• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
Baby čaute,jdu na panelák,Kat nezapomen zítra,přidej i ovu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, to nie je duch, to je ciarka!!!! aj v negative je krasne vidiet...
3. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer babeny. Chvíľu tu nie som a aha ho :astonished:
kaculad super grafík tak nech je všetko super aj nasledujúcich 9 mesiacov :wink:
katkamarek strašne držím palčeky nech sa z toho dušíka ružovučkého vykluje ružovučká fazulečka :wink:
3. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: katka, zlato moje, taka som stastna aj za Teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby, no dufam, ze zajtra to aspon trosku zosilnie, ak tam teda nieco je :wink:

ellla si z toho urobila negativ?

soldi ja sa este bojim tesit, lebo to je este neiste, takze len tak prezivam, ani mm este nie je doma, je na ceste, z blavy, takze aj sa o neho bojim.
3. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, hej, dala som si to do irfanview a dala ako Inverse... (to som odkukala na FF, haha)
3. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellla a mozes mi to poslat, alebo dat na chvilu do svojho albumu? alebo kde si to mozem urobit sama? :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach, marec je super mesiac, babulky, gratulujem vam vsetkym k //. normalne ma to zobralo, tu slzim... idem si lahnut... zajtra netestujem.. mam pocit, ze zajtra pride mrcha... picha ma cele podbrusko...
3. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
elllla to ma mrzi, ale ja to nemam este tiez iste, tak ti prajem dobru nocku, aby to cim skor preslo a mrcha nedorazila :wink:
3. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellli dakujem, si zlata, jednu krasnu babulku uz mas, neboj coskoro k nej pribudne surodenec :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. katka ja som slepuch, ja to tam nevidim, ale verim vsetkym babam, ze je tam :grinning:

boze uz aby bolo rano. som tam strasne na teba zvedava. drzim palceky moc, moc. :slight_smile:

pajka - ano, ms je tu - zaciname odznovu
3. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka= tíško sa teším s tebou :wink: :wink: :wink:

ja by som asi nevedela ani zaspať
3. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no ja tam ducha vidim, dokonca ten original je este lepsi, lebo na tom negative vidim duchov az dvoch :grinning:
3. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji,nic si z toho nerob, ja som si myslela, ze to len ja si namyslam, a poviem ti pravdu, asi by som to tam ani ja nevidela, keby to nebol moj testik. :sweat_smile:

rano je tu cuby dup, uz si idem lahnut :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bru noc :wink:
3. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rano hned odfot, nie ze na budes natahovat zas do vecera :wink:
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisa aj ten "original" som upravila, pridala som farbu, alebo nieco, uz ani neviem :grinning:

pobezka, no budem sa musiet velmi snazit, ale zvedavost u mna asi sposobi, ze zaspim skoro :grinning:

Len moj mm je este na ceste z Blavy, takze ani to mi nedovoli nejak velmi zaspat :confounded:
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, uz si beriem kabel do kabelky, len neviem ci mi to v praci pojde nahodit do PC
3. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite pojde, VERIME, tfuj, tfuj.
3. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len aby bolo co nahadzovat :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka :dizzy_face: velmi pekne tam vidno dusika, zajtra bude silnejsi, uvidis :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soldi - ahoj
aj ty zajtra testujes?
3. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, ja som mala dnes uplne bielo, tak sa obavam, ci vobec bola ovu a ci pride ms :unamused:
takze tak.

ale uz sa mi trochu zlepsuje nalada, som nam s mm zajednala na velku noc na 4 dni hotel v prahe, tak sa tesim :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, to je parada, a co chcete vsetko vidiet v Prahe? aj nejaku kulturu?

my chceme ist tiez nejak v maji, ked uz bude teplejsie. mam Prahu rada a nebola som tam uz 6 rokov.
3. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočenky
ahoj
maja ahoj, tak co,dosla mrcha?
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj toji :wink:

katkamarek je tehula :dizzy_face: aj kaculad :dizzy_face:

maji, ja som v prahe este nikdy nebola, mam pocestovanu takmer celu europu, len k tym nasim susedom nechodim, tak som si povedala, ze je nacase to zmenit :slight_smile:
hotel mame v blizkosti centra, myslim na zizkove, tak budeme behat s mm a vsetko fotit :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek