• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
Baby mam jeden dotaz, je možne dlhodobo ovulovať len z jedného vaječníka a ten druhý akoby spal? Možno blbá otázka, ale ak chodite na folikulometriu tak možno viete.
15. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
albi noooooo poviem ti este ked som odniesla tu krv bolo mi uplne v pohode a teraz pomaly neviem stat zo stolicky...ale bude to istejsie ako sa trapit testami...teraz viem , ze kamoska tam robi a povedala mi kedykolvek mozem doniest....takze ma tam bude mat kazdy mesiac :grinning: :grinning: :grinning: az kym mi nepovie ze hcg je pozitivne :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 16:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: :grinning: :grinning: tomu sa povie, mat kamaratku na spravnom mieste :wink: Ta polhodinka rychlo ubehne :wink:
15. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri - držím palce, nech to vyjde. Inac aj moja mama vravela, ze otehotnela cez ms. Neviem sice ako na to prišla, ale bola o tom skalopevne presvedčená. A mala len mna asi po 4 rokoch a potom zasa nic.
15. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano albi ach jaj ze som si na nu spomenula vedela som ze pracuje v nemocnici ale nevedela som kde ....
a po druhe robi mi tam aj svokor takze tiez by nebolo problem ale ...nechcema zatial aby nieco tusili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituš tak toto je napínavejšie jak CSI Miami :grinning: Držím palčeky :wink:
15. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: ani u nas nikto nic netusi. To by bol asi horor, uz teraz narazaju na temu miminko niekolko raz za tyzden. :unamused: O to horsie je, ze sa nedari. |
15. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z príbalového letáka Ibalginu:

Tehotenstvo a dojčenie

Ibuprofén je kontraindikovaný počas posledných troch mesiacov tehotenstva.

V prvých šiestich mesiacoch tehotenstva a počas dojčenia užívajte liek len na výslovné odporúčanie lekára. Ženy, ktoré chcú otehotnieť sa musia o užívaní lieku poradiť s lekárom.
15. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
albo cítim s tebou :wink: mne minulý týždeň doniesla mama z práce časopis s detskými pletenými vecičkami, že si mám vybrať čo sa mi páči....
15. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ibalgin sa nesmie pocat tehotenstva a dojcenia..len paralen
15. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu drzim vsetky palce co mam....volaj uz :wink:
15. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katlinn: a vie, ze by ste chceli miminko? Moji rodicia su v tomto este v pohode, ale mame zopar ludi, ktori nie su z priamej rodiny a mozno to ani tak nemyslia, ale su poriadne otravni :angry: Klebety je ich zivot, a tak su nastvani, ze este nevedia o nasich planoch, tak testuju, ako budem reagovat na ich poznamky, aby potom mohli ohovarat.
15. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: uz je caaaaaaaaaaas :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
veji dík už som v obraze ale je to moja obľúbená lentilka, tak neviem, neviem či mi dačo iné pomôže od bolesti :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky ...takze idem s vami do dalsieho kola :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....hcg mam 1,02 ach jaaaaaj
15. únor 2010 v 16:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituš volaj uš :grinning: :grinning: :grinning:
albao ja som nič také pred mamou nepovedala, ale kedže nemáme žiadne súkromie a teplomer mám stále na nočnom stolíku, asi si to spočítala
15. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuj, titu, to mi je strasne strasne luto moja. ach jaj... :unamused:
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: a akoto, ze mas pritomne hcg? to je normalne?
jooooooooooooooooooooooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Titulienka nič to. Bude z budúcej ovu a keď nie tak z ďalšej ale isto iste bude :wink:
titu: :frowning2: to zvladneme titu, pobezime do noveho kola spolu :wink: Ti s clostilom, tak mozno budeme aj ovulovat naraz :wink:

katlinn: hej, mamicky byvaju tichi detektivovia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechapem...tak potom si bola tehu a uz niesi? :frowning2:
15. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja neviem ....babulky .....
soldi a hcg nema byt pritomne ????
15. únor 2010 v 16:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titul..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: nevadí bude miminko příště :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ach jo
15. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasneeee salut teraz sa upokojujem tym, ze clostil mi trosku skrati cakacku na ovulku :wink:
15. únor 2010 v 16:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: aj ja zacnem prvy cklus s clostilom teraz, tak aspon mozeme porovnavat svoje dojmy :wink:
15. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi jasneeeeeeee :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
titu: no ja som to vzy chapala tak, ze hcg je pritomne len vtedy, ked je zena tehotna. mozno sa neudrzalo malicke, a preto Ti aj meska ms :unamused:
15. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a ty si dnes rano testovala?
15. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vidim v albume...waaaw :wink:
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tituuu .... :frowning2:

u netehotnej zeny moze byt hcg vo velmi malom mnozstve, zalezi od labaku, ze kolko, zvycajne do 2, niekedy az do 5 v niektorych labakoch
15. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek