• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
ahojky ahojky tak co je nového nějaká nová těhulinka??já už mám krém.hleník :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky tak ja takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
už nám pomali začína s mužíkom obdobie párenia...xixi :grinning:
10. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ahojte,

jednu radu by som od vas potrebovala...som 5 dpo a dnes som si spravila ovu test (ani neviem co mi to napadlo, mozno preto lebo od rana mam jemne ruzovy hlien, spinenie, ktore nikdy nemavam) a bol takmer ako pozitivny, skoro obidve palice rovnako tmave a hned tam nabehli, to takto nemam ani pri ovulke. Inak, po ovulke mi bezne ovu test slabne. Vy ste tu znalci v testovani, tak neviete? Je to divne, nie?
10. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi: ovu test reaguje na niekolko hormonov. Vsetky su ale pomerne nezvycajne v tvojom pripade. Lebo moze ist o druhu ovulku, alebo sa uz stihlo vajicko implantovat a test reaguje na tehu hormony, alebo to meria nieco dalsie, o com este nevieme. Vsetko je ale s malou pravdepodobnostou, kedze si uz 5 DPO. Hod sem grafik, mozno ovu rpedsa len nebola
10. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli: vidis, a my akurat koncime, uz iba podla chuti :wink:
10. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albi, no viem, ze je to divne, nikdy som to takto nemala, tak preto sa cudujem. Myslim, ze pri tom spineni moze ist este o nedostatocnu funkciu zlteho telieska...ktovie...len co potom ten test?
Ovu podla mna bola na 99,9%, lebo som ju aj paradne citila, aj podla teplot. Krcok je teraz dole a zavrety a bolia ma prsia presne ako ma vzdy zacnu po ovulke. Tu je grafik, ale taky neporiadny, lebo meriam len okolo ovu. http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2
10. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi: no veru neviem. Ten nastup teploty bol vyrazny, takze asi ovu bola, hm. Vsak sa uvidi casom, co skryva tento hlavolam :wink:
10. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule neviem, ale tentokrát mám silnejšiu a aj dlhšiu mrchu...čo to ovplyvnilo...duphaston??? femikapky???
postrehli ste takúto zmenu niektorá???
10. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albi, no ano, asi sa necham prekvapit, ved co ine mi aj ostava, ze? :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak konecne som sa sem dostala a aj presla, co ste popisali :wink:

lauri, aj ff ma obmedzenie, co sa tyka poctu dni v grafe...180 :slight_smile: ja som mala minule cez 200 dni a musela som to rozdelit do 2 grafov :unamused:

albi, ak teraz uz zvyknes meriat skor v tom case 6:15-6:30, tak si to skus prestavit ako default time, potom by ti mal vymenit tie kruzky za plne, a tie stare za prazdne. takto budes mat okolo ovu viac plnych kruzkov :slight_smile:

nela, kraaasny graf :dizzy_face: :slight_smile:
10. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa: Skusila som, ale nezabralo. Takze je este jedna moznost - ako budem nahadzovat tie 6:30, tak ked ich bude viac ako tych neskorsich, tak to prekresli na plne kruzky :slight_smile:

Horsie je, ze sa asi musim objednat na gyndu, mam nejaku infekciu :rolling_eyes: Uplne ma pali, ale len z vnutra. Mam si dat spravit test aj na bakterie? Vacsinou sa totiz moj gynda uspokoji s vysetrenim a neposle vzorku do labaku. Len raz mi poslal vzorku do labaku a hned bola z toho silna infekcia. Tak sa bojima by to nebolo zase. :frowning2:
11. led 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno taky přidávám svůj graf se mi to nějak zaseklo a neleze naahoru je to oki???:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
11. led 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela: ty mas take nadherne grafiky! Uplne nechapem, preco sa ti // vyhybaju :angry:
11. led 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku: to je v pohode, mas tam jasny posun :wink: Ovulka je jasna a tieto teplotky o nicom nevypovedaju
11. led 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja neviem ci sa chysta ovu abo sa jej nechce nejaky divny graf mam taky nerozhodny :slight_smile:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=75266
11. led 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak doufám ,že to nebude nic vážného kurna šopa
11. led 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

salute.super ovulka :dizzy_face:

sonicc.třeba ještě půjdeš nahoru..viděla si přece můj graf ne? :wink: :wink: tam mi to šlo dolů na tři dny ..hrůza jsem stresovala...no a vidíš..takže hlavu vzhůru! :wink:

nelka:teda :frowning2: :angry: ..takový krásný dokonalý graf..ale ještě není nic ztraceno!
11. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat? Ja som uplny zaciatocnik co sa tyka vsetkeho, meriam prvy cyklus, a prvy cyklus sa aj snazime. Ale uz teraz mam diagnostikovane PCO, co dufam, ze sa doktori mylia :slight_smile:. Novy rok mi zacal tak symbolicky, mrskou, tak dufam, ze nebude platit ako na novy rok tak po cely rok. Bola by som rada, ak by som mohla s vami konzultovat grafiky. Tu je moj dnesny:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea
11. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat len ja uz akosi neverim :sweat_smile: ale ved uvidime mozno ze motyka vystreli :grinning:

katkamarek vitaj :wink: zrus si krcok cez mrchu nech to ff ani nas nemyli :wink:
11. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sa stalo :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

dakujem, ja som myslela, ze tam vsetko treba zapisovat, tak sa kontrolujem a znacim :slight_smile: Mozno to neviem este spravne popisat, myslim ten krcok, ale viem, ze dole nie je, lebo celkom dole a tvrdy ho mavam, tak den, dva pred mrskou, teda co som si dotera vsimla.
11. led 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc:ale věř ju? :wink: :wink:
11. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cukrus, vidim, ze aj ty robis na oboch strankach grafy :slight_smile: Ja tiez, ale nedavam tu zatial z wunsch, lebo tam mam iba par teplotiek, lebo tam znacim teploty, ktore som zacala merat s novym teplomerom na meranie BT. Na FF zatial meriam s klasickym, nechcela som to uz prerusit, ked som zacala, tak uvidim co vyjde mne :slight_smile:
11. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kati...hej meram... vidis...wunsch mi vyznacil a ff caka...neviem naco ked presne tak ako mi vyznacil wunsch som mala ovu
11. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
po hodine sa mi na teste objavili nie jedna ale hneď dve, to sa už neráta že? :grinning: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fnela00&vImageID=3682812#navigator
11. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nela ráta :slight_smile: ale je to tam také jakési rozpité no špatně vidět..ale myslím že :wink: :wink:
11. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeby dalsia kandidatka?
11. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek