• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
jerry - ja ja sa pripajam ku gratulaciam -je to uzasne !!! o to viac ked viem- ze to ide aj horsim spg!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aku ste mali morfologiu?
8. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: alebo nemas tu infra lampu? Aj to pomaha ... :wink:
8. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi uz je lepsie, rano som si dala aj brufen:slight_smile: nestras, dufam, ze horsie nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry gratulace veliká
8. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: ja nechcem vobec strasit. Ja som blba este so seknutym krkom soferovala v rannej spicke v Blave k fyzioterapeutke, nech ma napravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na krizovatkach to bola sranda :grinning: :grinning: :grinning: Ale pravdu povediac, trochu mi pomohla, no najviac mi zabral cas ... casom to popustilo
8. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka ved ona je nadej aj pre mna ;) my ma mnozstvo ok, len pomalsie a patologicke..

a som nejaka mokra katka :sweat_smile: zeby pupalka :wink:
8. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi, moj mm si to cele tehu uvedomil az pri prvom ultrazvuku :slight_smile: dovtedy mu to akosi nedochadzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lauri: a aku mas teraz davku pupalky? Zvysila si ju nakoniec?
albi nemam sakra :angry: ale terfomor to isti ;)
8. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka, ja som ti to o tej pupalke vravela...uz si davas tych 3000mg denne?
lisa: :grinning: no ked to tak pozorujem okolo u kamaratov, tak asi tak nejak to funguje. Nemaju to stastie, aby mohli citit tehotenske zmeny :slight_smile:
zdravim ta lauri. no asi si mi fakt priniesla stastie. :grinning: co keby som ti tie testy poslala spät? mozno by dosiel aj virusik. :dizzy_face: a vdaka.
a co mas s krkom?

katkaajurko, vdaka. mm ma oligoasthenozoospermie, takze zlu kvalitu, pomale a zly tvar. vsetko co sa len da. preto som uz nedufala, ze sa podari tak skoro.
a morfologiu mame 14 z 30 (neviem v com sa to udava)
albi trikrat denne po 1000mlg. :grinning:
8. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri: :grinning: :grinning: :grinning: joj, tak to bude klzisko! :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vy ste rychle...poslem jeden riadok a neviem sa zorientovat, tolko ste stihli zase napisat :grinning:
8. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry este ich mam dost aj ja:slight_smile: ved skus tam v Rakusku predat nejakej kamoske, tam to mate nehorazne drahe :sweat_smile:

jerry my sme mali morfologiu 76% patologickych, cize len 24% maju dobry tvar. :confounded:
8. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi tak do dufam, ze sa spermose sklznu az k vajku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas spg bol ok podla lekarky, len za svet neviem, ci povedala, ze mame 94% dobrych alebo patologickych...tak ale asi to nemohlo byt patologickych, ked bol akoze dobry spg...nie? :confused:
8. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauritka a pockaj den pred ovu, budes hlienik natahovat az do vedlajsej izby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa nie ...k mate dobry tak musi splnat normu. tzv. normo spermia... cite ptologia musi byt menej ako 70%
pohylbivost na 20% a mnozstvo na 1 ml viac ako 20 mil.
8. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj inak, krcok je zatial nizko a dufam, ze tam aj ostane. baby, dufam, ze este si to ms nerozmysli. :pensive:

lauri, nepoznam tu nikoho, kto sa snazi. no uvidime ako dalej.
to s tou morfologiou nerozumiem. asi v kazdej krajine a v kazdom labaku su ine normy alebo co.
lauri, moze byt, ze problem nie je u teba ale u mm. :unamused:
8. únor 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri ved jerry mala len 14 % dobrych - podla mna to mysli tak - lebo 30% je norma - takze mame viac - my mame 25% dobrych - to je supeeeeer sprava!

a pridavam sa boli ma krk a z neho zacina hlava :unamused:

lauri mokro je dobre :grinning: len cvachtaj :grinning:
8. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry ale jedna sa musi trafit sakraaa.. davam mu stale nieco papat, uz to musi vyjst :confounded:
8. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, ze cvachtaj, haha :grinning: to mi pripomina, ze by som mala ist skontrolovat hlien, v poslednej dobe mam problem zistit, aky je :unamused:
8. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha jasne. hranica je 30% dobrych, my sme mali 24 %, takze to nie je az take zle.. hrosie je to s pohyblivostou, ta by mla byt dobra, aby sa dostali tam kde maju
8. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak to teda nebolo 94% patologickych, zase ta norma nie je isto taka rozdielna ani tu, aby to povazovali za dobry vysledok...len sa mi zda tych 94% dobrych az podozrivo pekny vysledok
8. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem ako slizky had :sweat_smile:
8. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa v porovnani s nami to veru je podozrivo dobry vysledok - ale aj taake spermiogramy su

keby ste mali 94% zlych bolo byt straaaaaaaaaaasne zle - to by bola teratospermia ako vysita
8. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spermiogram predstavuje vyšetrenie spermatozoidu z hľadiska kvality a kvantity. Hodnotí sa:
1) množstvo ejakulátu – norma je 2 – 5 ml
2) pH ejakulátu – 7,2 a viac
3) skvapalnenie – do 30 minút
4) koncentrácia spermií – minimálne množstvo na úspešné oplodnenie je 20 miliónov v mililitri
5) celkové množstvo spermií – aspoň 40 miliónov
6) percentuálny podiel pohyblivých spermií – aspoň 50 % pohyblivých (z toho aspoň niektoré progresívne pohyblivé spermie, teda také, ktoré majú šancu preniknúť k vajíčku a oplodniť ho) alebo aspoň 25 % progresívne pohyblivých spermií
7) percentuálny podiel živých spermií – aspoň 75 %
8) percentuálny podiel spermií normálneho tvaru – aspoň 30 %
8. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri, tak prajem dobre poklznutie.
neviem lauri. ja som si uz myslela, ze mm musi brat tabletky a musime to a tamto, alebo nemozeme a nakoniec nastastie nemusime. dufam.

baby, mohlo by sa stat, ze by ms predsa len dosla a nic by z toho nebolo? ta ciarka je tak krasne tmava, ze sa mi to nezda, ale predsa.
8. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek