• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@elebe To máš určitě pravdu. Jen jsem zkrátka netrpělivá :frowning2:
17. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja to chápem,asi všetky sme také...ale s tým nič nenarobíme :unamused: :unamused: ja akurát mám dilemu či mi vôbec prebehne ovulka,lebo to mám také zubaté všelijaké :frowning2: a tak sa snažilkujeme :confounded: dúfam že to nebude nadarmo :unamused:
17. bře 2011 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Podle doktora jsem půl roku neovulovala, to jsem zjistila z grafu a řekl mi to po laparce, že ten půlrok bych stejně neotěhotněla :frowning2: , takže od prosince se snažíme odznova :frowning2:
17. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 a teraz čo,berieš clostil,alebo čo....a to si nič necítila,že neovuluješ,nebolo ti to divné? :astonished: prepáč za stupidne otázky,ale informujem sa :sweat_smile:
17. bře 2011 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Bohužel právě že necítila :frowning2: teď jí cítím jen někdy, jinak graf a ovutesty, brala jsem 15 let HA, v únoru to byl rok, co jsem přestala
17. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Teď neberu nic, jen vitamíny Femibion
17. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 fu 15 rokov to je dosť....a čo ti teda dal doktor na tú ovulku? a ostatné máš všetko v poriadku?
17. bře 2011 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tak vidis, tes sa z nich :dizzy_face: a daj im pusu ked ti ej smutno.

@tun1ska aha, tak vidis.. skoda, ty si mala stale pekne grafy. :dizzy_face:
17. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no podľa mňa je femibion málo,tam by pomohlo niečo na stimuláciu vajíčok a vyvolanie ovulky....ja ovulku mám,no neviem či pravidelnú,lebo meranie robím len mesiac,ale dokonca niekedy keď mám ovulku tak aj špiním,také bledohnedé :confused: my sa pokúšame o mimi piaty mesiac a ešte nič,no teda min.mes. niečo,ale ajtak nič :frowning2:
17. bře 2011 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jéžiš ja som to napísala sebe :grinning: :grinning: :grinning:
no podľa mňa je femibion málo,tam by pomohlo niečo na stimuláciu vajíčok a vyvolanie ovulky....ja ovulku mám,no neviem či pravidelnú,lebo meranie robím len mesiac,ale dokonca niekedy keď mám ovulku tak aj špiním,také bledohnedé my sa pokúšame o mimi piaty mesiac a ešte nič,no teda min.mes. niečo,ale ajtak nič
17. bře 2011 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka no takze kedy hodis prvy testik ??? :sweat_smile: krasne ides
17. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka xcela by som bud v nedelu alebo pondelok to budem 12-13DPO
17. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kararinkabrnka jj, skus v nedelu, ta tu byva stastna :wink:
17. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uvidime xcem testovat este s jednou babou a ta xce v pondelok tak ten jeden den vydrzim :D a pondelok bude prvy jarny den tak mozno najdem //:D
17. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe právě tou laparkou, hysteroskopií a zjišťováním průchodnosti vaječníků se tělo umoudřilo a začalo samo ovulovat, takže léky nejsou potřeba :slight_smile:
17. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ja som brala 7 rokov HA a v unoru som to tiez mala rok po vysadeni... tak to by bolo, aby nam to uz nevyslo, ze :wink:
17. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no možno to tam trebalo len pošťuchať,že haló je tam niečo? :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz už keď máš ovulku,tak to pôjde....ide jar a všetko sa prebúdza,tak dávam tomu veľlé nádeje a už mám prichystanú metlu na bociany :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :grinning: :grinning: :grinning: Ale už mě to nebaví, půlrok snažení byl zbytečný a teď už mi docházejí síly a chuť :frowning2:
17. bře 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ftinka Jj, už by to chtělo
17. bře 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka mamina sa ma akurat pytala ze co mam nove ze ci bude babina :D
17. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 moja ber to tak,že až teraz prichádza snaženie.... :wink: a teraz už vieš kde bola chyba a je odstránená,tak to je supééér a huráááá na vianoce budeme kočíkať :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohly byste mi někdo poradit jak mám ve fertilityfriend začít nový cyklus? Nějak se v tom nevyznám jak je teď FF nový. Před chvílí jsem to dostala, tak začínám zase znova :unamused:
17. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to už našla. Nějak mi ta nová verze nevyhovuje. Je to ale na zvyku.
17. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak ja už mrchujem po vyvolávačke od včera. 28.3. idem na folikulometriu. Ako sa sem dáva ten graf s fertility? Po novom je to akési čudné.
17. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki

hore mas SHARING.. predtym bol napravo. klikni a rozbali sa ti tam home page se up.
17. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Bubo bude mat este len rok ja s nim chodim aj po vonku na prechadzky ma svoje voditko a aj celkom pocuva na povely co som rada :slight_smile: no a vonku si to znackuje a uz ma aj oblubene stromy kam chodi sice si len nechtiky obrusit ale nevyskoci na strom :wink: :slight_smile: aj nam 2x usiel z domu byvame na prizemi tak nam vyskocil cez okno ked som vysavala :grinning: ale vratil sa-dal si kolecko okolo baraku a mnaukal pri vchode :grinning:
no ten whiskas je teda hnus teraz sme sice presli na toho Felixa ale asi aj toto zmenim opytam sa veterinara ze co odporuca
17. bře 2011 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek