• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
smouli intenzívne od 6tt :sweat_smile: Prvé "blivajzné závraty, predýchateľné" :grinning: cca 4 dni pred očakávanou mrchou (na 10dpo, keď som si robila prvý test... možno príznak, možno len "zaúradovala" psychika :grinning:)
29. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ester :grinning: tak trosku chapem preco :grinning:

katka a Ty si z vychodu? :confused:

ahoj lisaaa :grinning:

baby, teraz ma napadlo, ze mna uz dvakrat potrestali aj bez toho aby som porusovala pravidla. ja som asi nejaky top 1 na ciernej listine :grinning:
29. bře 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka jasné, že je to zriedeným močom :wink: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
flamenga :grinning: ja len, že ma strašne páli záha ako som prišla domov z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sonicka, tak to sa stalo aj mne, rano ledva viditelny duch, poobede nic :unamused: . Flam a ty si mala 10dpo pozitivny testik?
katka :grinning:
elizabet, tak uz je to koniec, uz Ta mazu :grinning:

lisa, jaaaj, som zabudla :pensive: no, tak to napravim, za to som zmazala saru :pensive:

sonicka, tak praskni zajtra rano, to bude lepsie :dizzy_face:

natul, ale ked nas vsetci ignoruju, mna to tak rozculuje :grinning:
soni, nestresuj sa testovanim...zbytocne je testovat dva dni po sebe, mam to odskusane na vlastnej kozi, potom len kukas a kukas, ci to silnie alebo nie...testni az po par dnoch, a to uz rozdiel uvidis :wink:
29. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
pobezka, skus si oznacit ten krcok, ako som Ti pisala, to by Ti uz malo dat plnu ciaru :wink:
teda, ak ju chces :slight_smile:
holky co ta AWA,ráno řekla,že jestli dobrý,tak se odpol. ozve a jestli zlý,tak né :unamused: ,tak snad má všechno v poho
ester detto čo sonicka :slight_smile: Keď bol ráno ledva viditeľný duch, keď je v moči najviac hcg, tak je normálne, že poobede, keď je moč nariedený pitím, nie je nič :slight_smile: Ak máte ráno ducha, slabú čiarku, tak zbytočne testovať ešte poobede alebo večer, lebo hcg stúpa každé dva dni :slight_smile: Testujte vždy ráno rovnakým testom, aby ste vedeli porovnať :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lisa ja som tiez chcela testovat zajtra rano, tak potom radsej az v stredu...
natul, vsak jej pekne silneli testiky, mozno je este niekde na zmrzline s mm a vytesuju sa nad foteckou :dizzy_face:
natulaaa, Awa je v poriadku, pisala nam
Lisaj - ja netestujem 2 dni posebe - dnes som uz minula 3 testy..stale neverim....
zajtra vyskusam hned prvy ranny moc...
29. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
soni, vazne? a kedy pisala? ja si len pamatam ako sla na utz. a doniesla aj fotocku?
29. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
soldi ano som z vychodu, si si nevsimla? :sweat_smile:
29. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Flam, ja mam ten vecerny silnejsi ako ten ranny, ale zas slabsi,ako ten poobedny...no kaslat na to... dufam,ze aj zajtra bude pozit......
29. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
29. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
pozerate spravy na markize? Nejaky dvojrocny chlapcek sa udusil liekmi :frowning2:
29. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
awalancha3 (čaká bábätko, termín má v novembri 2010 (6. tt)) - Dnes o 13:20 Fotoblog - Bazár - Pošli IP | Príspevok nie je OK

tehu potvrdene, v maternici dutinka, ma to 1 cm a zodpoveda to 6 TT..... 19 aprila mam prist pre tehuknizku
Jo Soni,tak to mi nějak ušlo :confounded: ,tak aspon tak
flam a neboleli ta prsia? mna nejako inak ako pred ms, tak ma stipu ci ako to nazvat :wink:
29. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
soni, doslo mi, ze si testila niekolkokrat dnes...a to je duplom zbytocne :grinning:
29. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lisa.j ja viem...ale nemohla som si pomoct...ja ked mam doma test, musim ho minut, este mam jeden na zajtra rano...
29. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
natula, ale ved awa pisala, ked dosla od doktora, ze je vsetko ok, nie ??? ci som si to s niekim pomylila??? :sweat_smile:
sonicka, ja sa tiez pripajam k babam, moc si mala zriedeny, preto je slabsia !! nemstesuj-tes sa :wink:
29. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Esther boze, aj ty to mas? Mna boli lava bradavka - nesmejte sa, uz som vam to pisala, len ta lava a coraz viac...
29. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ester nie, ale príznaky sú u každej ženy iné a začínajú sa prejavovať v inom čase... ak vôbec :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
len mna ten lavy prsnik boli uz od ovu...takze to bude este poovu priznak...
29. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
soni, no mna trochu poovu boleli, ale teraz to stipe ako keby, alebo pali, tak nejako. Mna zas tak boli poovu podbrusko, akoby uz desat dni mala prist mrcha :grinning:
29. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
baby-ale všetky kočky v tehu časti tabuľky sú ešte tehu??

lebo čo som tak zbežne čítala nie všetky embrijká mali srdiečka :frowning2: :frowning2:
29. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek