• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
lilix stacilo dat odtial prec to posledne d - zaciatok slova dekuji.

pisem ako tatar, ale hadam chapes.
4. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nati mozno je nieco na to, ze po ovu nemeraj, staci pockat na MS a ked nepride nacas, potom testovat.

oddychnes si aj ty, aj mm
4. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozete kuk moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2a1606
Boli ma brucho ako pred ovu. Ale to by bolo dost zavcasu, ci? Mavam bud na 12DC alebo 16DC - strieda sa mi to.
4. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flam, jestli dnes nepřijde MS a zítra bude teplota vysoká, testnu :wink: . Ale jak jsem psala, krček je měkký, tak tomu nevěřím.
4. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi brucho môže bolieť pred ovu aj pár dní :slight_smile: takže buď je ovu úplne za dverami alebo má ešte pár dní čas... ale to ukážu až teploty :slight_smile: Ja som napr. ani podľa hlienu nevedela, že aha, už sa blíži... lebo ja som mávala taký vodnatý aj 7 dní :sweat_smile: .... a až posledný deň, keď bola fakt ovu sa naťahoval... a potom ako keby uťal a bolo po hliene :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som nikde nenasla, ako je to s tym krckom tesne pred MS a aky je na zaciatku tehu, ked MS nepride... nasla som vselijake clanky o tom, ako sa krcok meni, ale nikde nic definitivne...
4. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Chcem sa vas spytat na vas nazor k mojmu grafu.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=3/userid=77093

Dnes rano som si robila ovu test a mam tam //, uplne kolajnice - hadam som este take ani nemala :slight_smile:
Dnes som 21 DC. Po MA som mala mala cyklus 49 a 56 dni (predtym 31), tak sa mi nezda, ze by som mala ovu uz takto skoro...
Su tu baby, ktore maju cyklus tiez extremne dlhy a moze sa stat, ze ovu test je pozit aj ked nie je ovu (asi je to blbost, ale radsej sa pytam)?
Naposledy som si robila ovu test minuly stvrtok a bol neget. a nejak nemam pocit, ze by sa mi madam mrcha umudrila a mala som ovu uz takto skoro. :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ella to je uplne jednoduche. krcok sa meni pred ovulkou a pred MS. mimo ostatne dni a teda aj v tehu, je nizko, tvrdy uzavrety, v tzv. nefertilnej polohe.

cize len dvakrat sa ti zacne skracovat a maknut a otvarat sa, najprv by ulahcil cestu spermiam, a potom aby ulahcil cestu krvi...

jednoduche ako facka :grinning:
4. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vifinka stat sa moze ale ojedinele. a hlien nepozorujes ?
potvrdenie ovulky uvidis o par dni, ked sy zvysi teplota-
4. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka lauri, lebo ja som nasla, ze aj na zaciatku tehu je nizko, zavrety ale makky...
4. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky moje tak mňa poslali z práce domov,aby som si šla ľahnúť, lebo ma tak naťahovala a grgalo sa mi, že až no.....a bola som bledá jak keby som mala na mieste odpadnúť, hlavu mi išlo roztrhnúť... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ja sa dotrepem domov a ono to prešlo nič mi nieje mňa asi porazíííííííííííííí.... :grinning:
4. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este som nasla, ze na zaciatku tehu je modry :slight_smile: ale to asi nikto z nas nezisti, haha :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli tak mozesz testnut :grinning:

modry???? :sweat_smile: :confused:
4. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli, mozeme sa dohodnut spolu, ze vydrzime netestovat, aspon do soboty, idealne by bolo do pondelka...
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla na začiatku tehu určite nie je mäkký :slight_smile: Nemôže, musí byť tvrdý a pevný, aby bábätko nevypadlo :zipper_mouth: :sunglasses:
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luritka nie nie ja radšej počkám už mám aj ja strach z testovania, včera som si to odplakala, že na 13DPO bol biely ako sneh a dnes by som bola 14DPO tak to by som už isto mala mať aspoň ducha a ak by tam nebol tak zas len uvažovanie okolo toho či áno či nie...takto mám nádej...

no ale ešte ma budeš chvíľku prehovárať a možno ocikám ten tvoj tehu test ale to je 25ka že???
4. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli hej, to ti nic neukaze este.

mimochodom mozes byt aj 9 dpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri moja reč :grinning:
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem lauritka preto radšej počkám do soboty to budem buď 16DPO alebo 11DPO a to by už malo ukázať v oboch prípadoch dúfam...a v pondelok som už objednaná k Dr. na krv ak nedorazí mrcha a ak hej tak aj tak tam pôjdem popýtať sa na ten SPG :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj baby moje ale teraz sa tu ja budem doma nudiť, keď mi nič už nie je a neviem neviem či odolám mamateštíku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tym som chcela povedat, ze este nemusis byt smutna :wink:
4. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale je nějaká šance, že ikdyž čípek měkne a dojde MS, tak může být žena těhu, pokud se jí drží nahoře teplota, ne?
4. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a včera jsem studovala znovu leták v Mamatestu a je tam napsané, že je to 25 ka.! :unamused: To opravdu nechápem, jaktože ukazuje někomu dvě čárky už i třeba i 9DPO...
4. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
elaaa to je len dôkaz, že je to veeeľmi dobrý test :slight_smile: Ja som mala diaľnice na mamateste na 10dpo :wink:
4. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
elaa v tehu musi byt tvrdy a uzavrety. vacsinou to sedi. a okrem toho na to treba prax aby si ho vedela naozj dobre posudit a poznat jeho polohu.

ale neber to zase ako jeden jediny smerodatny znak. to ti skor vyjde test :wink:
4. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
elaa u nas je mamatets 20-ka :confused:
4. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

elaaa, ja aj ked som krvacala pocas tehu, tak som mala krcok stale zavrety.

inak, ja staaale cakam na ovu, sa mi to posunulo, ale konecne som zliezla na moju beznu predovu teplotu :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/lisa-j
4. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mám mamatest 20tku :confused:
4. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, tak má poslední naděje je, že neumím krček posoudit. Chabá naděje :frowning2:.
Lauri, to je zvláštní, že u nás je 25 ka a u vás 20ka, ale ve výsledku je to jedno. Hlavně, že je tak dobrý tak přesný, jak se o něm píše.
4. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek