim palce aninam, tvoj pribeh som citala a za chvilku budes mat v naruci svoje krasne zdrave babetko 😉

siwama
24. únor 2010

Holky všem vám moc ěkuji. Moc mi pomáhá, že se tu z toho můžu vypsat.

verled
24. únor 2010

ahojte ,
člověk když čte vaše příběhy, slzám a lítosti se vyhnout nemůže, neumí si představit jak těžký to muselo být a musí se zamyslet jak velké má štěstí a bezvýznamné problémy.Obdivuju Vás všechny jak jste se s nepřízní osudu statečně popraly.

Přeju Vám jen to nejlepší a hodně sil do dalšího života, ať je Vaše bolest čim dál menší a vzpomínky na Vaše miláčky čim dál radostnější........protože zapomenout se nedá, ale tomhle hlavně nemá.

držte se Veronika a Táda.

ma.minka
25. únor 2010

ahojky maminky pořád vás tu čtu a lituji a celou dobu jsem doufala že mě toto nepotká sice to není jak uvás jsem těhotná a miminko mi pomalu v bříšku umírá a vůbec tomu drobečkovi nemůžu pomoc je strašný vědět že přídete o miminko je to sice menší zlo než jste museli prožít vi ale strašně to bolí v noci se budím hrůzou že už ho ráno neucítím nejhorší je ta bezmoc vědět že ho nedonosím že by se musel stát zázrak že neuslyším jeho křik a že příští týden bude povšem že bude mrtvé a nic s tím neudělám maminky držte se je mi vás moc líto moc vás obdivuji 😢

gogoska123
25. únor 2010

ma.minka: je mi moc líto :( Můžu se zeptat, co se stalo, jestli o tom chceš mluvit?

anarida
25. únor 2010

Ahojte mamičky včera k vašim anjelikom pribudol další 😔
Malá Nelly o ktorej som Vám nedávno písala( moja neter) a písala sem aj jej mamička (moja sestra) včera navždy zavrela svoje očičká a teraz spinká ako šípková ruženka 😔 😔 😔 😔 😔 😔

gogoska123
25. únor 2010

anarida: to je strašné....tolik andílků a tolik bolesti...přijmi mou upřímnou soustrast, posílám tobě a zlášť tvé sestře obrovské objetí....

siwama
25. únor 2010

Anarida, přijmi upřimnou soustrast. Proč si Bůh bere naše děti??? Proč musejí mámy tak strašně trpět?????
Já se z toho snad nedostanu, je mi den ode dne hůř a hůř.