• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@tinara23 no dufajme, ze ano, ja som bola sklamana minuly mesiac, mala som krasny ukazkovy graf a mrcha prisla, tak preto nechcem byt uz sklamana, ja uz grafom prestavam verit, baby maju krasne grafy a nic z toho, pockam si na mrchu, ale nestracaj nadej, kym nie je mrcha stale v tehu mozes byt, pre niekoho je na 11DPO velmi skoro na testovanie, drzim palceky :wink:
19. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamillka100 hej to ti odratava kedy máš podla grafu testovať.
19. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya Ty nízké teploty po ovu nemůže to být také tím, že testuji v 6 ráno? Nebo vadí to něčemu, že je mám nízké? Jinak pokud ta fáze po ovu je delší než 12 dní - což je standart??, tak vadí to něčemu? Možná lepší, než kdyby byla kratší, ne?
19. únor 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek tak máš nižšie aj tie pred ovu a aj ja som merala o šiestej ráno.ale tak možnoje to aj teplomerom.no ale stačí to,ten rozdiel je dobrý.asi je to teplomerom.ukazuje menej. LF faza - teda faza po ovu má byť 11_-16. ale priemerne ju mávame 14DPO. ja som ju mala len len 12. No len s tými teplotami to asi nebude tehu,ale želám ti to.
19. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vieš ono je ťažko radiť,ked si merala aj počas toho čo si bola chorá.to ten graf zkresluje,lebo si asi mala teploty.
19. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miyya no vzhledem k teplotám to těhu fakt nebude a tentokrát by se mi docela ta mrcha už i hodila. V sobotu jdeme na ples, tak se s ní tam nechci otravovat :unamused: Navíc nikdy jsem delší cyklus jak 28 dní nikdy neměla. Stejně tak minulý cyklus, který jsem měla jen 23 dní, tak to bylo poprvé. Prostě jde to z jednoho extrému do druhého. Jinak zkusím koupit jiný teploměr. Třeba je vadný. Dneska co jsem měřila, tak mi naměřil jednou 36,4, potom 36,7 a pak zase 36,4 - tak jsem zapsala tu teplotu co mi naměřil dvakrát. Bylo to měřené tak po minutě a těžko říct, jestli se může teplota tak rychle měnit.
19. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/33af21 dneska ráno čárka na testu o hooooodně silnější trochu mně to zarazilo,včera jemnoučká a dnes parádní,je to normální,že to tak rychle stoupá,? :confused:
20. únor 2011 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska takhle, FF konečně označil ovu: http://www.fertilityfriend.com/home/katyxq
20. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 uz mozes oznacit plusko do grafu , a ovulku si mozes oznacit sama, ked je FF taky tvrdohlavy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ano moze to tak vyskocit. skoda, ze nemas foto
20. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, takže som o niečo klesla : http://www.fertilityfriend.com/home/323948
@katka37 takže dnes ťa už nekopírujem :(
20. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 :unamused: skoda, vyzeralo to pekne. uplne trojfazovo
20. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute,
tak u mňa zase ovu iba postrašila a nič... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: hádam, to hapruje kvôli chorobe-teraz ovulka mala byť :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ešte dúfam že príde...
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22
20. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :wink:
20. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se picnu, graf dnes takovy: http://www.fertilityfriend.com/home/330b2d a na testu carka jako vlasek....ani nevim, jestli to neni vyplod me fantazie.
20. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no čo už, po tom teste som si aj myslela, že to takto dopadne :angry:
20. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenda82 hod foto
:slight_smile:
20. únor 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Jej, jsem si jista, ze by na nem nebylo nic videt....fakt je to tenoulinka linka, kterou je videt nejlepe u okna a je potreba poradne natahovat oci :grinning: Vim, ze to jeste nic neznamena, jsem teprve 11 DPO a test jsem nedelala z prvni ranni moci...uvidime zitra. Ale jsem z toho nejaka zaskocena :grinning:, manzelovi to rict jeste nechci, kdovi, jak to dopadne...., tak jsem se chtela podelit alespon s vami :slight_smile:
20. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska začínám zase od začátku. http://www.fertilityfriend.com/home/2b4356
Jinak mohly byste mi někdo poradit jak bych si sem do galerie mohla vložit grafíky z fertility friend?
20. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja teda bohvieako nemam namerane, bola som chora, s horuckami...
no ale zase to mam akesi vtipne... http://www.fertilityfriend.com/home/2004ff
posledne teploty na poovulacnych hodnotach, ale neviem, ci uz po ovu som alebo to este pojde dolu a ovu bude az neskor...
20. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, chcem sa opýtať, či nevie niekto poradiť ohľadom hlienu...
kedy býva taký biely hrudkovitý? ja ho mávam väčšinou po eggu? je to normálne...? znamená niečo?
bez zápachu a z krčka... také hrudky, "krušiace" sa, žiadny ťahavý hlien... ejakulát to určite nie je
20. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka je to už celkem silná čárečka :wink:
20. únor 2011 ve 12:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenda82 super tak nejsem sama já měla taky jenom slabou která nešla vyfotit a dnes 13DPO už parádní
20. únor 2011 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale začínám si to užívat ,je mi od rána blbě ,vůbec nemám chut k jídlu,chci to co nejdýl utajit ,ale v práci to asi bude mooooc těžké,jsem servírka ,nevím jak to budu zvládat :unamused:
20. únor 2011 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 ach jo ,škoda,ale snad se zvedne :wink:
20. únor 2011 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 , myslím že B6 sa odporúča na nevoľnosti... pozri niečo na googli... :wink:
ale myslím, že zatiaľ to je skôr psychického charakteru... nevoľnosti prídu neskôr
20. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarafortuna to doufám ,že to ještě na chvíli přejde ....ty nevolnosti :wink:
20. únor 2011 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem si na graf pozitivní testy a on mi OVU neposunul :wink:
20. únor 2011 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 ale v pohode, som realistka a viem, že z toho už nič nebude :confounded:
ja som mala prvé tehu také pohodové, mne vôbec nebolo zle, asi dva krát som zvracala aj to niekedy v piatom mesiaci, inak pohodička, keď som bola na konci tehu na md, tak som behala po záhrade s vedrami vody, také tehu by som ešte chcela zažiť :wink:
20. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 daj si aj ovulačný test pozitívny tak dva dni pred ovulkou
20. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinara23 už to přehodil ...grafík
20. únor 2011 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek